Sari la conținut

0749315998 diana , plinuta si cu tatuaje


adi maca

Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere in Romania
  • Oras:Somewhere in Romania

subscriu, tipa este in sibiu, noul nr de tlf 0759541620

avand o escapada nereusita, ca sa zic asa, dau o ocheana joi pe publi24 , voiam neaparat sa trag ceva pe cosor, si dau fara sa vreau peste anuntul ei. ca si locatie o gasiti pe dumbravii, sta in sibiu pana in septembrie. nu mai ii fac recenzie, i am facut acm ceva timp, voi spune doar cum o fost interactiunea cu ea. ajung la locatie, ma intampina o domnita pe tocuri si in sutien. foarte joviala si foarte zambareata, m a intampinat ff prietenos. destul de ciudat, asa prima data, am zis ca poate asa ii cu clientii. dar surpriza, damesa m a recunoscut si dupa mi am adus si eu aminte. 150 fin, nu stiu cat e ora posibil 250/300, habar n am.( sincer mi a parut rau, ca nu am scos mai multi bani de pe card sa iau o ora, nu stiam ca era ea si ca o revenit pe sibiu). ca si servicii, totale, inclus un masaj + anilingus din partea ei.

cam atat, recomand!

va las, ciocane tari ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in Romania
  • Oras:Somewhere in Romania

Tot ce e posibil, man. Acm no, mie așa mi a zis, ca stă până n septembrie și că nu și schimbă Nr, dacă a mințit, plm.

Am încercat să sun și yo, Intr adevăr e închis.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Compton,California
  • Oras:Compton,California

Am vizitat-o eu ieri după-amiază. Numărul de telefon este același care l-au scris ceilalți colegi,locația pe Profesor Aurel Popa. Ajung în apartament,mă întâmpină o tipă blondă,destul de binedispusă.Cum eram fresh,o las să își facă damblaua,începe cu un masaj ok,dar m-a surprins plăcut cu un annilingus bine executat. După vreo 15 minute mă întoarce pe spate și îl ia pe armăsar la smotocit,DT,oo,tot tacâmul.După ce bag nasul la savarină,montez ză căciulă și trec peste ea.Vorbește murdar,se cere în pulă,i-am dat-o și capră.La un moment dat, ea scoate guma și după lupte intense finalizez la ea în gură și pe față.

 

Și acum notele:

Locație 8,parter,curată, mai are o colega blondă pe care nu am testat-o încă.

Igienă 10,duș înainte și după meci.

ON 10 cu dt,oo,scuipat,tot meniul,finalizat cim,cof șamd

Masaj 9,chiar aveam nevoie

NP 9 se implică, îi place pula,corbește vulgar, mie mi-a plăcut

Gfe 8,atitudine pro client,sărutări pe gură,am povestit umpic după sex

Tarif 150/fin

De revenit:pentru mine da,e o tipă mișto.

 

Spor la păsărici tuturor!

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Vizitat azi domnița! Nu o lungesc cu poveatea asa ca trecem direct la subiect 😠dragi confrati pot sa spun ca a fost printre cele mai reușite experiențe. Nota 10 din toate punctele de vedere. Recomand cu incredere sa mergeți la ea. Garantez ca nu veti pleca dezamăgiți.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...