Sari la conținut

Locatii de inchiriat


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare, stimati futaciosi!

Avind in vedere ca domnul Enzo se pare ca si-a gasit chirias(i) apartamentului prezentat pe Forum si, ca urmare nu mai raspunde la telefon, pentru a ma programa si a ii face vizita promisa, va intreb pe  voi, pe unde mai mergeti si cit mai platiti…dar, va rog, sa nu imi spuneti de Majestic sau de CanCaz sau de alte locatii hoteliere cu preturi care iti rup buzunarele. Sanatate si spor in toate va doresc!

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

In micro 17 linga biserica este o sala de sport Oaida's Sport se numeste are in regim hotelier 4camere single curate cu baie ultimul tarif stiam ca era de 60 lei 3 ore si o camera matrimoniala la care nu ii stiu tariful. Avantajul mare a acestei locatii e discretia absoluta (cind ajungi acolo iti dai seama despre ce vorbesc)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salut, Viorel!

Ai mare dreptate in ce zici…si eu am fost acolo, in vara trecuta; locatia este situata intr-o zona mai greu accesibila – ptr ca eu nu sunt din Galati – e undeva pe linga Piata de rusi, parca…zona mi-a parut destul de linistita, nu tin minte sa-mi fi oprit buletinul – parca da -  urci la etaj si in stinga sunt 4 sau 5 camere dotate cam cu tot ce trebuie, prevazute cu bai, destul de mici. Am ales ultima camera, la sugestia domnisoarei...ea mai fusese pe acolo. E o locatie destul de buna ptr cei nepretentiosi…nu cred ca peretii sunt prea grosi. Atunci am platit 50 lei pentru o ora…aveam de gind sa revin, daca va fi cazul…nu stiam sa fi crescut tariful. Iti multumesc, totusi, pentru informatie.

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

GALATI, ofer apartament in regim hotelier, cu una sau doua camere situate central, aproape de faleza Dunarii. Apartamentele au fost renovate, mobilate si dotate corespunzator cerintelor unui sejur confortabil. Pret negociabil intre 70 si 100 lei, in functie de numarul de persoane si numarul de zile solicitate. Pret negociabil.  Telefon: 0741172586      Publicat la 24.09.2013

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Ofer spre inchiriere in regim hotelier apartament 1 camera, mobilat, utilat, situat in principala zona comerciala a orasului, Tiglina 1. Apartamentul va pune la dispozitie o bucatarie functionala, iar dormitorul va ofera toate conditiile necesare: pat dublu, noptiere, canapea, birou, masuta, sifonier, TV cablu. Pret 80 lei/zi   Email: [email protected]
Telefon: 0745636418    Publicat la 21.07.2013

Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Un apart. discret, spatios si ok unde ma duc uneori cand scap" de acasa cu o prietena "veche"(fiind si aproape de mine)  - in Maz 2 , in spate la banci, pentru 50 lei se poate sta 1-2-3 ore fara pb., chiar am depasit trei ore de vreo cateva ori.  Pentru o zi e in jur de 100 lei cred insa nu am luat asa niciodata. Tel 0742.705746

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...