Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Bună tuturor !

 

Am revenit pentru o vreme să-mi desăvărșesc talentele și cu cei care susțin că n-au reușit să mă prindă pentru că sunt prea ocupată. Repet, nu lucrez la normă, am și viață personală.

 

Locația este pe Bd. Tineretului, program 11 - 18 de luni până vineri, nu lucrez în weekend. Se folosește telefonul din titlu pentru programări, de preferință cu ceva timp înainte. Nu agreez formulările "vin în 10 min, că sunt în zonă", nu funcționează principiul "primul sosit, primul servit".

 

Îți ofer același masaj de relaxare suedez de calitate însoțit de masaj erotic cu finalizare prin masaj !

 

Durata masajului  este  de 1,5 h spre 2 h. 

 

Cadoul pentru vizita ta este 200 lei. 

 

Mulțumesc, o zi frumoasă vă doresc !

 

 

 

 

post-181239-0-91730100-1526383418_thumb.jpg

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

A reușit cineva sa ajunga la domnisoara în ultimul timp?

 

Bineînțeles că au reușit câțiva să ajungă. Doar că nu se mai scriu recenzii. 

E drept că, fiind vară, timp ideal pt. concedii, mi-am mai și luat vacanță. 

Dar, oamenii la muncă, copiii la școală, toată lumea la treabă.

Vă aștept, domnilor, cu prioritate pe cei vechi, dar și pe cei noi, de ce nu, în limita stocului disponibil.  :laugh2  :laugh2

 

Serviciile, durata și cadoul rămân consacrate, ca și până acum.

 

Pentru uituci, câteva posturi mai sus e ultima actualizare a acestora.

 

O zi minunată și spor în toate tuturor !  :kiss3  :kiss3 post-181239-0-74253300-1536846218_thumb.png

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Salutare, stie cineva cam cati ani are Ramona?

 

Oficial, 34. Da` de ce intrebi ?

 

pt dl. negrila 2001: Am specificat ca nu am timp fizic pentru toti cei care suna pt. programare, fac doar 2 programari pe zi, nu sunt robotel. :rax2  :rax2  Daca nu mai am posibilitate sa fac programari, nu prea mai raspund, cred eu ca este evident ca nu se poate din moment ce nu raspund, cateodata trece o vreme pana sa vad apelul sau mesajul. 

 

Multumesc pt. intelegere, o zi frumoasa tuturor !

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Are profil de maseuza pe facebook, de ce nu-i dati mesaj acolo? Are si blog, unde-i puteti lasa mesaj. Mie mi-a raspuns de fiecare data, sta bine la capitolul comunicare.

Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Are profil de maseuza pe facebook, de ce nu-i dati mesaj acolo? Are si blog, unde-i puteti lasa mesaj. Mie mi-a raspuns de fiecare data, sta bine la capitolul comunicare.

 

Pe bune ? Am profil de maseuză pe facebook ? Cred că ai citit în dungă, amice ! Unde scrie că îmi fac publicitate pe facebook ?? Ți-ai făcut tu programare pe facebook ?? :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Dar de ce nu veniți direct acasă la mine, stați în fața blocului, poate mi se face milă și vă primesc !  :serenade  :serenade

Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Pe bune ? Am profil de maseuză pe facebook ? Cred că ai citit în dungă, amice ! Unde scrie că îmi fac publicitate pe facebook ?? Ți-ai făcut tu programare pe facebook ?? :laugh2  :laugh2  :laugh2  Aaaa, am un blog pe care scriu și un profil pt. blog, e altceva ! 

 

Dar de ce nu veniți direct acasă la mine, stați în fața blocului, poate mi se face milă și vă primesc !  :serenade  :serenade

 

Măcar dacă aduci o informație, asigură-te că este corectă ! Nu mai dezinforma !!! 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Ramonici draga, ai 2 profile pe FB : al tau personal si inca unul, pe care vad ca ti l-ai ascuns.

Nu trebuie sa te panichezi, pentru ca nu aveam de gand sa il divulg, nu sunt javra.

Pe blog pot lua legatura oamenii cu tine, via conturile lor de Google, nu?

 

PS: vad ca nu e ascuns :)

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

" Dar de ce nu veniți direct acasă la mine, stați în fața blocului, poate mi se face milă și vă primesc ! "

 

Nici in gluma sa nu zici asta.

Pt ca venim :)).

 

Ramonica e vecina de cartier cu mine si aveti grija, ca mai mult de 3 persoane = adunare publica ilegala :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Calea 13 Septembrie
  • Oras:Calea 13 Septembrie

Ramonici draga, ai 2 profile pe FB : al tau personal si inca unul, pe care vad ca ti l-ai ascuns.

Nu trebuie sa te panichezi, pentru ca nu aveam de gand sa il divulg, nu sunt javra.

Pe blog pot lua legatura oamenii cu tine, via conturile lor de Google, nu?

 

PS: vad ca nu e ascuns :)

 

Dragule, simplu fapt că inviți lumea să mă contacteze acolo mi se pare grosolan, o imixtiune în viața privată, câtă vreme nu este profil de MASEUZĂ, unde să scrie veniți cu drag și bani, costă atât, nr. de telefon cutare, bla bla. Punct.

 

Cât privește observația celui de-al doilea domn, care a reușit să compare câteva poze de-ale mele, intuind o anume Ramona pe olx.ro ... și care e problema dumitale ?? Că mă și plimb (la cine și dacă vreau eu să mă duc) sau că nu mai e meniul erotic în program pe un asemenea site ? Sau prețul e prea mare doar pt atât ? Fii pe pace, am clientelă și la erotic, ba chiar nu fac față (dacă dumneata ești individul ce mi-a trimis un SMS umilitor aseară :rax2  :rax2 )

Da, eu făceam o prospectare de piață, amice, dar la câți mitocani și săraci care vor și ei servicii de lux la bani puțini are Bucureștiul ăsta, bleah..... nu merită nici gratis reclama acolo !

 

Hai, sănătate și succes în toate ! V-am pupat !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...