Sari la conținut

Ștefania 0799358699 (p-ța Rosseti)


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Am vizitat caprioara astazi :)

Programare facuta telefonic la numarul din titlu,respectata de ambele parti,fara probleme.

Locatia-o garsoniera micuta,numai buna pentru activitatea ce o presteaza domnisoara,dotata cu toate cele,baie ok, in rond la p-ta Rosseti,blocul cu BCR,etaj superior.

Stefania: o studenta foarte sexy,22 ani,170 cm, vre-o 50 kg,sani nr 2, buni de jucat cu ei,fundulet micut,obraznic. Are un tatuaj interesant pe abdomen.

Dupa ce am fost ghidat prin telefon de domnisoara in cauza,am urcat, facut cunostiinta,este foarte comunicativa,m-a servit cu un pahar de Cola. Dupa ce am fumat o tigara,am trecut la actiune deoarece tocmai iesisem din dus.

Am ales o finalizare si am achitat din proprie initiativa 100 lei(tariful pentru o ora am inteles ca este 150 lei)

Oralul este unul bun,fara atentie vecinatatilor,dar cu foarte multa implicare. Ceea ce mi-a placut in mod deosebit este faptul ca nu a preluat initiativa de a trece la normal,cum se obisnuieste pe la unele dameze.

Dupa cca 10 minute de supt,am rugat-o sa trecem la normal,a montat preze si m-a intrebat ce pozitie prefer,din partea mea un +.

Am cerut un misionar,cu contre din partea ei,implicare si ceva gemete,apoi am trecut la doggy unde am si finalizat dupa aproximativ 10 minute de pompat intens.

A urmat o igienizare de partea ambelor parti,apoi ne-am regasit la aceeasi masuta pentru o tigara.

De admirat faptul ca nu m-am simtit deloc grabit,am petrecut aproximativ 35-40 minute in compania Stefaniei.

Notele:

Locatie -9

Aspect domnisoara -9

Oral -8,mai are de invatat

Normal -9,pasarica curata,stramta,se implica

Anal -nu am incercat.

 

O recomand cu placere si voi reveni pentru anal

Bafta tuturor

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Stiu si eu o Stefania in p-ta Rosetii. Desi foarte frumoasa la fata in ultimii ani a pus ceva kg in plus. Deasemenea era plina de fite si comenta pozitiile. Niciodata nu voia sa vina ea pe tine.

Gusturile nu se discuta.

Mie imi place tipa asa cum este :)

 

Iar cat despre pozitii nu ma pot pronunta deoarece am schimbat doar doua,dar cand am trecut la normal tipa m-a intrebat ce pozitie doresc iar eu consider,dupa parerea mea,ca nu ar fi genul care sa comenteze :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma tepuit :((.

Mi-a promis ca ma asteapta, am ajuns la piata Rosseti si mi-a inchis telefonul. |

Mi-am zis " pula mea, o fi gresit butonul" si dau sa sun iar. Bau. Casuta.

Mai sun eu timp de 30 de min din 5 in 5 minute asa sa nu ma plictisesc si tot casuta...

La telefon parea foarte convingatoare...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Ma tepuit :((.

Mi-a promis ca ma asteapta, am ajuns la piata Rosseti si mi-a inchis telefonul. |

Mi-am zis " pula mea, o fi gresit butonul" si dau sa sun iar. Bau. Casuta.

Mai sun eu timp de 30 de min din 5 in 5 minute asa sa nu ma plictisesc si tot casuta...

La telefon parea foarte convingatoare...

A ramas fara baterie! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Ma tepuit :((.

Mi-a promis ca ma asteapta, am ajuns la piata Rosseti si mi-a inchis telefonul. |

Mi-am zis " pula mea, o fi gresit butonul" si dau sa sun iar. Bau. Casuta.

Mai sun eu timp de 30 de min din 5 in 5 minute asa sa nu ma plictisesc si tot casuta...

La telefon parea foarte convingatoare...

Urat din partea ei !!!!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Ziua..

 

La fel ca unGet am patit si eu..o sun ii zic ca vin in 15-20 min ..imi zice ca e ok si ca ma asteapta ajung in 10 min maxim..o sun :(numai raspunde ..o las cateva minute sun iar tot nu raspunde..sun iar sa ma conving..telefonul inchis..ma hotarasc sa plec..ma sui in masina plec..intru in aglomeratie..si zic sa mai sun odata..ce credeti..raspunde imi da interfon etaj etc..ma intorc inapoi ..ajung la ea in apartament si surpriza..o stiam ..a mai lucrat la rond la Kogalinceanu ..si in alte mii de locatii nu gasesc acum topicul cu ea..o intreb de anal desi stiam povestea " Fac anal dar in functie de marime" adica "NU FAC ANAL"..ii dau buna ziua si plec !

 
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iti zic eu NU FACE ANAL nici daca o ai de 5 cm !o stiu de mult de fiecare data a schimbat locatia / poze / nr de telefon ..de fiecare data aceiasi poveste ..la telefon face de toate ..cand ajungi la ea ..numai face !NU PIERDETI TIMPUL !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna Ziua..

 

La fel ca unGet am patit si eu..o sun ii zic ca vin in 15-20 min ..imi zice ca e ok si ca ma asteapta ajung in 10 min maxim..o sun :(numai raspunde ..o las cateva minute sun iar tot nu raspunde..sun iar sa ma conving..telefonul inchis..ma hotarasc sa plec..ma sui in masina plec..intru in aglomeratie..si zic sa mai sun odata..ce credeti..raspunde imi da interfon etaj etc..ma intorc inapoi ..ajung la ea in apartament si surpriza..o stiam ..a mai lucrat la rond la Kogalinceanu ..si in alte mii de locatii nu gasesc acum topicul cu ea..o intreb de anal desi stiam povestea " Fac anal dar in functie de marime" adica "NU FAC ANAL"..ii dau buna ziua si plec !

Ok, multumim frate!

Evitam fata asta...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...