Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

recenzie

am fost mai demult la doamna! locatie ok,problema e ca pozele sunt foarte retusate! ea este o tipa simpatica dar foarte grasa! sa chinuit sa ma faca sa raman in sprijinul acestui fapt venind si cu o reducere substantiala cu rugamintea sa ii fac o recenzie pozitiva! din pacate nu ma vand pe o gaura!  desii am inceput usor actiunea,dandusi seama ca nu se poate face nimic cu mine( e grasa si pentru mine nu este atragatoare deloc,indiferent de filmele care le fac in capul meu) ,fata corecta mi-a dat banii inapoi...250 ron!

ATENTIE!!! NU INTRU IN POLEMICA CU NIMENI!!! E PAREREA MEA SI PUNCT!

.note

locatie -    7

aspect ea-  -4

aspect eu-   4+

inceput de sex oral-  6+

SFAT- pune poze cu tine grasa ca o sa ai clienti care te vor asa cum esti!!!

clar nu este genul meu!

 

 

al vostru carlo....din monte-carlo!

 

recenzie falsa = ban permanent

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Mai Carlo, ceva nu e in regula cu tine sau cu recenziile tale. Tu ai urmarit topicul acesta?  Nicole a postat acum o luna poze recente, unde se vede clar cum arata. De ce draci te-ai mai dus la ea?  Si apoi, te-a tinut cu forta? Ti-a pus pistolul la tampla?  Sau te-ai chitrosit la reducerea substantiala pe care zici ca ti-a propus-o? Eu nu-i inteleg pe astia care vad threadurile, vad pozele, citesc recenziile si tot merg la fetele respective. Sau in loc sa plece daca nu le place, raman in continuare, fac nazuri, in speranta, probabil ca vor avea un discount. 

  • Like 9
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

picon omul e nebun nu a existat nimic de genul acesta

 Lasa ca vin io la tine sa vad cat esti de grasa, ca oricum, nu te-am vizitat de un an si mai bine! :rax2  Sa dea dracu' sa-mi nu-mi dai banii inapoi ca lu' Carlo asta, sa vezi ce jar mananci!  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...