Sari la conținut

Tânără ofer plăceri la domiciliul meu


Postări Recomandate

  • Oras:piatra neamt
  • Oras:piatra neamt

Tânără ofer plăceri la domiciliul meu , anunț găsit în ziar 0754690735, locație peco socar 1 mai , destul de plăcută în vorbire , negociat la 50 ron numărul , satenă 160 aproximativ 60kg , o cicatrice de la o cezariana probabil , spune ca are vreo 23 ani , posibil sa aibă vreo 25 , oral +normal protejat , nu ma grăbit destul de atenta , oralul a fost ok iar la partea de normal nimic surprinzător . Oricum la seceta din zona cred ca am sa mai revin ... 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
 

Tânără ofer plăceri la domiciliul meu , anunț găsit în ziar 0754690735, locație peco socar 1 mai , destul de plăcută în vorbire , negociat la 50 ron numărul , satenă 160 aproximativ 60kg , o cicatrice de la o cezariana probabil , spune ca are vreo 23 ani , posibil sa aibă vreo 25 , oral +normal protejat , nu ma grăbit destul de atenta , oralul a fost ok iar la partea de normal nimic surprinzător . Oricum la seceta din zona cred ca am sa mai revin ...

Link spre comentariu
  • Oras:piatra neamt
  • Oras:piatra neamt

deci am fost ieri la aceasta fiinta ca atfel nu o pot numi....e jale...mica...are 1.50 m...uratain draci...e de etnie...avea doi copii dupa ea...isi face veacul pe la pensiunea aris...nu se merita...musca fratilor...am facut stanga impreujur si am plecat...si mai vroia si 120 ron oral plus normal...deci e lup...muscaaaaa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...