Sari la conținut

Corina 0768697503. Str Zona soporului ****Contact prin sms,apel, WhatsApp.


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am vizitat si eu domnitele si tot ce pot sa zic este wow..

Programare usoara pe wapp respectata de ambele parti, am convenit la o intalnire cu amandoua , Corina si colega ei (imi pare rau nu mai retin numele insa e misto rau.. si fata si numele)

Cum te calaresc astea doua, mama mama 🥰 deci efectiv toata atentia o fost indreptata asupra mea ceea ce ma facea sa ma simt incorfortabil dar si un val de placere, cand una se juca cu mine alta ma sugea si tot asa schimbau locurile intre ele.. ce sa mai nebunie nu alta cu fk intretinut cu amandoua cu lins cu scuipaturi cu palme la buci si alte nebunii...

 Singurul minus a fost ca ma terminat prea repede .. eu care de obicei ma chinui sa termin.. chiar imi pare rau sper sa ma revansez data aviatoare si sa ma tina instalatia.. 😅

Nu m am simtit grabit deloc foarte amabile amandoua, comunicative, mi se pare ca un pic  colega este mai timida sau mai retinuta putin insa ma gandesc ca asa o fi caracterul ei .. poate gresesc eu .. oricum nimic deranjant .

Amenda 400 .. eu zic ca merita fiecare banut ..

  Recomand sa mergeti care doriti o experienta mai deosebita, electrizanta chiar. sper sa mai revina curand la noi sa imi iau revansa, eu le astept cu drag.

Sa fiti iubiiti si iubite!

 

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 31 minute, bitchmannn a spus:

Alo, analul? Sa știm o parte din noi dacă da sau nu...

100 de ron extra in functie de dimensiune si grosime 

Daca nu pot face va dau banii inapoi :*

Link spre comentariu
Acum 43 minute, loveyougirl a spus:

Corina din București? Ești in Cluj și abia acum am văzut. Posibil să am drum la Cluj zilele care urmează dar nu stiu sigur ziua. Dacă te mai prind prin Cluj te vizitez. 

Eu sunt,da

Mai stau in cj pana  duminica pana la ora 19.

Pup

  • Trist 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...