Sari la conținut

Mona 0740460624


turbo lover

Postări Recomandate

Vizitator coraxx
Reputație: 0

Pentru a detalia serviciile oferite va atasez:

Mona (Simona) Targu Mures - 0740460624  http://ddcforum.com/Smileys/SoLoSMiLeYS1/wink.gif
Ador barbatii rafinati si foarte curati, deoarece si eu ofer acelasi lucru! Rog seriozitate si discretie maxima! 

 

Programari cu 1 zi sau cu 1 ora inainte!

Culoarea parului:blond
Culoarea ochilor:verzi 
Inaltimea:170
Greutatea:58
Sani:mari
Limbi straine:engleza, franceza
Zona:centru 
pretul serviciilor este: 200 lei/ora la mine si 250 lei/ ora la hotel
Poseda locatie:da, ultracentral
Disponibilitate:non stop
progamari in limita locurilor disponibile 
Sex normal:da
Sex oral fara prezervativ:da
Deepthroat:da 
Sex anal:nu
Sex intre sani:da
69:da
Girlfriend experience:da 
Finalizare pe fata:da
Finalizare in gura:da
Finalizare pe corp:da
Masturbare:da
Fantezii cu roluri:depinde de rol
Bisexuala (pentru cupluri):da
Sex in grup (cu barbati):da
Show lesbi:da 
Prietena pentru show lesbi:da
Fantezii extreme:depinde
Jocuri cu sfori:doar daca tu vrei sa fii legat
Stapana:da
Masaj erotic:da

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator coraxx
Reputație: 0

Ma bucur ca apreciati oralul. Practic orice fara anal. Imi place oral cel mai mult. Ofer si normal orice pozitie. Nu-mi plac manutele pe par si la pasarica, iar pe sani imi place sa fiu atinsa, dar incet, finut bineinteles.   :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator coraxx
Reputație: 0

Astept cu drag revenirea ta si a altor persoane interesate. Chiar ma bucur mult ca va simtiti bine cu mine. Pentru mine, persoanele care ma viziteaza sunt cele mai importante. Le acord atentie maxima si nu fac alte lucruri in timpul acesta, iar telefoanele sunt pe silentios tot timpul cand sunt ocupata. De aceea va rog frumos daca nu raspund chiar atunci reveniti sau lasati un mesaj.

Ofer discretie si igiena maxima, locatie lux. 

Pentru programari cu 1 zi inainte sau cu 1 ora inainte.  :girly  :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator coraxx
Reputație: 0

Pentru show erotic cu o colega incercati sa sunati cu 2, 3 zile inainte. Multumesc.

Show erotic cu 2 tipe la hotel se poate si doar dupa ora 21. Tarif 500 lei/ora.

Iar pe mine ma gasiti non-stop, in limita locurilor disponibile. Tarif 200 lei/ora la mine si 250 lei/ora la hotel.

Link spre comentariu
Vizitator coraxx
Reputație: 0

:kiss3 In caz ca telefonul este inchis inseamna ca nu sunt in zona, iar cand suna si nu raspund, atunci sunt ocupata si puteti reveni.

Pupici si multumesc pentru aprecierile facute de catre doritori.  :kiss2

Link spre comentariu
Vizitator coraxx
Reputație: 0

Ofer dominare celor interesati, jocuri cu roluri, fantezii erotice. Pentru detalii contactati-ma telefonic.

Pret 200 lei / ora la mine si 250 lei / ora la hotel.  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Imi place foarte mult ca Mona face update de mai multe ori si detaliza de fiecare data oferta servciilor. Mi se pare ca are o atitudine profesionista. 

Singura observatie pe care o am sunt pozele de calitate slaba si foarte slaba. Inteleg si respect faptul ca nu doreste sa se vada fata ei dar faptul ca nu vedem cel putin 2-3 poze cu trupul damezei, fara efecte speciale si lumini artificale mi se pare ... cel putin ciudat.

Link spre comentariu

Imi place foarte mult ca Mona face update de mai multe ori si detaliza de fiecare data oferta servciilor. Mi se pare ca are o atitudine profesionista. 

Singura observatie pe care o am sunt pozele de calitate slaba si foarte slaba. Inteleg si respect faptul ca nu doreste sa se vada fata ei dar faptul ca nu vedem cel putin 2-3 poze cu trupul damezei, fara efecte speciale si lumini artificale mi se pare ... cel putin ciudat.

 Nu este deloc ciudat doar ca nu arata deloc asa precum scrie. Fara efecte ar ramane adevarul gol golut care nu  o avantejeaza deloc.

Link spre comentariu
Vizitator coraxx
Reputație: 0

Daca vizualizati pozele de pe pagina 1 si comparati cu ce vedeti live, va veti convinge de corespondenta cu realitatea. Iar daca cititi comentariile pe care le-au realizat clientii, nu cred ca putem preciza ca nu merita efortul de a incerca sa va convingeti si singuri ca aprecierile pozitive sunt conforme cu prestatia mea.   :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...