Sari la conținut

Ce cadouri ati primit?


Postări Recomandate

Phase One Xf (39 000 Euro) :P

 

http://www.digitaltransitions.com/images/upload/Homepage_2014/Beautiful_Bokeh-CONTAX.jpg

 

 

Asta si printeaza pozele, si aseaza modelul in pozitie, ba mai si retuseaza peisajele ....

Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Phase One Xf (39 000 Euro) :P

 

Eu m-as multumi si cu un Pentax 645D... :)

 

In alta ordine de idei, da, si eu sunt curios ce-a facut vypushka. Nu ca n-ar fi facut el destule (si nu ca n-ar mai avea alte conturi de pe care sa posteze, la alegere :) ) da' chiar ma mir ce anume a putut sa fie picatura care-a umplut paharul, asa brusc si pe neasteptate.

 

Ori s-a trezit Mod1 din hibernare si incep sa zboare ban-uri in toate partile? Tre' sa luam pozitia culcat? 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asta si printeaza pozele, si aseaza modelul in pozitie, ba mai si retuseaza peisajele ....

Asta este Format Mediu ;) deci daca vorbim de un Canon 5D Mark III Full Frame ca varf de performanta (inca) pe piata foto din Ro. (12 000 Ron + - cativa zeci de Lei) pentru formatul 4x5, atunci gandeste-te ce ar face un Hasselblad sau Phase One pe format 6x6 sau 6x9 ! ;)

 

Sau modelul lui TheCat. Pentax 645D ! ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce cadouri au primit Vypushka și ăla de și-a uitat parola!  :laugh2

Reapar ei, nu vă faceți griji! 

Si uitucu a fost banat !? :shocked :shocked Ce sa zic, nu vreau sa comentez, dar este vorba aia romanesca: "ulciorul nu merge de multe ori la apa" !...

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Si uitucu a fost banat !? :shocked :shocked Ce sa zic, nu vreau sa comentez, dar este vorba aia romanesca: "ulciorul nu merge de multe ori la apa" !...

parola e super om, cel putin cu mine a fost natural, fara sa se dea un smart ass si stiu cum suna,dar chiar finut si gentlemanul perfect, ca e capabil si de asa ceva. dar pe aici, pe dincolo tot exagera cand era taios.

sper sa revina pronto

Link spre comentariu

D-aia am fost banat.

Pai se poate asa ceva,bOGDANELE?

:laugh2

Ar trebui ca Biserica Ortodoxa (si cea catolica, si cea musulmana, si orice alt cult) sa plateasca impozit pe proprietate, impozit pe profit, impozit si contributii pe salarii. Sa-si tina contabilitarea si sa depuna declaratii la ANAF ca orice ONG.

 

 

Nu exista Biserica musulmana.Nici biserica de "orice alt cult".Daca tot vrei sa faci trafic,fa-o cu schepsis,futu-ti biserica ma-tii de sarmalagiu.

:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...