Sari la conținut

Postări Recomandate

Este adevarat ca am fixat o intalnire pt marti in jurul orei 16.00, insa v-am rugat respectuos, inca de luni, sa ma resunati pentru confirmare inainte sa plecati catre mine, tocmai pentru ca se poate intampla ca un client (in speta, cel de la ora 14.00) sa intarzie mai mult de o ora si jumatate. Si eu nu dau omul afara sub nici un pretext (decat daca este incendiu in bloc !).

M-ati sunat de 3 ori intre 15.38 si 15.45. Tin sa mentionez ca nu raspund la telefon cand sunt cu un client, dovada de bun simt, de altfel.

Dupa cum sugerati Dvs. se interpreteaza ca v-am lasat sa asteptati in fata scarii cu telefonul in mana, ignorandu-va apelurile. Ceea ce este total fals !

Iar daca Dvs. agreati ceea ce "conluptatorul" de mai sus a relatat, chiar ma bucur ca nu am reusit sa ne intalnim. Nu am nevoie de asemenea clienti. Nici macar nu merita sa dau replica pentru o asemenea mizerie ca cea banata mai sus.

 

Va multumesc pentru intelegere.

  • Like 3
Link spre comentariu

Ramona ma contactat pe messanger vineri dupa miaza .

Draga Ramona trebuie sa inveti sa ceri scuze cand gresesti .

Omul cand greseste trebuie sa aiba curajul sa isi ceara scuzele .

Tu nu ai nici curazul nici dorinta pentru asa ceva. Incerci sa dai vina la altu .

Am asteptat de la o femeia cu experienta in viata sa reactioneze mai corect .

Acum ce vrei sa spui ? eu am foste de vina ca nu esti punctoala ?

Eu am fost de vina ca nu sti sa faci programarile corect ?

Lasa interval de siguranta intre ele ....

Ai raspuns numai cand am postat , te temi sa nu iti pierzi imaginea buna .

Invata sa fi profesional corecta pentru ca piata te vei rasplati cu suguranta .

 

motanelu

  • Like 1
Link spre comentariu

Domnul meu, nu am spus ca ati fost de vina ca eu n-am putut raspunde la telefon. VA CER SCUZE in mod public ca nu am putut sa va raspund la telefon in intervalul mentionat. Puteati sa mai incercati in urmatoarele ore sau zile. Alti clienti incearca cu zilele sa ajunga la mine si nu se mai ofuscheaza atat. Imi pare rau, dar eu nu lucrez la cantitate, nu am receptionera sa-mi raspunda la telefoane si cum spuneam nu dau clientul afara, daca doreste sa mai ramana, chiar cu pretul pierderii urmatoarei programari (si inca un aspect, sunt multi care fac programari si nu mai vin. Dvs., in jobul dvs.,ce ati alege - o afacere sigura sau una incerta ??)

V-am contactat pe mess pentru a va relata ce am relatat si aici. Nu doresc sa postez o conversatie privata, nu este profesional. Nu v-am vorbit urat sau nerespectuos. Consider ca am un drept la replica.

Nu ma tem sa-mi pierd imaginea sau prestanta, pentru ca cine ma cunoaste stie cum sunt. Asadar, rogu-va nu mai faceti atat caz. Nu ati asteptat in frig in fata scarii cu telefonul in mana. Din pacate, acest gen de incurcaturi se mai intampla si pe la case mai mari si nu mai facem atata zarva.

Va multumesc pt interesul acordat si va urez succes in alegerea unei oferte mai bune.

Link spre comentariu
Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

am fost si eu azi la Ramona..draguta,comunicativa, m-am simtit de parca ne cunosteam de ani.. am comunicat un pic pe mess aseara..m-a rugat sa revin astazi cu un telefon pt prgramare..am sunat dimineata la ora 11 si m-a primit la 12..stand oarecum in zona am ajuns cu 10 minute mai devreme..am intrat la ea,doua-trei vorbe schimbate,dus,cu toate ca veneam dusat de acasa dar si a azi a fost cam cald..masajul de relaxare super..daca nu ar fi vorbit cu mine cred ca puteam adormi...fiecare zona bine masata si intreaba si ce mai vrei in plus..deci bun..masajul erotic...n-am mai intalnit asa ceva..probabil ca n-am umblat destul de des pe la maseuze independente..dar prin saloane de masaj e doar o labuta facuta in plictiseala fata de ce face Ramona..pasionala,tandra,atenta..chiar mi-a facut impresia ca ii place ce face..o singura finalizare dar a fost suficient tinand cont ca dupa ceasul meu am stat vreo doua ore..m-a surprins placut ca s-a intins langa mine pe pat si am mai stat de vorba fara grija ceasului..placut asta..sa trecem la note ca am vazut ca asa trebuie pe aici...

curatenie:10 foarte curata camera,la baie curatenie,geluri de dus cred ca am vazut vreo 5 sau 6 bucati,prosop curat atat pe pat cat si la baie..

 

 

 

locatie: 10 fiind aproape de mine pot sa dau 10,bloc mare,etajul zece,departe de oras ,slabe sanse sa te recunoasca cineva

 

 

 

aspect:8 probabil sunt eu mai pretentios la femei sau imi plac ceva mai voluptoase

 

 

 

masaj de relaxare+erotic:10

 

 

pretul este cel anuntat de 100 ron doar masaj de relaxare 90 minute sau 150 ron relaxare+erotic,90 minute..

 

raport calitate-pret foarte bun...sincer recomand..iar eu ma voi intoarce sigur.

P.S. Ramona,sunt baiatul cu tatuajul pe umar..iti multumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ramona esti ok?

Azi cand vroiam sa vin la tine s-a intamplat ce s-a intamplat. Ma vedeam pe realitatea tv....

Ar fi chiar interesant de explicat consoartei daca te vede filmat in prosop
Link spre comentariu

Da, am alta locatie, in zona Nerva Traian, dupa cum a mentionat si stimabilul nostru moderator. Chiar nu vad rostul intrebarii, pentru ca raspunsul este chiar in titlul topicului. Viziteaza-ma, daca doresti, si ar fi de preferat sa faci o recenzie (altfel genul asta de intrebari se penalizeaza). O zi frumoasa !

Link spre comentariu
Vizitator Ventrino
Reputație: 0

Salut.

 

Am descoperit acest forum in cautarea unei maseuze "pierdute", pe care tare as vrea sa o reintalnesc. A se vedea urmatorul topic: http://nimfomane.com/forum/topic/8611-larisa-wild-pussy/

 

Primul meu review as fi vrut sa fie unul pozitiv, inasa lucrurile au stat altfel.

 

Tot citind la rubrica masaj erotic, dau de topicul maseuza Ramona. Intru si citesc si raman perplex, intru si pe blog si nici nu mai am cuvinte sa descriu.... Uite domnule o fata care stie meserie si are caracter. Sunt interesat in mod deosebit de un masaj relaxant facut cu stil si clasa si de un erotic pe masura, nu de o laba trista si obosita facuta de o neinteresata. Larisa (ex-Wild Pussy), caci asa o cheama era o exceptie, in sensul bun al cuvaintului.

Citesc in continuare si imi spun ca la Ramona trebuie sa ajung sa vad daca este adevarat ceea ce se spune despre ea.

O sun marti pentru o programare. Se arata la inceput destul de reticenta, deoarece din cauza programului incarcat, nu am timp liber decat dupa 21.00, iar sambata dupa 20.00. Ea imi argumenteaza ca la ora aceea poate sa fie obostita deoarece a avut mai multi clienti, etc, inca un aspect pozitiv, nu vrea sa isi bata joc de banii oamenilor. Pana la urma stabilim pentru joi dupa 21.00.

Joi pe la ora 18.00 o sun pentu stabilirea detaliilor finale, insa imi respinge apelul. Bun, zic o fi cu un client, revin mai tarziu dupa 19.00, de data aceasta nu raspunde la telefon. Inseamna ca nu o fi terminat, presupun. Pe la 20.20, vad ca este online pe forum. Pun mana repede pe telefon si dau sa o sun din nou.

Si acum SURPRIZA, raspunde, dar probabil cand isi da seama cine a sunat-o se face ca nu aude.... si inchide. Bun si de data aceasta, hai sa zic ca o fi semnal prost, etc. Apoi mai insist de doua ori si nici un raspuns. Ii trimit un sms, in care ii aduc aminte de programare si o intreb de ce nu raspunde, poate o fi uitat, prin absurd. Ea....ati ghicit din prima, nimic. Mai stau ce mai stau se face se apropie ora 21.00 si ii trimit urmatorul sms:

"Din ce am citit pe forum si pe blogul tau imi facusem o parere prea buna, dar se pare ca m-am inselat. Nu vreau sa generalizez sau sa te supar in vreun fel, dar se pare ca nu esti cu nimic mai presus de celelalte fete care practica aceasta ideletnicire. Sincer imi pare rau. Ai putea macar sa imi spui de ce nu vrei sa ne intalnim in seara asta la o sedinta relaxanta de masaj?" (mesaj trimis la 20.38).

 

Concluziile pe care le pot trage sunt urmatoarele:

In cel mai bun caz, poate era obosita sau indispusa, cu totii suntem oameni nu este un lucru de condamnat. Insa, ce ma-a deranjat a fost ATITUDINEA de strut care baga capul in nisip atunci cand nu are raspunsuri (o figura de stil putin exagerata, deorece strutul nu raspunde, ci baga capul in nisip cand ii este frica, dar am deviat subiectul).

Putea foarte usor sa imi spun ceva nu conteaza daca nu era adevarul, o scuza penibila insemna mai mult dcat atitudine de rahat pe care a avut-o.

 

Nu stiu ce se ascunde in spatele review-urilor si al cuvintelor frumose pe care le scrie pe blog, dar sper sa ma insel si sa nu fie doar o spoiala ieftina si o cardeala de fetita smechera care stie sa se descurce.

Deci, am sa dau si eu o nota, caci numai una pot da:

 

CARACTER, ATITUDINE SI RESPECT FATA DE CLIENT: 1 (as da cu minus, dar mi se pare irelevant.)

 

Of topic:

In speranta ca nu v-a am plictisit cu "experienta mea", aseara am fost la Artemis, ca eu nu ma resemnez asa usor si cel mai bun prieten al meu era in focuri, trebuia sa aiba si el parte de un masaj reconfortant.

Link catre review: http://nimfomane.com/forum/topic/8135-artemis-0727861111/

 

Toate cele bune si erectii cat mai multe.

Al vostru camarad de arme,

Ventrino.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator oly
Reputație: 0

cardeală, cardeli s. f. 1. furt. 2. bătaie.

 

Ma mir ca s-a intamplat asa.@ventrino,nu pune nimeni la indoiala ca s-a intamplat exact cum zici tu,dar,ca lucrurile sa fie lamurite trebuie sa auzim si parerea Ramonei.

Poate are o scuza,cu toate ca din povestea ta, daca se dovedeste reala,nu prea are.Asteptam.

Link spre comentariu

Daca tot se asteapta lamurirea neclaritatilor din partea mea, am sa dezvalui cateva lucruri.

Programul meu de lucru este 10-20. Nu am facut programare la 21, mai ales de marti pentru joi. V-am sugerat marti sa ma resunati joi si POATE faceam o programare, daca eram ok fizic. NU AM FACUT O PROGRAMARE FERMA, MAI ALES LA ORA 21 !! Imi pare rau ca n-am inregistrat convorbirea, caci va puteam demonstra dvs si altora.

In programul meu pot interveni diverse "chestiuni" de ultim moment. Una dintre ele a fost "problema lunara" (cine a fost ieri, vineri la mine poate confirma ca si vineri am fost putin incurcata datorita acestui aspect. Stiu ca va ganditi ce are sula cu prefectura, dar pt mine are !)

Nu lucrez pe banda rulanta, nu am facut asta decat cand eram nevoita in saloane, la program strict.

Domnule Ventrino, cuvinte alese ati folosit sa ma denigrati ( mai putin cele cu "spoiala ieftina" si "cardeala de fetita smechera"). In felul asta v-ati dat singur raspunsul de ce nu v-am primit si de ce nu v-am mai raspuns la mesajele mestesugite special pt a fi publicate pe forum, sa dea bine la public. Se pare ca am avut o intuitie buna. Atitudinea mea este in stricta interdependenta cu a aceluia cu care intru in contact. Oricum, judecand dupa recenzia facuta de dvs la Artemis, cred ca as fi fost prea banala pentru exigentele Dvs.

Revin, nu sunt obligata sa accept pe oricine caruia i se pare ca banii sunt suficienti. Imi pare rau ca trebuie sa repet asta, dar unii oameni chiar nu sunt ceea ce vor sa para.

O zi frumoasa tuturor.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Ventrino
Reputație: 0

Buna Ramona. Fiecare are dreptul la replica. Nu sunt de acord cu ce ai spus mai sus in legatura programul tau de la 10 la 20. Marti seara in convorbirea telefonica nu mi-ai spus acest lucru, ci doar ai nuantat faptul ca dupa ora 21, nu ai fi asa de disponibila, datorita sedintelor de masaj efectuate in cursul zilei, lucru care este mentionat si in primul meu post in legatura cu acest subiect.

Sunt de acord si confirm faptul ca a ramas sa vorbim joi, dar poate tu nu ai fost destul de clara sau eu nu am inteles exact, eu am fost ferm convins ca si tu esti de acord pt joi dupa 21. Eu am mai facut programari pe termen lung, chiar mai lung decat acesta. Si daca domisoara respectiva nu a mai putut sau a intervenit ceva am fost anuntat. Bun, dar sa nu ne lungim cu vorba.

Ce m-a deranjat a fost faptul si repet ca nu mi s-a raspuns la telefon dupa mai multe incercari de bun simt, nu am insistat decat de 3 ori in intervalul orar 18 - 20.20. Pt. mai multe detalii cititi va rog primul meu post in acest topic. Atunci cand ai raspuns de ce nu mi-ai spus ca nu mai poti in loc sa imi inchizi telefonul?

Reiau si spun ca m-a adreranjat cel mai tare atitudinea, pe care in urma raspunsului tau de mai sus tind sa o inteleg. Dar, cu un simplu sms se rezolva si amanam intalnirea, ca doar nu au intrat zilele in sac.

In legatura cu afirmatiile taioase si cu sms-ul citat in topic, intentia mea nu a fost sa te jignesc sau sa dau bine pe forum, in nici un caz, ci a fost o reactie spontana dupa ce am crezut ca si tu esti ca celelalte "fete" (sa nu se inteleaga ca generalizez). Eu in continuare te apreciez pentru felul in care scrii si ma face si mai mult sa imi doresc sa te cunosc. Imi pare bine ca ai raspuns si sincer chiar nu aveam de unde sa stiu ca esti in acea perioada a lunii.

Regret si mai mult incurcatura creat datorita programului meu supraincarcat. In consecinta sa nu ne mai pripim in judecati de valoare, nici eu catre tine si nici tu catre mine. Eu in continuare sunt dornic de o sedinta de masaj cu tine si sa stii ca nu sunt chiar asa de exigent. O sa tinem legatura poate, si daca ne aranjam asupra orei, atat in avantajul tau, cat si al meu, promit sa fac o recenzie si o descriere cum numai in cartile lui Henry Miller si Anais Nin gasiti.

  • Like 1
Link spre comentariu

OMFG ! Telenovela e in desfasurare... Telefonul s-a intrerupt pt ca eram intr-un lift fara semnal (la Confort City, cine stie, cunoaste :laugh2 ), apoi eram cu cineva si nu puteam raspunde...Cand am terminat era deja prea tarziu si oricum n-ar mai fi contat raspunsul meu. Poate si eu am judecat putin gresit, poate eram si indispusa. Imi cer scuze. Hai sa stingem conflictul amiabil. Deja ma oboseste.

@ all, ca tot s-a aplanat acest conflict, vreau sa fac un anunt serios si sper sa nu va fie cu suparare: din varii motive, nu primesc clienti noi, cu atat mai putin seara, decat daca persoana din spatele convorbirii telefonice imi confera o incredere evidenta. Multumesc !

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Motto:

 

Adie toamna

Degetele gheisei

Pace,caldura

.

Haiku-ul gheisei-maseoza

 

 

 

 

Dragi colegi intr-ale pacatului,fiind intr-unul din momentele grele ale vietii,caci" viata e ca parul din cur-scurta si plina de cacat" ,m-am gandit io cu creierii capului (vorba lui Master Maciuca) , ca un masaj la batranele-mi oase si ramasitele de muschi mi-ar prinde bine. Asa deci si prin urmare,o sun pe Ramona cu care facusem caterica pe chat si pe mess. o sun,ma prezint cu numele meu,nu cu nick-

ul,raspunde amabila,haioasa,binevoitoare,precisa in detalii. Convenim ora si iata-ma la adresa din zona Nervii lu' Traian-Mircea Voda,usor de ajuns,locuri de parcare la indemana.Lifturile,doua la numar,unul pt etaje pare,altul pt. etaje mare :slap2 . Imi deschide :date ,imbracata cam de casa(colanti albi si un tricou parca),in slapi (un mic "-"),toata numai zambet...a zambit tot timpul cat am stat la ea,de unde si ideea asta cu "gheisa",intarita si de ochii ei usor migdalati si cam indepartati unul de altul,precum si de atmosfera din hogeac,in clar-obscur,cu lumanarele aprinse peste tot,cu muzica ambientala in surdina. Hogeacul,o garsonerie f. curata desi de abia se mutase,ordonata,confortabila si intima. Locul actiunii ,un fel de canapea extensibila,joasa,cu cearsaf curat si un prosop mare,alb,mirosind frumos peste el,un alt prosop impaturit drept perna. Baia,bec de curata,vreo 4 geluri de dus,prosop mare alb inmanat la intrarea la deratizare. Ramona...dom'le,nu e o frumusete,dar nici urata...am povestit despre fatza,par negru sau saten inchis,strans la spate. Cam 1,60-1,62m inaltime si cam50 kg,un curuletz pe care din pacate nu-l foloseste la adevaratul lui potential,sani...sanii sunt din categoria "cu comprese cu apa rece,trec :lol: ". Una peste alta,o prezenta agreabila,tonica,vesela. Fata e intr-adevar desteapta si citita,ai ce discuta,de uiti de ce ai venit. Dupa vreo juma' de ora de palavre,ma trimite la dus,ma intorc deratizat in camera,ma aseaza pe patul lui Procust (intr-adevar,aveam impresia la plecare ca am crescut in inaltime). Booonnnn...ma pun pe burta :masaje si imi da cu maglaweiss,de buna calitate cred...am fost o data la un masaj si cred ca mi-a dat aia cu ulei de motor,nici macar de transmisie... Si incepe sa ma lucre. De la picioare,pana la ceafa,centimetru cu centimetru,meticulos si cu oarecare sadism(aveam guguloaie peste tot-de la stress cred). M-a lucrat de am chirait ca ziceai ca ma taie cu satarul,nu alta. Bineinteles ca s-a hlizit maxim. :laugh2 . Acuma,masaj de relaxare,reflexo ce mama dracilor a fost,dar totusi ma atingea o fatuca si semnele au fost suficient de vizibile incat sa o faca sa-si dea seama ca masajul eroic se impune. Drept pt care se ridica,fumam o tigare si ma serveste cu o apa minerala,se duce la dus,de unde iese infasurata in prosop. Io eram deja pe burtica,asa cum sunt pozele alea pe care le faceau parintii copiilor la 1 an .

Se urca pe mine dupa ce imi da iar cu ulei si incepe sa se plimbe cu toate partile trupului,incet,delicat,erotic. Deja,aveam greutati sa mai stau pe burta,poate pt. ca raspundea la mangaierile mele cu usoare oftaturi (sper ca nu din plictiseala). Intr-un tarziu,ma inoarce din incomoda-mi pozitie ,cu fatza-n sus,imi picura ulei si incepe partea cea mai...eroica,pt. ca io,ca porcu' :blushing2 ,ma gandeam doar la prostii :256 .Ea,abila,ma zgandarea...se retragea...iar ma atata...iar se retragea...uite-asa s-a jucat cu mine si cu nervii mei,vreo juma de ora,pana cand am finalizat intre manutza ei si sani...ma rog...Oricum,nu prea mai stiu cum am finalizat,ca eram anesteziat...parca eram la ATI...Sters frumos,cu grija,hlizita toata,o tigara acolo,pe pat,palavrageala,dus si plecat,mai usor cu vreo 10 kile si mai inal cu vreo 5 cm. Si mai sarac cu 150 lei,dar de asa saracire va invit sa aveti si voi parte! Am stat cam 3 ore,din care o ora jumate sporovaiala,tigari,apa,dusuri,caterinca.

 

NOTE:

-hogeac: 9,00

-fizic: 7,50-8,00

-GFE-atitudine: 10,00 cu felicitari - e mai meticuloasa si mai precisa ca Gimnasta matura ,de exemplu

-FK: 9,75

-masaj de relaxare,reflexo si mai stiu io ce...:10,00

-masaj erotico-eroic: 9,50

 

Concluzie: fratilor,daca sunteti stresati,incordati,pachet de guguloaie ,epuizati,nu ratati! Daca vreti sa futeti,intrebati-ma pe mine si dau cateva ponturi,la Ramona e altceva.

 

Nu pot sa inchei cu binecunoscuta urare:

 

FUTETI-O FRATILOR C'ASA-I TREBUIE!

SA FUTETI BINE!

...ca nu-i cazul .

 

Pot sa va urez insa;

 

MASATI-VA BINE,C'ASA VA TREBUIE!

  • Like 19
  • Minus 16
Link spre comentariu
Vizitator Ventrino
Reputație: 0

".....dar sper sa ma insel si sa nu fie....." - O, DA, ma-am inselat in stil grande, nu judecati ca sa nu fiti judecati, pana ce nu cunoasteti.

 

Dupa o discutie telefonica purtata sambata, surpriza si mai mare de partea mea, deoarece sunt sunat de Ramona care clarifica mai multe aspecte legate de programul ei, cat si al meu, ramane sa o sun luni dimineta, dupa ora 9.00 pentru o programare in timpul zilei.

Zis si facut, luni la prima ora, dupa atatea nepotriviri, tensiunea creste, imi zic in minte, de data asta trebuie sa fie. Doream obsesiv sa o cunosc, mai ales dupa cele intamplate. Sun si fixam intlnirea pentru ora 12.00.

 

Ma invoiesc de la servici, cica ma duc la medic, in mintea mea se repeta ideea, ma duc sa ma tratez la o doctorita, ma duc da ma vindec .... de ce nici eu nu mai stiam. Dau repede sa gasesc un taxi, bineinteles ca nu gasesc, fac comada, 5 minute, timpul trece. Ma urc in taxi si dute intins catre noua ei adresa. Ce pot supune, zona centrala, se intra de pe strada Nerva Traian, catre blocul ei, nu din Splaiul Unirii, fiind o strada cu sens unic. O adresa unde se ajunge mult mai usor, la doar 10 minute de Piata Unirii. Iau liftul si ajuns la captul coridorului am o senzatie tare ciudata, un coridor lung cu usi de o parte si de cealalta, prost iluminat si binenteles in capatul acestuia se intrezarea o lumina, nu era ceea ce credeti, era doar ghena. Ma gandesc ce caut eu aici, cum am ajuns, dar nu mai este cale de intoarcere acum. Fac primul pas, ma uit in stanga si in dreapa, nu am noroc trbiue sa merg in continuare, apartamentul ei este mai inainte, lumina creste, ajung, bat la usa, inima pulsa sangele convulsiv si iat-o pe RAMONA.

 

Nu foarte inalta de statura, silueta ei si mai ales expresia fetei aduce foate mult cu o felina, semana cu un ghepard, linia sprancenelor curbata spre nas, gura proeminenta, ochii negri, buzele trandafirii, dintii iesau in evidenta cand zambea si o facea mai mereu. Purta un tricou negru ,cred, fara maneci, brate puternice, frumos conturate. Talia subtire, bazinul si curul bombat iesau in evidenta in colantii albi pe care ii purta. Exact silueta de felina. Nu puteam sa imi iau ochii de pe ea. Daca se misca precum arata.... nu e prea frumos. Revin insa la realitate.

 

Camera spatioasa foarte curata, lumanari pe jos (aviz amatorilor de tavalei pe covor, aveti grija!). Patul o canapea extensibila. Ce am obserbvat ca aunci cand stai pe spate si ai cricul in pozita in care sa iti poata sustine corpul, bine iti mai trebuie doar echilibru, acea scobitua care imbina cele doua laturi ale canapelei e numai buna pentru a mai reduce din tensiune. Insa, sa nu indesati prea tare ca ii gauriti fetei mobilieru. In camera muzica ambientala, o atmosfera tare placuta, patul parca te cheama sa te lafai in el. La baie curatenie desavrsita, mai multe geluri de dus barbatesti de unde poti sa iti alegi in voie. Prosopul mare, alb si curat.

 

Si acum sa trecem la treaba. Ma intind pe spate si incepe masajul de relaxare combinat cu reflexoterapie. Incepe cu talpine si primul gand care imi vine dupa 2 minute este unul singur: ALCEVA. Urca incet mai sus spre muschii femurali, coapse, fund, iar mai apoi si celalalt picior. Ce ma intriga este ritmicitatea cu care executa miscarile asupra fiecarui muschi si cum reuseste sa alterneze doua feluri de miscare, cea de presare cu degetele si cea prin care apuca carnea. Aceasta combinatie executata cu ritmiciatea si precizia de care da dovada fac ca senzatia de relaxare care te cuprinde sa fie garantata. Apoi, mai sus spre noada. Timpul pentru mine a stat in loc, ce ma readuce la realitate este faptul ca se simte ca a obosit, si-a dat tot intersul , o intreb daca vrea sa luam o pauza, nu este raspunsul ei. Continuam cu spatele. Excelent executat. Aceleasi miscari aceeasi ritmicitate. Ma trec toti fiorii cand cu degetle ei trece de sus pana jos pe coloana mea vertrebrala, nu odata nu de doua ori... apoi pe omoplati, niste miscari sustinute si destul de obositoare pentru cel care face masajul, apoi pe ceafa mainile aluneca in sus si in jos fara incetare.

Dupa masajul de relaxare sunt convins ca are nevoie de o pauza. Eu nefiind fumator, nu pot sa o insotesc in bucatarie, unde fumeaza de obicei. Ma astepram sa stea mai mult in bucatarie pt. a se odihni, dar nu, se intoarce imediat si imi ofera o bomboana si un pahar cu apa. Incearca sa desfaca si ea o bomboana, dar nu reuseste, la care eu viteaz ma ofer, lucru care nu imi iese nici mie, chicoteli si rasete, pana reusim sa dam gata bombona. Apoi se dezbraca si incepe sa se unga pe corp cu ”ulei”. O priveliste ce nu poate sa te lase indifernt, am o erectie instant. Imi spune sa ma intorc cu spatele, aici canapeaua isi face simtita prezenta.

 

Ce a urmat a fost o experienta intensa ce cu greu poate fi descrisa prin cuvinte, a povesti-o nu face decat sa o banalizeze. Dar totusi voi incerca:

A facut un body massage in adevaratul sens al cuvantului. Trupul ei fierbinte nu a fost dezlipit de al meu. Prima data am simtit intepaturi pe fund, era despartitura ei ce se unduia dupa formele mele, trupul ei contopit cu al meu. Au urmat atingeri patimase, exterm de fine intre picioarele mele, ea fiind intoarsa cu curul spre mine, din nou acele intepaturi care iti dau fiori, de data aceasta pe spate. Apoi s-a ridicat ca sa coboare peste mine cu tot trupul ei si sa ma invaluiasca. Atingeri tandre, cand patimase. Deodata se napusteste aspupra prazi, singura ei arma fiind trupul pe care si-l unduia precum o anaconda dezlantuita.

Cum zaceam pe spate ca un mort unicul lucru viu din mine fiind falusul, simt din nou acel arici care nu vrea sa imi dea pace, de data asta pe scrot. Incepe se se miste elegant, apoi imi stange stoiul intre picioare, frecand-ul in sus si in jos de crapatura ei. Se napusteste din nou spre mine. Trupul ei este una cu al meu, o stang in brate, destul de tare imi este frica sa nu o frang, nu vreau sa ii mai dau drumul, penisul se freaca convulsiv de pelvisul ei, mi-a ciugulit urechile, buzele, limba ei nu contenea in a lasa urme pe gatul meu. Odata eliberata din bratele mele se aseaza peste storcatorul meu de lamai si putin mai lipsea si iesea toata citronada din el. A continuatat sa isi miste bazinul, sa puna presiune pe testicolele mele. Se apleaca din nou spre mine, sarutari pe piept cu limba, vrea sa ma muste de sfarcuri, salbatica, eu dau cu capul sa o indeprtez, mainile nu puleam sa le dezlipesc de pe fundul ei, efectiv erau lipite, este prea excitant pentru a putea face fata, dau sa o indepartez din nou, iar intr-un final reusesc sa o iau din nou in brate.

Mi-am plimbat degetele pe tot trupul ei, le-am lasat sa alunece in jurul rotunjimii sanilor, le-am coborat pe abdomen, care era moale si catifelat, apoi mai jos, tot mai jos.

Apoi o iau in brate frecandu-mi membrul erect de trupul ei si spasmodic juisez.

Dupa ce am terminat, deoarece ma exciatsem foarte tare, a simtit ca sunt agitat si s-a intins langa mine, starans lipita de corpul meu si a inceput sa imi sopteasca o poveste pentru a ma linisti. OMFG! I-am multumit politicos si i-am spus ca sunt linistit si sa mai stea asa langa mine.

Apoi am mers sa fac dus, ea s-a oferit sa ma spele pe spate, din nou am refuzat-o politicos, deorece daca intra cu mine, sigur treceam la o a adoua sedinta de masaj, lucru imposibil pntru mine, cat si pentru ea cred. De abia la lift m-am uitat la ceas si am vazut ca este 14.10. Nici nu stiu cum a trecut timpul, nu stiu cat a durat masajul de relaxare si nici cel erotic, oicum a fost o experienta de neuitat.

 

Concluzii:

 

Locatia usor de gasit, la doar 10-15 minute de zona centrala, camera foarte curata si primitoare, baia de asemenea ireprosabila, geluri de dus pentru barbati, prosop mare si curat.

Nota: 10

 

Masajul de relaxare: Facut cu stil si mult profesionalism. Se vede experienta pe care o are si daruirea de care da dovada atunci cand este cu un client. Nu se grabeste si stie cum sa alterneze mai multe tipuri de miscare cu o ritmicitate demna de invidiat.

Nota: 10

 

Masajul erotic: Se implica foarte mult, trupul ei este lipit de al tau, iar cand se indeparteaza, atingerile ei tandre provoaca fiori. Iese din discutie frecatul la cap.

GFE: Extrem de prietenoasa, de zambitoare si de comunicativa. Conversatia pe care o porti cu ea nu este una de complezenta, ci are continut. In timpul masajului de relaxare am putat un dialog sustinut de ambele parti.

Aspct fizic: foarte ingrijit cu trasaturi de felina.

Nota masaj erotic: 10. Nota GFE: 9,5.

 

Pretul este cel pe care il cunoasteti de 150 ron pentru masajul de relaxare si cel erotic. Avand in vedere serviciile oferite si calitatea acestora consider ca este o oferta extrem de tentanta, aproape de nerefuzat.

De recomandat, o recomand pentru profesionalism si pentru placearea cu care se daruieste in a-si exercita meseria, care pentru ea reprezinta si o pasiune.

Daca o sa revin, sincer nu as dori acest lucru, as vrea sa ramana o experienta unica, dar consilierul meu pe probleme sexuale, imi spune: nu fii prost BA! Nu am ce sa fac decat sa il ascult.

 

P.S.: Nu vreau sa se inteleaga ca ii fac reclama in vreun fel sau ca mi-a oferit mai mult decat cele descrise, pur si simplu m-am simtit bine, iar daca nu imi placea, nu aveam nicio problema in a o face albie de porci.

 

In speranta ca nu v-am plictisit, va doresc futaiuri multe si placute.

 

Al vostru camarad de arme,

Ventrino.

  • Like 5
Link spre comentariu

Buna tuturor. Din motive obiective, desi nu am dorit acest lucru, ma vad nevoita sa-mi actualizez tarifele in functie de timpul petrecut de client la o sedinta de masaj.

 

Masaj de relaxare only (include masaj talpi, gambe, coapse, fund, spate, ceafa, maini) - 1 ora - 80 lei

Reflexoterapie (presopunctura pe punctele refloxegene din talpa) sau masaj de relaxare pe fata - 30 min - 40 lei

Masaj erotic - 30 min cu o singura finalizare prin masaj - 70 lei

Masaj erotic - 1 ora cu una sau doua finalizari prin masaj - 120 lei

 

Masajul erotic se face exclusiv impreuna cu masajul de relaxare, fie ca este vorba de 30 de min sau 1 ora de masaj erotic. De asemenea, reiterez ca sedinta nu contine nici un fel de sex din partea mea.

Mentionez ca chit-chatul de dinante de masaj la un pahar de suc sau cafea, precum si dusurile nu se includ in ora/orele tarifate.

 

Va multumesc pentru atentia acordata si pentru recenzii.

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Buna comunitate,

 

dupa cateva zile de zvarcoliri emotionale daca sa postez sau nu experienta mea cu Ramona m-am decis sa scriu. Motivul ezitarii fiind feeling-urile traite in timpul petrecut impreuna (si dupa), sentimente de care pana acum rar am avut parte. Ramona, sper sa nu-mi iei in nume de rau schimbare deciziei privind postarea unei recenzii pe forum.

 

Intalnirea am stabilit-o cu mai bine de o saptamana inainte prin PM. M-au atras atat recenziile si interviul de pe forum cat mai ales blogul ei de pe world-press si raspunsurile date (pe forum si in blog). De la inceput mi-a fost clar ca singurul lucru pe care-l poti face corect in timpul intalnirii e sa raman sincer, atat fata de mine cat si fata de ea. Programarea o facusem pentru 11:00 dimineata si convenisem sa telefonam dupa 9:00 pentru a discuta detaliile cum ajung la ea. Vorbind dimineata la telefon ma asigura ca nu-i o problema daca nu ajung la fix. Vazand traficul incarcat in acea dimineata ploiasa am hotarat sa iau metroul. Am sunat din nou de la „Timpuri Noi“ si m-a ghidat pe Nerva Traian pana in apropierea locuintei. Ajuns in timp, chiar ceva mai devreme am ramas foarte placut surprins cand s-a oferit sa vina sa ne intalnim pe bulevard pentru a nu ma incurca printre blocuri. Pozele (ne-retusate) de pe forum m-au ajutat foarte mult s-o recunosc de peste strada, intalnirea in public fiind cat se poate de firesca, ca niste prieteni care nu s-au vazut de ceva timp.

 

Ajunsi in locuinta ne-am incalzit la o vorba, o cafea si o apa. Discutia a devenit din ce in ce mai naturala si spre diferenta de experientele avute pana acum, subiectele de discutii foarte variate si placte. Te face sa te simti bine, iti lasa exterm de mult spatiu in ce vrei sa povestesti despre tine, fara intrebari in care sa vrea sa te „descoase“. Statura, fata, corpul au fost descrise anterior, pozele ei sunt accesibile membrilor de pe forum. Gusturile sunt, bine stiut personale. Pentru mine Ramona e o persoana pe care o tii minte chiar daca ea sustine ca nu-i o frumusete de fata. Ne luasem cu vorba dupa care decid sa merg la dus. Baia de o curatenie si intretinere impecabila cu mai multe geluri de baie / sampon. Incalzit dupa frigul de afara revin in camera. Camera de masaj are o atmosfera relaxanta: lumina de lumanari, muzica de relaxare la un volum adecvat, asternuturi proaspete si frumos mirositoare. Pe scurt: ambienta perfecta.

 

Ramona intra in camera imbracata pentru masaj si incepe un masaj de relaxare de la talpi, pe gambe si coapse dupa care trece la spate, ceafa si cap. Cand o vezi n-ai crede ca are maini asa de puternice, forta mainilor necedand de loc in timpul masajului. Masajul suedez de relaxare imbinat cu discutii fluente alternand cu pauze in care-ti poti aduna gandurile m-au condus in ceea ce Pink Floyd au numit „comfortably numb“. In pauza dinainte de partea erotica eram asa de relaxat incat am simtit o usoara ameteala in momentul in care m-am ridicat pentru o scurta vizita la baie.

 

De aici incolo a urmat partea erotica pe care mi-o amintesc doar prin „flash-back“-uri emotionale. Stiu ca a inceput rugandu-ma sa raman pe burta si corpul ei dat cu ulei a inceput sa se undiasca pe spatele meu dupa ce trecuse cu o presiune usoara dar hotarata a degetelor de-a lungul picioarelor, spatelui, mainilor (sensatia revine si in momentul in care scriu aceste cuvinte si-mi provoaca o piele de gaina). Imi aduc aminte ca la un moment dat mi-a soptit in ureche ca pot sa ma intorc, implinindu-mi o dorinta pe care din greu ma chinuiam s-o suprim. Intors pe spate am putut s-o admir la lumina de lumanari: o fata zimbitoare cu un trup fin care se unduia pe mine. Am intins mainile si i-am simtit pielea fina, muschii fermi. S-a apleca aspura mea iar sanii ei fini mi-au atins pieptul. Ne-am imbratisat, ne-am intors si mi-a permis s-o intorc pe spate si sa-i ating la randul meu corpul ei. Degetele mi-au coborat de la gat, pe piept, burta, la coapse urcand din nou intre coapse. Eram erectat atat fizic cat si mental, intr-o stare din care nu vroiam sa mai ies. Imbratisarile si atingerile devenisera intense, la un moment dat apropriindu-ne nasurile la cativa centimetri. Ne-am privit in ochi, cu respiratia oprita momentul parca nu mai vroia sa treaca, pana cand un sarut scurt a rupt tacerea.

Masajul a continuat, trupul ei frecandu-se de penisul meu excitat. Tin minte ca odata sau de doua ori l-a dat cu ulei masaj, masajul mergand pana la jurul testicolelor. Ejacularea s-a finalizat intre mainile si sanii ei. Dupa ce ne-am curatat s-a intins si lipit de mine, amandoi placut relaxati. Am fost intrerupti de niste chioraituri de mate, stomacul Ramonei cerandu-si si el drepturile. Din pacate timpul nu ne-a permis sa mergem impreuna la masa, pe seara intervenind alte probleme.

 

M-am dus singur la dus, declinand oferta unui dus comun de frica de a nu strica totul prin verbalizarea dorintei de a contiuna dincolo de linia unui masaj. Revenit de la dus, m-am imbracat si intrebat cat timp am petrecut impreuna pentru a stii cum sa onorez partea financiara. Ramona mi-a explicat ca pretul convenit pentru masaj este de 150 RON rugandu-ma la las banii pe dulapiorul din hol. Am plecat de la ea pierdut in ganduri si emotii.

 

Pentru cei grabiti care citesc numai sumarul si notele:

 

Contact: telefon 0755416690 (resp. prin PM)

Locatie: 10 apartament bine ingrijit in Zona Timpuri Noi / Nerva Traian

Atitudine: 10+

Aspect: pentru mine personal 10

Masaj de relaxare: 10

Masaj erotic: 10

GFE: 10+

 

Concluzia mea personala: un masaj de relaxare a corpului, dorintelor sexuale si a emotiilor. O experienta unica de neuitat, o experienta care ai dori s-o pastrezi doar pentru tine.

 

O seara placuta,

 

 

Swatch

 

PS: iertati-mi o noua intelepciunea culeasa de prin spoturi publicitare, dar Ramona ofera "... things money can't buy. For everything else there's... " celelalte sectii de pe forum

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: Gi4444
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

E prima recenzie, deci rabdare si tutun.

Cronologic si inginereste, faptele s-au petrecut cam asa (saptamana trecuta):

- eram in cautare de ceva ce inca nu am gasit (masaj, 2 fete, show serios... Da, stiu, asta gasesc mai degraba la escorte. Mai caut, totusi)

- iau forumul la puricat. Nu era prima data, dar era un moment in care radarul avea alte preocupari

- contactez don'soara pe messenger. Putina conversatie, se convinge ca nu sunt chiar mitocan. Se preface cu gratie ca nu s-a prezentat nimeni la o programare si ma invita la locatie (cunoscuta si din titlu)

- ajung in zona, o sun, ma directioneaza. Usor de ajuns chiar si pentru mine, sunt mai rau decat o femeia la orientare.

- prima impresie din "lacasul de cult": curat, cu gust, se simte ca e acasa, nu e pt ea doar loc de munca

- a doua impresie, fata: nu e fotomodel dar e misto. Depinde ce cauti.

- ma ia tare de la inceput:"esti stresat?". Recunosc ca sunt. O intamplare cu un malac intunecat care apare cand ti-e lumea mai draga inca ma urmareste

- tigara, suc, discutii marunte. Duduia stie sa vorbeasca si sa asculte. Amusinez cat de discret pot locul si persoana. Nu vad nimic suspect, ma relaxez. Probabil deja se subintelege ca-s cam speriat de bombe.

- ma invita la dus, ii explic ca s-a efectuat cu jumate de ora in urma. Drept urmare iese si ma lasa sa ma fac comod. Pe pat prosop, perna, prosop mic. Curate.

- vine si ea si trece la treaba. Dupa 5 minute ma blochez. Fata asta chiar stie masaj. Adica nu frectie. Masaj. Ca la carte, la propriu. Manevrele, ordinea lor, tehnica. Si chiar stiu ce vorbesc, sunt in domeniu.

- ma fac ca ploua, sa vad pana unde merge. Merge pana unde trebuie, ii zic, pare surprinsa. De mult nu am mai avut parte de un masaj bun. Ma bate gandul sa renunt la partea "eroica", prea se pricepe la masaj. Pana la urma nu zic nimic si continuam conform celor stabilite anterior

- si bine fac. A urmat un ... Masaj erotic parca suna prea a laba. Dar nici nu stiu cum sa-i spun exact. Mangaieri, priviri, respiratii si multe altele. Foarte misto, merita toti banii. Si nu numai bani, respect. Termin glorios, stam 3 minute, intreb cat e ceasul. Imi spune si fug la dus ca era tarziu. In 5 minute iesisem pe usa, ma grabeam rau. Altfel cred ca as fi putut sa mai stau la o tigara, palavre, socializare.

Concluzii

- masaj, nu futut. Inteleg ca nu poate fi vorba mai mult. Mie imi convine.

- locatie ok din toate punctele de vedere

- fata nu e pentru tarani care vor nicolete luciu sau ceva in genul ala. E din alta categorie

- halatul e 150 roni masaj relaxare si erotic 90 minute, cotizat ante factum. Adica i-am lasat pe masa. Nu a comentat.

Note (la fel ca altii de pe aici, nu mi se pare ok, dar ma supun regulamentului)

- locatie 9 - curat, lumanari, atmosfera, baie curata, geluri multe barbatesti, prosoape curate. In plus, locul e cu gust, usor de gasit, locuri de parcare, discret(eu nu am avut intalniri neplacute)

- don'soara - chiar nu dau nota. Mi se pare aiurea, noi, care mai de care mai paros, burtos, chel, sa dam note. Mignona, nu e o frumusete, dar nici urata. E ok.

- masaj 9.8 asta asa, ca inca sper sa gasesc masajul de 10

- masajul erotic 9 foarte bun, dar eu eram cu tinta pe altceva(2 duduci iubitoare... Intre ele). Accepta mangaieri, degete, poate si limbi. Nu stiu pt ca nu am incercat. Se misca natural,stie sa incinga omul, se face ca ii place. Eu ma fac ca o cred, toata lumea multumita.

Daca mai e nevoie de completari, trageti-ma de maneca si ma conformez.

Bafta!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...