Sari la conținut

Postări Recomandate

Eu în locația asta mă simt ok pentru ca nu e un portar sa pună întrebări stânjenitoare, nu am vecini sensibili și siguranta si discretia contează cel mai mult pentru mine și clienții mei fideli. Persoane de genul :

Salut fratilor...

Am fost si eu la Nicol. Pe Dorobanti...., intrarea prin spatele blocului.

etaj superior, intr-o garsoniera.

Domnisoara imbracata sexi, dusuita. am convenit la 250 ora cu de toate.

Servit cu o doza de cola, mers la dus si trecut la actiune. Inceput cu oral destul de adanc, intr-un fotoliu de langa geam. coborat fata la OO, limbi in cur, adanc, mi-a placut. terminat oral primul numar, decartat tot la dameza in gura si mers la baie caprioara sa decarteze.

Pauza de tigara, trecut la nr 2.

Inceput cu caprita in 4 labe, zicandu-mi "fute-ma tare...", marfa, excitant, si eu mergand pe premiza : "da ma tare, ca nu dai in ma'ta".

Si la un moment dat.. "baga-o-n cur". si dai si lupta... o trag la oral ca simt ca iau foc. dar ea zice " nu asa repede, ca vreu sa ma mai futi". si arde-o pe doamna ca vrea pula.

O pun in misionar si cum ii dadeam eu in cur a bagat si 2 degete-n pizda si se masturba. tare de tot.

Imi dau drumul in curul ala mare........

 

Note:

fata : 9

oral : 9

normal : 9

anal :10

 

Daca am uitat ceva, certati-ma.

ciocane tari.

 

pe care din anumite motive personale nu vreau sa le mai primesc sau nu vreau sa le ofer anumite servicii intotdeauna vor avea de comentat și inventat despre locație și orice altceva.

Link spre comentariu
  • Oras:BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
  • Oras:BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

meriti sa fii banat 

Link spre comentariu
  • Oras:BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB
  • Oras:BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

De ce anume? Pentru ca am fost primul care a postat oribila lui experienta atunci cand s-a dovedit ulterior ca era o impostoare care folosea numarul Nicolei? Te rog sa-ti vezi de treburile tale in continuare.

aaaa... scuze, acum am inteles, credeam ca zici de nicole

Link spre comentariu
  • Oras:cred ca aici
  • Oras:cred ca aici

Salut  saptamana asta mi am facut timp sa o revizitez si pe Nicole, dar poate nu o faceam daca nu imi pregatise o surpriza .Zis si facut ,cum la ea mai am fost nu am mai cerut detalii legate de locatie ci mi am facut programarea si am purces catre punctul terminus iatacul nicoletei .Locatia este aceiasi in dorobanti asa ca am ajuns destul de repede pentru ca eu locuiesc in nordul capitalei asa ca  am parcat si urcat cand colo imi deschise usa Nicole dar nu singura ca sa vezi dracie avea o colega care pot spune ca nu o face de ras ,daca pe Nicole o cunoasteti cam 165 1 67 fata asta  are cam 1,70 1,73 frumusica cu un corp de futomodel scuze fotomodel o sa ii spun Natasha dar nu mai tin mine cum mi a spus ca o cheama ,batranetea asta :laugh2.

Sunt poftit in casa de serpoaicele astea eram ca un cobai bagat in cusca a 2 anaconda dar cum nu m am facut de ras niciodata nu am dat inapoi si am acceptat provocarea si fantezia de a avea 2 femei frumoase .Am cerut un mic timeout si m am dus pana la magazinul de jos si am luat o sticla de sapanie daca tot facem nebuni macar sa avem material didactic.

Revenit am intrat si fetele erau deja incalzite se sarutau si ma priveau cu subainteles, eu nu facusem deratizarea zonelor intime dar arma din dotare se armase.Am fost la dus am revenit si am fost intins pe pat dupa care au inceput un oral incrucisat asa ca in filmele alea deocheate parca se intreceau una pe alta care sa o suga mai bine si mai mult iar cea care era fara instrument ma pupa pe piept si sfarcuri ce pot spune este ca senzatia a fost maxima iar eruptia a fost pe sanii imensi ai lui Nicole.

Pauza a fost binemeritata si condimentata cu cate un pahar de sampanie (paharul de plastic doar de ala am avut la indemana)

Ca sa ma atate nebunele astea au inceput cu restul de sampanie sa si l toarne pe sanii si sa se linga una pe alta asa ca nu am rezistat si am inceput sa ling sa sug si eu ce am apucat cand sanii uneia cand ai celeilalte totul degenerand in futaiul deceniului pentru mine cand o futeam pe Nicole cand cu Natasha ca intr o coloana a ifinutului care din pacate a avut un sfarsit atunci cand am ejaculate.Notele sunt

Locatie 8 mie nu prea imi place le am spus o si lor

Fete Nicole 9,5 Natasha 9,5

Oral Nicole 10 Natasha9

Normal 10 la amandoua

Anal 10 doar Nicole Natasha nu face

Show 9,5 stiu ele de ce daca facem chestia aia nebuna data viitoare va dau 20 adica 10 la fiecare.

A fost o experienta mai speciala care a mai alungat monotonia ,asa ca declar cu mana pe inima ca mi a placut surpriza,

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut  saptamana asta mi am facut timp sa o revizitez si pe Nicole, dar poate nu o faceam daca nu imi pregatise o surpriza .Zis si facut ,cum la ea mai am fost nu am mai cerut detalii legate de locatie ci mi am facut programarea si am purces catre punctul terminus iatacul nicoletei .Locatia este aceiasi in dorobanti asa ca am ajuns destul de repede pentru ca eu locuiesc in nordul capitalei asa ca  am parcat si urcat cand colo imi deschise usa Nicole dar nu singura ca sa vezi dracie avea o colega care pot spune ca nu o face de ras ,daca pe Nicole o cunoasteti cam 165 1 67 fata asta  are cam 1,70 1,73 frumusica cu un corp de futomodel scuze fotomodel o sa ii spun Natasha dar nu mai tin mine cum mi a spus ca o cheama ,batranetea asta :laugh2.

Sunt poftit in casa de serpoaicele astea eram ca un cobai bagat in cusca a 2 anaconda dar cum nu m am facut de ras niciodata nu am dat inapoi si am acceptat provocarea si fantezia de a avea 2 femei frumoase .Am cerut un mic timeout si m am dus pana la magazinul de jos si am luat o sticla de sapanie daca tot facem nebuni macar sa avem material didactic.

Revenit am intrat si fetele erau deja incalzite se sarutau si ma priveau cu subainteles, eu nu facusem deratizarea zonelor intime dar arma din dotare se armase.Am fost la dus am revenit si am fost intins pe pat dupa care au inceput un oral incrucisat asa ca in filmele alea deocheate parca se intreceau una pe alta care sa o suga mai bine si mai mult iar cea care era fara instrument ma pupa pe piept si sfarcuri ce pot spune este ca senzatia a fost maxima iar eruptia a fost pe sanii imensi ai lui Nicole.

Pauza a fost binemeritata si condimentata cu cate un pahar de sampanie (paharul de plastic doar de ala am avut la indemana)

Ca sa ma atate nebunele astea au inceput cu restul de sampanie sa si l toarne pe sanii si sa se linga una pe alta asa ca nu am rezistat si am inceput sa ling sa sug si eu ce am apucat cand sanii uneia cand ai celeilalte totul degenerand in futaiul deceniului pentru mine cand o futeam pe Nicole cand cu Natasha ca intr o coloana a ifinutului care din pacate a avut un sfarsit atunci cand am ejaculate.Notele sunt

Locatie 8 mie nu prea imi place le am spus o si lor

Fete Nicole 9,5 Natasha 9,5

Oral Nicole 10 Natasha9

Normal 10 la amandoua

Anal 10 doar Nicole Natasha nu face

Show 9,5 stiu ele de ce daca facem chestia aia nebuna data viitoare va dau 20 adica 10 la fiecare.

A fost o experienta mai speciala care a mai alungat monotonia ,asa ca declar cu mana pe inima ca mi a placut surpriza,

 

Si scorul? How much?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi si maine ne putem intalni pana la 2 noaptea,luni voi pleca o perioada in cluj dar revin Este posibil show daca stabilim cu o ora inainte(0732873751),altfel sunt singura.Pupic.

Buna,

Am mai intrebat, sa stiu si eu si altii, cat costa "show-ul"?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ragno este interzisa promovarea altor curve pe topicul meu asa ca nu mai pune poze cu nevasta-ta

 

 

 

))))))))))))) :laugh2

 

 

 

totusi, nicole, nu crezi ca ar fi bine sa postezi niste fotografii recente si neretusate??

 

ar fi cel mai elegant ! (parerea mea!)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...