Sari la conținut

unguroica senzuala 0746390626


camarro

Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Buna prieteni,am avut o experienta naspa cu domnisoara...am sunat-o saptamana trecuta,mi-a comunicat preturire si serviciile,la telefon a spus ca oralul se poate si neprotejat.dupa ce am ajuns la ea surpriza...ea nu face oral neprotejat,numai protejat...a zis ca ea nu se joaca cu asa ceva.Acuma ma intreb oare la telefon de ce iti spune ca face si neprotejat?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna prieteni,am avut o experienta naspa cu domnisoara...am sunat-o saptamana trecuta,mi-a comunicat preturire si serviciile,la telefon a spus ca oralul se poate si neprotejat.dupa ce am ajuns la ea surpriza...ea nu face oral neprotejat,numai protejat...a zis ca ea nu se joaca cu asa ceva.Acuma ma intreb oare la telefon de ce iti spune ca face si neprotejat?

La fel am patit si eu... si oral face cat are ea chef... 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bifat și eu duduia. Recenzia telegrafică (îs pe telefon și... fără chef).

Locație: undeva în Zorilor. Îți dă un punct de reper, de la care te ghidează până la bloc (zona e cam întortocheată). Apartamentul este rezonabil, camera de desfășurare are un pat larg. Duș interesant, fără cabină. - 8

Înfățișare: nu este strălucită fizic, dar are un fel de lumină interioară ce o înfrumusețează. Puțină burtică, însă nesupărătoare, căci este normal distribuită. Fata te întreabă dacă dorești să rămâi, ceea ce ar presupune că nici ea nu-i convinsă că ar fi vreo zeiță. - 7,5

Atitudine: destul de profesionistă, sigură pe ea. Tentație către logoree, mai ales dacă îi dai ghes. Pe alocuri amicală, caldă, camaraderească. - 9

GFE: oarecum lipsă. Se străduiește să-ți facă pe plac, dar nu ca iubită. Nu acceptă sărut, atingeri, în general nu-i place să-ți plimbi degetele pe pielea-i, inclusiv pe sâni. Afirmă că e sensibilă - înclin să o cred, folosește chiar în exces fondul de ten. - 6

Acțiunea: Am ales un număr „complet”. M-a întrebat cum doresc să mi-o ia în guriță, am cerut varianta „nud” (mi-a mărturisit că unor clienți le refuză acest favor, puteți bănui de ce), s-a conformat imediat. Tinde să mai arunce câte o vorbă și când suge, ceea ce poate fi derutant. Însă e destul de plăcută atingerea limbii ei fierbinți și a buzelor, cu toate că nu posedă o tehnică memorabilă, nici vreo atenție aparte pentru „vecinătăți”. Cum eram cam obosit, m-am răzgândit de a mai dori normalul, și am rugat-o să mă termine așa. Țâșnitura fu în gurița ei, dar plecă fuguța la baie pentru abandonul materialului vâscos. - 8,5

Nu mai rețin cât am achitat (cred că 150 lei). Personal o recomand, însă nu cu înfocare. Este o ființă onestă, deschisă, te respectă dacă o respecți, îi place să pălăvrăgească când are cu cine - însă mai are ceva drum până la top.

  • Like 13
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare baieti,

Eu am fost anul trecut la ea de vreo 3-4 ori, nu mai retin "ezact". Ce am citit p'acilea , in proportie de 90% este adevarat (sunt nou in bransa) :innocent .

Este o unguroaica frumusica si reuseste sa faca sa te simti bine.

Vis a vis de matze , da sunt acolo, daca nu le vrei in zona ( cazul meu ), ii inchide in bucatarie.

Are niste sani frumosi cu niste sfarcuri (yamy), doar ca tre sa-ti pui pofta-n cui , ca este sensibila  (a mai spus cineva acest aspect si-l confirm).

La prima intalnire oralul a fost protejat, nici nu am intrebat daca se poate si ne. In schimb la a 2-a intalnire (deja ne-am imprietenit putin ) si i-am propus ca oralul de data asta sa-l faca neprotejat , pt 50 ron + a fost de acord. 

Acum o sa notez si eu cum stiu :

Locatie : 8 (nu-mi place patul , scartaieeeee si nu primesti slapi)

Fata :8.5

Corp: 8.5 ( eu zic ca are peste 40 de primaveri)

GFE : 7 (glumeste , vorbeste dar: nu FK, nu poti sa-i mozolesti putin pruna, nu cum mi-ar placea mie sa-i mestec sfarcurile).

NP: 9 (ii place)

Anal : nici nu vrea sa auda.

AM citit mai sus ca ar presta in Zorilor???? Eu stiu, cum stiu majoritatea. Presteaza pe Primaverii.

Anul asta era cat pe ce sa ajung la ea  , ne-am auzit la telefon, dar am fost in contra timp si am ajuns la Rebeca 

De recomandat ? DA . Sper sa-si schimbe PATUL 

Spor la AA!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

O cheama cumva Claudia si are ochelari? 

Nu are cum sa o cheme Claudia, este unguroiaca ;).  Daca nu ma lasa memoria o chema Caty sau Katy nu stiu cum se scrie corect, Da , are ochelari.

Am uitat sa scriu de halat.

150 ron / numar +50 cand am ales ON.

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna! Eu am sunat azi la nr telefon afisat, dar am renuntat sa ma duc la ea. Va explic de ce. Mi-a raspuns la telefon o voce destul de placuta. Mi-a explicat detaliile, dar am fost curios daca tariful de 100 ron este pt ora sau pentru o finalizare. Mi-a raspuns la intrebare (o finalizre), dar mi-a inchis telefonul in fata. Gest pentru care nu ma duc nici gratis (inseamna ca se grabeste domnisoara, fapt amintit si de utilizatorul "camarro".

nu se prea grabeste fata de altele eu o cunusc de 4 ani si am incercat si acum in 2017 sa dau de ia.ca nu am fost in tara de un an, dar ce nr de tel am eu dela ia se para ca nu mai sunt bune , stie cineva ceva de ia sau nr de tel

Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

VA SALUT!DIN SURSE FOARTE SIGURE AM AUZIT DE CEVA VREME CUM CA DOAMNA AR FI DECEDAT !SCUZE DE BAD NEWS

CAUZA-BOALA  GRAVA

SPER CA NU AM STRICAT ZIUA NIMANUI

BAD LUCK!!!!

Mda eu stiam ca sufera de cancer si se pare ca nu a scapat RIP din pacate! La sfarsitul lui iulie se pare ca a decedat RIP inca o data! Pisicuts poti inchide topicul.... :no2  :blushing2

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...