Sari la conținut

0765709468


Postări Recomandate

  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani

Am gasit numarul in mica publicitate.am sunat raspunde si stabilim sa ne vedem.locatia fiind in zona Scoala 7 pe langa gara(ma indrumat mai mult la telefon ca nu stia numele strazii)ajung la locatie o garsoniera nu prea primitoare.frig in camera.fara baie.in camera alaturata colega ei care vorbea la telefon si striga la domnisoara sa se grabeasca ca are client...foarte urat...stabilim pretul op si np 150 lei finalizarea(cred ca op e 70 ca la telefon preciza ceva de 70 lei finalizarea la telefon)din cauza ca se grabea nu am apucat sa fumez o tigara...imi spune sa raman imbracat ca e frig si sa imi dau doar pantalonii jos si acelasi lucru il face si ea...(un mare minus)...imi pune balonasul si imi face un OP bun(macar asta) si cand sa trecem la NP se pune capra si mam fortat si am finalizat..imbracat si plecat rapid.o experienta neplacuta

Note

Locatie 5 garsoniera mica friguroasa si cu o colega alaturi...

Trup 6 putin plinuta fund mare,nu era epilata,sanii pareau mari dar nu am vazut ca a stat imbracata

OP 8 placut oralul

NP 7 cv obisnuit gen "fute-ma tu ca mi-e lene"

Cadou 150 lei finalizarea

O experienta neplacuta pentru mine si sigur nu o sa revin...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:galati
  • Oras:galati

Am fost si eu la domnisoara la începutul luni numai stiu exact.la telefon a zis ca preturile sunt între 50si 100ceva de genul.mai eram cu un prieten si am intrat amândoi ele fiind 2una de etnie si una mai plinuta frumoasa la fata.acolo nea cerut 150pt o finalizare si am vrut sa plecăm pana la urma a rămas 150amndoi.

AcriuneA:oral protejat slăbuț dupa pare iam sugerat sa se urce ea pe mine nu a vrut a zis ca o doare si am luato pe la spate.

Nu sa grabit deloc de revenit

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Am fost si io la domnisoara platit 150 de lei  un oral protejat la cererea mea  cam 2 minute dupa pus fata caprita si  finalizat in aceasta pozitie   saltat pantalonii si dus am fost de recomandat, nu cred, io unul nu maii revin 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...