Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 7 Voturi

Ramona zona Tineretului - 0731.813.352

ramona masaj erotic masaj erotic bucuresti salon masaj erotic salon masaj erotic bucuresti

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
229 raspunsuri in acest thread

#21 maseuza_ramona

maseuza_ramona

EX

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPip
  • 572 Postari:
  • Inscris la:
    12 March 2012

Postat 14 September 2012 - 08:50 AM

Cred ca ar fi cazul sa improspatez putin pozele mele. Nu sunt facute ieri, dar nici nu m-am ingrasat/slabit cu viteza luminii.
Oricum, tin sa precizez ca, cine ma viziteaza o face pt calitatea serviciilor mele si nu neaparat pt ca as fi vreo Madonna ingenua si reinventata, nici vreun fotomodel in devenire. Cu scuzele de rigoare pt cei care se simt ofensati, va reamintesc ca nici voi, clientii nostri, nu sunteti Doni Juani, Feti Frumosi din lacrima sau Brazi Pitzi.

NU AM SANII MARI. NU IMI VOI PUNE SILICOANE. Nu consider ca pt a simti mai bine masajul erotic trebuie sa ai "laptarii". Cine isi doreste sani mari, sa nu ma viziteze, ca mai apoi sa nu fie nevoit sa imi trimita mesaje private de prost gust. Pozele nu sunt deloc retusate. Multumesc !

Fisiere atasate

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 brutus_ianis

brutus_ianis

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 11 Postari:
  • Inscris la:
    08 April 2012
  • Reputatie: 46

Postat 17 September 2012 - 08:36 AM

Tocmai am făcut şi eu o programare la Ramona pentru această după-amiază. Voce foarte calmă şi plăcută la telefon. Revin cu recenzia când mă întorc.
    • -2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 brutus_ianis

brutus_ianis

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 11 Postari:
    • Inscris la:
      08 April 2012
  • Reputatie: 46

Postat 19 September 2012 - 08:56 AM

Am ajuns si eu alaltaieri pe la 3 la Ramona. Am vorbit cu ea duminica pe messenger, iar luni dimineata m-am programat. Fata e asa cum se vede in poze, nu e vreo frumusete, dar nici nu te sperii daca te uiti la ea. In plus, are un cur tare futabil si o pussy epilata extrem de atractiva. Nu prea are sani, dar nu stiu cat de mult ar putea conta acest aspect la un masaj. M-a asteptat in niste colanti albi care puneau in evidenta fundul si ceva negru pe deasupra.
    Locatia este deja cunoscuta: o garsoniera inchiriata in Confort City. Unii s-au aratat nemultumiti de distanta mare pe care trebuie sa o parcurga pentru a ajunge la Ramona, dar personal imi pare bine ca a ales o locatie mai greu accesibila. In acest fel, sansele de a deveni supra-aglomerata sunt minime si in plus garsoniera arata impecabil. Si parca m-am simtit si mai in siguranta decat in alte locatii din oras.
    Dupa un pahar cu apa cu un chit-chat incantator, am facut intrat la un dus, chiar daca veneam direct de acasa. Mai bine de o ora in trafic m-a facut sa simt nevoia de o reimprospatare. Apa fierbinte, vreo 4 geluri de dus, prosop curat (miros de proaspat) si uscat, plus papuci. Am revenit in pat, m-am asezat pe prosopul curat intins special pentru mine si fata si-a inceput numarul. A inceput cu un masaj de relaxare minutios si extrem de bun dupa parerea mea, care chiar a reusit sa ma relaxeze.
    Dupa ce m-am relaxat complet, a trecut la a doua parte: s-a dezbracat complet, s-a dat cu ulei si a inceput sa ma atinga incet, iar apoi sa se frece de mine cu tot corpul ei, intai pe spate si apoi pe fata, pana la finalizarea exploziva. In acest timp, am avut voie sa o ating si sa imi fac de lucru cu pasarica ei. Cunilingus nu am facut si nici nu am sarutat-o, desi mi-as fi dorit, dar parca am avut senzatia ca evita, asa ca nu am vrut sa insist. Practic, se apropia atat de mult incat sa ma faca sa cred ca pot sa o sarut sau ling, iar apoi se indeparta, creand astfel o atmosfera super incitanta. Ce-i drept, nici eu nu am specificat ca as vrea sarut sau cunilingus; m-am gandit sa las lucrurile sa evolueze de la sine. Si in plus, senzatiile obtinute astfel sunt de nedescris.
    Dupa finalizare, am mai stat putin pe pat la taclale sa imi trag sufletul (desi eu nu facusem nimic), am mai facut un dus, am multumit fetei, am lasat cadoul de 150 Lei si dus am fost.
    Pentru mine, a fost prima data cand am apelat la o fata pentru masaj si nu imi pare deloc rau. Experienta cu Ramona este in mod clar una interesanta, iar eu voi reveni ori de cate ori imi voi dori (doar) un masaj. Singurul meu regret este ca nu face mai mult de atat (la cum se misca fata asta si ce stie sa faca, cred ca ar iesi un futai pe cinste), dar probabil ca tocmai asta face ca masajul sa fie mai interesant.

Si acum notele:
    Locatie: 10 (dupa cum spuneam, garsoniera este impecabila, iar faptul ca este mai departe mi se pare un lucru bun);
    Fata: 7 (chestie de gusturi, dar cum nu vorbim de sex, nu cred ca are atat de multa importanta);
    Masaj de relaxare: 10
    Masaj erotic: 10
    De revenit cu siguranta.
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 Cont_Sters_stefanlucian_*

Cont_Sters_stefanlucian_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 19 September 2012 - 02:45 PM

ba fratilor am cautat am citit articolele voastre am ramas placut impresionat am vazut si pozele ei am citit si memoriileunei maseuze taote bune si frumoase chiar la maxim as putea spune bun si facu .am vb cu d-soara ramona stabilim o ora si ne prezentam.am ajuns la locatie care este naspa ca trebuie sa intorci la iesirea din buc, ai ca asta trecem cu vederea am intrat fata ce sa zic naspatuta asa cand vb cu tine inchidea ochii ca ziceai ca doarme ,ai ca trecem si peste asta ,fac un dus si la treaba .Masajul de nota 5 as putea sa dau deci toate astea cu masajul este o vrajeala sti fete destepte iau banii de la fraieri fara sa se futa simplu facem domne masajde caca,bunnnnnn trecem si peste asta ,facem masaj erotic .Ba fratilor mai mare porcarie ca aia nu am vazut in viata mea se freaca de tine iti da cu pasarica pe la bot la fraier ca na sao satisfaci cu limba si pentru asta ia 50 de roni atentie,venea cu fata spre tine plina de bubite
    bai ce sa mai zic nici nu am mai stat sa termin si am plecat total 150 de roni aruncati in vant
    Nu este vb de bani cat este vb de tactica astora care se cred destepte si le ia banii fraierilor 150 roni in 90 de min de caca .Vai cu ce ma incanta ia cu un pahar de apa din bidon de apa plata de 5 litri naspa si vezi doamne foarte grijulie sa imi ia pantalonii sa mi puna pe umeras ,ma lasi cu vrajeala asta ieftina .Deci in concluzie o mare teapa bani aruncati degeaba si frate la cum arata nu imi mai venea sa intru dar am zis ai sa vedem ce stie sa faca poate recompeseaza pe parte de lucru ,,,caca si mai mare .
    cine vrea sa se duca nu are decat ca nu se duce pe banii mei
    A si inca ceva are pozele trucate este mai frumoasa in poze decat in realitate Bafta celor care vor sa se duca si sa isi ia teapa

bullshit=banare permanenta
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 iason

iason

VIP Member

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 66 Postari:
    • Inscris la:
      24 November 2011
  • Reputatie: 216

Postat 21 September 2012 - 05:19 PM

Conluptatorul de mai sus are dreptate ... Mie mi a fixat o intalnire pentru Marti la ora 16:00 si ma ignorat . Nu a raspuns la telefon pur si simplu . ( Am sunat de mai multe ori ).
    • -3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 maseuza_ramona

maseuza_ramona

EX

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 572 Postari:
    • Inscris la:
      12 March 2012

Postat 21 September 2012 - 06:08 PM

Este adevarat ca am fixat o intalnire pt marti in jurul orei 16.00, insa v-am rugat respectuos, inca de luni, sa ma resunati pentru confirmare inainte sa plecati catre mine, tocmai pentru ca se poate intampla ca un client (in speta, cel de la ora 14.00) sa intarzie mai mult de o ora si jumatate. Si eu nu dau omul afara sub nici un pretext (decat daca este incendiu in bloc !).
    M-ati sunat de 3 ori intre 15.38 si 15.45. Tin sa mentionez ca nu raspund la telefon cand sunt cu un client, dovada de bun simt, de altfel.
    Dupa cum sugerati Dvs. se interpreteaza ca v-am lasat sa asteptati in fata scarii cu telefonul in mana, ignorandu-va apelurile. Ceea ce este total fals !
    Iar daca Dvs. agreati ceea ce "conluptatorul" de mai sus a relatat, chiar ma bucur ca nu am reusit sa ne intalnim. Nu am nevoie de asemenea clienti. Nici macar nu merita sa dau replica pentru o asemenea mizerie ca cea banata mai sus.

Va multumesc pentru intelegere.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 iason

iason

VIP Member

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 66 Postari:
    • Inscris la:
      24 November 2011

Postat 23 September 2012 - 08:33 AM

Ramona ma contactat pe messanger vineri dupa miaza .
    Draga Ramona trebuie sa inveti sa ceri scuze cand gresesti .
    Omul cand greseste trebuie sa aiba curajul sa isi ceara scuzele .
    Tu nu ai nici curazul nici dorinta pentru asa ceva. Incerci sa dai vina la altu .
    Am asteptat de la o femeia cu experienta in viata sa reactioneze mai corect .
    Acum ce vrei sa spui ? eu am foste de vina ca nu esti punctoala ?
    Eu am fost de vina ca nu sti sa faci programarile corect ?
    Lasa interval de siguranta intre ele ....
    Ai raspuns numai cand am postat , te temi sa nu iti pierzi imaginea buna .
    Invata sa fi profesional corecta pentru ca piata te vei rasplati cu suguranta .

motanelu
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 maseuza_ramona

maseuza_ramona

EX

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 572 Postari:
    • Inscris la:
      12 March 2012

Postat 23 September 2012 - 09:04 AM

Domnul meu, nu am spus ca ati fost de vina ca eu n-am putut raspunde la telefon. VA CER SCUZE in mod public ca nu am putut sa va raspund la telefon in intervalul mentionat. Puteati sa mai incercati in urmatoarele ore sau zile. Alti clienti incearca cu zilele sa ajunga la mine si nu se mai ofuscheaza atat. Imi pare rau, dar eu nu lucrez la cantitate, nu am receptionera sa-mi raspunda la telefoane si cum spuneam nu dau clientul afara, daca doreste sa mai ramana, chiar cu pretul pierderii urmatoarei programari (si inca un aspect, sunt multi care fac programari si nu mai vin. Dvs., in jobul dvs.,ce ati alege - o afacere sigura sau una incerta ??)
    V-am contactat pe mess pentru a va relata ce am relatat si aici. Nu doresc sa postez o conversatie privata, nu este profesional. Nu v-am vorbit urat sau nerespectuos. Consider ca am un drept la replica.
    Nu ma tem sa-mi pierd imaginea sau prestanta, pentru ca cine ma cunoaste stie cum sunt. Asadar, rogu-va nu mai faceti atat caz. Nu ati asteptat in frig in fata scarii cu telefonul in mana. Din pacate, acest gen de incurcaturi se mai intampla si pe la case mai mari si nu mai facem atata zarva.
    Va multumesc pt interesul acordat si va urez succes in alegerea unei oferte mai bune.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 iason

iason

VIP Member

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 66 Postari:
    • Inscris la:
      24 November 2011

Postat 23 September 2012 - 01:04 PM

Acum chiar ca a fost un raspuns profesionist . Draga Ramona acum m-ai multumit deplin aratanduse calitatea de o doamna sincera .
    Cu prima ocazia am sa mai incerc , cu respect ca si todeauna .
    Sa aveti o Duminica placuta plina de soare .

motanelu
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 adidas

adidas

VIP Member

• Membru Premium
    • 1033 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2011
  • Reputatie: 364

Postat 24 September 2012 - 11:20 PM

buna seara people :D . am sa incerc si eu sa va redactez intalnirea sau vizita mea , nici nu stiuc cum s-o numesc cu ramona..
    numarul de telefon este acelasi din numele topicului,la care am incercat sincer de mai multe ori pana am reusit sa vorbesc cu domnisoara, dar cu putin noroc am reusit o programare.. Am cerut invoire de la munca si da-i bataie cu :car pana la resortul de apartamente confort city de la targ vitan spre centura(restul detaliilor le aflati la tel)

Am urcat la ramona care mi-a deschis zambitoare si un pic uimita ca vazundu-ma in salopete.. schimbam cateva vb despre ce vom face , sunt de acord ca pentru asatea venisem , imi ofera un prosopel curat si matasos si basti la baita unde gasesti geluri de mai multe nuante si modele(nu da-m nume sa nu facem reclama :rax2 )
    Incepem cu un :masaje foarte,foarte placut care imi intinde oasele (oare cum reuseste, mie unu mi se pare un pic firava) care de altfel este pe :hooray cel mai bun masaj care l-am primit pana acum..dupa ce am terminat aceasta parte , a urmat si ciresa de pe tort daca pot spune asa, cel erotic unde uleiul facea corpurile noastre sa alunece si sani ei sa-i simt placut peste tot ...pe mine unu sigur m-a cucerit chiar daca nu sunt un client fidel sa merg mereu( :cop sta l-a panda)... la plecare am lasat 150 ron
    pozele sunt autentice si sunt din locatie si cred ca ati deslusit ceva din ce am scris
    Cu scuzele de rigoare ca trebuia sa scriu acum ceva vreme recenzia dar sincer un pic de timp nu prea gasit adunata si cu putina lene
    • 2
    "Munceşte ca un sclav, porunceşte ca un rege, creează ca un zeu."

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 alexx_catalin.77

alexx_catalin.77

Platinum Member

• Curvar Ucenic
    • PipPipPipPipPipPip
    • 659 Postari:
    • Inscris la:
      28 September 2012
  • Reputatie: 695

Postat 29 September 2012 - 07:58 PM

am fost si eu azi la Ramona..draguta,comunicativa, m-am simtit de parca ne cunosteam de ani.. am comunicat un pic pe mess aseara..m-a rugat sa revin astazi cu un telefon pt prgramare..am sunat dimineata la ora 11 si m-a primit la 12..stand oarecum in zona am ajuns cu 10 minute mai devreme..am intrat la ea,doua-trei vorbe schimbate,dus,cu toate ca veneam dusat de acasa dar si a azi a fost cam cald..masajul de relaxare super..daca nu ar fi vorbit cu mine cred ca puteam adormi...fiecare zona bine masata si intreaba si ce mai vrei in plus..deci bun..masajul erotic...n-am mai intalnit asa ceva..probabil ca n-am umblat destul de des pe la maseuze independente..dar prin saloane de masaj e doar o labuta facuta in plictiseala fata de ce face Ramona..pasionala,tandra,atenta..chiar mi-a facut impresia ca ii place ce face..o singura finalizare dar a fost suficient tinand cont ca dupa ceasul meu am stat vreo doua ore..m-a surprins placut ca s-a intins langa mine pe pat si am mai stat de vorba fara grija ceasului..placut asta..sa trecem la note ca am vazut ca asa trebuie pe aici...
    curatenie:10 foarte curata camera,la baie curatenie,geluri de dus cred ca am vazut vreo 5 sau 6 bucati,prosop curat atat pe pat cat si la baie..

locatie: 10 fiind aproape de mine pot sa dau 10,bloc mare,etajul zece,departe de oras ,slabe sanse sa te recunoasca cineva

aspect:8 probabil sunt eu mai pretentios la femei sau imi plac ceva mai voluptoase

masaj de relaxare+erotic:10

pretul este cel anuntat de 100 ron doar masaj de relaxare 90 minute sau 150 ron relaxare+erotic,90 minute..

raport calitate-pret foarte bun...sincer recomand..iar eu ma voi intoarce sigur.
    P.S. Ramona,sunt baiatul cu tatuajul pe umar..iti multumesc!
    • 1

#32 >kiel<

kiel

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 214 Postari:
    • Inscris la:
      02 March 2010
  • Reputatie: 35

Postat 02 October 2012 - 02:55 PM

Ramona esti ok?
    Azi cand vroiam sa vin la tine s-a intamplat ce s-a intamplat. Ma vedeam pe realitatea tv....
    • -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 maseuza_ramona

maseuza_ramona

EX

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 572 Postari:
    • Inscris la:
      12 March 2012

Postat 02 October 2012 - 03:24 PM

Sunt ok, dar destul de speriata. Imi pare sincer rau. Am anuntat pe cei care vroiau sa ajunga. Va multumesc pt grija.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 >nemo<

nemo

VIP Member

• >Serious Contributor<
    • 369 Postari:
    • Inscris la:
      24 August 2010
  • Reputatie: 398

Postat 03 October 2012 - 10:17 AM

Ramona esti ok?
    Azi cand vroiam sa vin la tine s-a intamplat ce s-a intamplat. Ma vedeam pe realitatea tv....

Ar fi chiar interesant de explicat consoartei daca te vede filmat in prosop
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 Afriq

Afriq

Batran si cu nevoie

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 4411 Postari:
    • Inscris la:
      16 April 2010

Postat 09 October 2012 - 01:52 PM

Sal'TARE!

Am primit informatia ca Ramona si-a schimbat locatia in zona dintre Nerva Traian si Mircea Voda, spre Biblioteca Nationala (mamaaa ce de majuscule!!!)
    Omul se cunoaste dupa felul cum vorbeste - read my blog

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 poc

poc

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      15 October 2012
  • Reputatie: -1

Postat 15 October 2012 - 11:58 PM

Erai chiar pe scara cu incendiul ? Imi pare rau pentru tine, poti sa confirmi ca intr-adevar ti-ai schimbat adresa ?
    • -1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 maseuza_ramona

maseuza_ramona

EX

• Membru Banat
    • PipPipPipPipPipPip
    • 572 Postari:
    • Inscris la:
      12 March 2012

Postat 16 October 2012 - 08:29 AM

Da, am alta locatie, in zona Nerva Traian, dupa cum a mentionat si stimabilul nostru moderator. Chiar nu vad rostul intrebarii, pentru ca raspunsul este chiar in titlul topicului. Viziteaza-ma, daca doresti, si ar fi de preferat sa faci o recenzie (altfel genul asta de intrebari se penalizeaza). O zi frumoasa !

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 Cont_Sters_Ventrino_*

Cont_Sters_Ventrino_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 19 October 2012 - 10:40 AM

Salut.

Am descoperit acest forum in cautarea unei maseuze "pierdute", pe care tare as vrea sa o reintalnesc. A se vedea urmatorul topic: http://nimfomane.com...isa-wild-pussy/

Primul meu review as fi vrut sa fie unul pozitiv, inasa lucrurile au stat altfel.

Tot citind la rubrica masaj erotic, dau de topicul maseuza Ramona. Intru si citesc si raman perplex, intru si pe blog si nici nu mai am cuvinte sa descriu.... Uite domnule o fata care stie meserie si are caracter. Sunt interesat in mod deosebit de un masaj relaxant facut cu stil si clasa si de un erotic pe masura, nu de o laba trista si obosita facuta de o neinteresata. Larisa (ex-Wild Pussy), caci asa o cheama era o exceptie, in sensul bun al cuvaintului.
    Citesc in continuare si imi spun ca la Ramona trebuie sa ajung sa vad daca este adevarat ceea ce se spune despre ea.
    O sun marti pentru o programare. Se arata la inceput destul de reticenta, deoarece din cauza programului incarcat, nu am timp liber decat dupa 21.00, iar sambata dupa 20.00. Ea imi argumenteaza ca la ora aceea poate sa fie obostita deoarece a avut mai multi clienti, etc, inca un aspect pozitiv, nu vrea sa isi bata joc de banii oamenilor. Pana la urma stabilim pentru joi dupa 21.00.
    Joi pe la ora 18.00 o sun pentu stabilirea detaliilor finale, insa imi respinge apelul. Bun, zic o fi cu un client, revin mai tarziu dupa 19.00, de data aceasta nu raspunde la telefon. Inseamna ca nu o fi terminat, presupun. Pe la 20.20, vad ca este online pe forum. Pun mana repede pe telefon si dau sa o sun din nou.
    Si acum SURPRIZA, raspunde, dar probabil cand isi da seama cine a sunat-o se face ca nu aude.... si inchide. Bun si de data aceasta, hai sa zic ca o fi semnal prost, etc. Apoi mai insist de doua ori si nici un raspuns. Ii trimit un sms, in care ii aduc aminte de programare si o intreb de ce nu raspunde, poate o fi uitat, prin absurd. Ea....ati ghicit din prima, nimic. Mai stau ce mai stau se face se apropie ora 21.00 si ii trimit urmatorul sms:
    "Din ce am citit pe forum si pe blogul tau imi facusem o parere prea buna, dar se pare ca m-am inselat. Nu vreau sa generalizez sau sa te supar in vreun fel, dar se pare ca nu esti cu nimic mai presus de celelalte fete care practica aceasta ideletnicire. Sincer imi pare rau. Ai putea macar sa imi spui de ce nu vrei sa ne intalnim in seara asta la o sedinta relaxanta de masaj?" (mesaj trimis la 20.38).

Concluziile pe care le pot trage sunt urmatoarele:
    In cel mai bun caz, poate era obosita sau indispusa, cu totii suntem oameni nu este un lucru de condamnat. Insa, ce ma-a deranjat a fost ATITUDINEA de strut care baga capul in nisip atunci cand nu are raspunsuri (o figura de stil putin exagerata, deorece strutul nu raspunde, ci baga capul in nisip cand ii este frica, dar am deviat subiectul).
    Putea foarte usor sa imi spun ceva nu conteaza daca nu era adevarul, o scuza penibila insemna mai mult dcat atitudine de rahat pe care a avut-o.

Nu stiu ce se ascunde in spatele review-urilor si al cuvintelor frumose pe care le scrie pe blog, dar sper sa ma insel si sa nu fie doar o spoiala ieftina si o cardeala de fetita smechera care stie sa se descurce.
    Deci, am sa dau si eu o nota, caci numai una pot da:

CARACTER, ATITUDINE SI RESPECT FATA DE CLIENT: 1 (as da cu minus, dar mi se pare irelevant.)

Of topic:
    In speranta ca nu v-a am plictisit cu "experienta mea", aseara am fost la Artemis, ca eu nu ma resemnez asa usor si cel mai bun prieten al meu era in focuri, trebuia sa aiba si el parte de un masaj reconfortant.
    Link catre review: http://nimfomane.com...mis-0727861111/

Toate cele bune si erectii cat mai multe.
    Al vostru camarad de arme,
    Ventrino.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 picon

picon

HIGHLANDER

• Membru Premium
    • 34270 Postari:
    • Inscris la:
      07 November 2011
  • Reputatie: -2450

Postat 19 October 2012 - 10:23 PM

@ ventrino,imi pare rau de nefericita intamplare . Dar cardeala...ce e aia cardeala mon cher? :slap2
    • 0
    SA FUTETI BINE!

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 Cont_Sters_oly_*

Cont_Sters_oly_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 20 October 2012 - 06:43 AM

cardeală,cardeli s. f.1. furt. 2. bătaie.

Ma mir ca s-a intamplat asa.@ventrino,nu pune nimeni la indoiala ca s-a intamplat exact cum zici tu,dar,ca lucrurile sa fie lamurite trebuie sa auzim si parerea Ramonei.
    Poate are o scuza,cu toate ca din povestea ta, daca se dovedeste reala,nu prea are.Asteptam.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: ramona, masaj erotic, masaj erotic bucuresti, salon masaj erotic, salon masaj erotic bucuresti

3 useri citesc topicul

0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi