Sari la conținut

0746997001 marea unirii


romanasul

Postări Recomandate

Anunt gasit pe publitim.

 

Super incarcat in disperarea din Focsani, sunt, raspunde o matura de 35 de ani care anunta ca nu decat in trecere pe aici. Ma duc prin zona scolii nr2, urc, imi deschide usa o tipa care aveam peste 180cm pe tocuri, bine facuta, sanii lasati, intr-o rochie ceva rosie transparenta, cu nimic pe dedesubt. Prima impresie a fost peste asteptari. Nu am asteptat mult si am trecut la un oral neprotejat mediocru, apoi capra si finalizare in prezervativ.

 

Locatia: 7 - nu am fost la baie, nu are apa calda cica, era ok in rest.

Normal: 7- o durea, dar vorbea, era ok.

Oral: 7 - nimic de spus

Fizic: aici poate fi o intreaga discutie. Tipa era etnica, naspa la figura, in rochia aia rosu pe tocuri o dadea super bine, dar daca o dezbracai descopereai niste sani lasati, un fund brazilian (din capra are niste manere misto)

Igiena: 8 - avea par jos

 

Per total am fost multumit, dar eram super incarcat. Am achitat 100ron/nr.

 

  • Like 2
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Oras:focsani
  • Oras:focsani

0737.486.195am gasit nr asta pe un sait si am facut o programare am ajuns pe marea unirii pe langa sc 2urc imi deschide usa o tipa cam la 1,80 cam creola dar cu un fund care cere numai pula am facut un dus si am trecut la treaba moralul facut binisor normalul presărat cu sunete ciudate ambele cu prez a am uitat sa mentionez ca una a spus la tel si la fata locului lea cam schimba spunând că am vorbit cu colega ei.

Note

Aspect 7

Igiena 6

Oral8

Normal7

Galati 100 cam mult pt prestator

Rog un administrator sa treaca si nr de tel de mai sus

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...