Sari la conținut

Sonia 0734923579


Postări Recomandate

  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Bine-ai venit printre noi, Sonia! Asteptam cu interes ceva poze mai sumar imbracata si o oferta de servicii.

 

 

Serviciile sunt de sex normal in diferite pozitii,oral nep in functie de igiena cu finalizare corporala,masaj erotic,de relaxare,fantezii,dominare soft si hard.😀😘 100 ron finalizarea/150 ron ora.Program de la 18:00-05:00.

post-192097-0-72499500-1451337607_thumb.png

post-192097-0-82334400-1451337625_thumb.png

post-192097-0-82137300-1451337640_thumb.png

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

În poze nu arăta rău,așa este, dar are o față acră de zici ca-i murătură,dar cine știe, poate râde în pula ca în poze.... Este supărata rău saraca

Cam asa e, chiar am avut un soc la prima impresie...n-o avantajeaza machiajul, zici ca-i gotic, poate-i emo sau genul pitzi-style si pare sictirita, in mod cert eu voi evita pt ca aparent e genul care te trateaza cu sila, poate ma-nsel, dar asta exprima!!

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Cam asa e, chiar am avut un soc la prima impresie...n-o avantajeaza machiajul, zici ca-i gotic, poate-i emo sau genul pitzi-style si pare sictirita, in mod cert eu voi evita pt ca aparent e genul care te trateaza cu sila, poate ma-nsel, dar asta exprima!!

Ai dreptate,la corp arăta foarte bine ar trebui să o vizităm.Eu o trec pe listă de "vizitat"

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna.Pozele sunt reale.Daca vrei sa te convingi sa-mi o vizita sa vezi ca nu sunt "maimuta de Alina"

 

1. Poti sa ne spui ce inaltime ai (fara tocuri) si ce greutate?

2. Ce program ai? (ore/zile)

3. Ce servicii oferi? French Kiss este permis? Finalizare orala?

Link spre comentariu
  • Oras:Bd unirii
  • Oras:Bd unirii

Cam asa e, chiar am avut un soc la prima impresie...n-o avantajeaza machiajul, zici ca-i gotic, poate-i emo sau genul pitzi-style si pare sictirita, in mod cert eu voi evita pt ca aparent e genul care te trateaza cu sila, poate ma-nsel, dar asta exprima!!

 

Buna.Crede-mă ca nu sunt nici emo si nici pitzi-style,ma machiez in diferite moduri😄Fa-mi o vizita si vei vedea ca nu sunt sictirita si in niciun caz nu tratez cu sila😘Pur si simplu asa imi este felul de a sta serioasa in poze😘😘Aparentele înÅŸeală😛 Te pup😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...