Sari la conținut

O curiozitate


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

De ce, esti cumva stapan tu in Bz si dai tu ordine cine sa lucreze acolo si cine nu? Stai locului cu amenintarile astea de 3 lei ca a mai incercat cineva sa ameninte si acum s-a dat la fund. Daca tu crezi ca am imbatranit degeaba si ma ascund dupa perdele de frica, s-ar putea sa ai o supriza mare sa constati ca nu e chiar asa. In afara de Dzeu nu mi-e frica de nimeni si de nimic.

Pe tine cine te`a bagat in seama?du`te si linge`le in pizda daca iei asa foc pt pensionara asta.

Oricum tine-ti minte ca nu o sa mai faceti mult timp purici prin Bz.  :no2  :laugh2

Link spre comentariu

De ce, esti cumva stapan tu in Bz si dai tu ordine cine sa lucreze acolo si cine nu? Stai locului cu amenintarile astea de 3 lei ca a mai incercat cineva sa ameninte si acum s-a dat la fund. Daca tu crezi ca am imbatranit degeaba si ma ascund dupa perdele de frica, s-ar putea sa ai o supriza mare sa constati ca nu e chiar asa. In afara de Dzeu nu mi-e frica de nimeni si de nimic.

Pe tine cine te`a bagat in seama?du`te si linge`le in pizda daca iei asa foc pt pensionara asta.

Oricum tine-ti minte ca nu o sa mai faceti mult timp purici prin Bz.  :no2  :laugh2

Nu sunt stapan pe Bz nici nu as vrea.problema este ca tu te cam agiti pe aici si incepi sa deranjezi lumea.Nu te-am amenintat, doar am spus un adevar.Deja ti-am dat atat eu cat si restu prea multa atenție si incepi sa te simti

Importanta deși nu esti.Ai 3 recenzii pe topicu tau in rest te certi cu lumea.Ești expirata demult si nu vrei sa iti accepti situatia.E ok, esti inca la faza de negare :))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...