Sari la conținut

0762704463 - Delia, 19 ani


Postări Recomandate

  • Oras:Sexville
  • Oras:Sexville

OFER masaj, Delia, 19 ani, ofer toate tipurile de masaj, te astept intr-o ambianta placuta, sedintele de masaj se vor desfasura doar in locatia mea, situata in Drumul Taberei, mai multe detalii,

Pret 60 lei 

 

Salutare dragi prieteni !

 

Aseara fiind dornic de ceva nou am zis sa ma risc si sa vad ce se ascunde in spatele acestui anunt . Mare dezamagire! 

 

Ajuns la locatia de lg Hanul Drumetului am fost intampinat de o tipa care parea tocmai ca terminase curatenia generala inainte de sarbatori. Asemanarea cu pozele poate exista dar probabil ca e nevoie de o masina a timpului care sa ma duca 3-4 ani inapoi cel putin.

 

Am refuzat sa raman explicandu-i ca nu este ce am vazut in poze.. chiar slabe asemanari . Semnele erau acolo , dar probabil ca actuala a mancat-o pe titulara pozelor. Domnisoara a insistat sa imi arate ca sunt chiar pozele ei de pe facebook .. ceea ce e si adevarat dar deja eram setat sa plec .

 

Poate daca ma astepta intr-o alta tinuta , sau macar sa fi aratat un pic de dorinta de a fi prezentabila as fi ramas. 

 

Am refuzat-o politicos si am plecat .... cu gandul la maretele vorbe " o laba la timpul ei face cat zece femei  " :))) . 

 

Nu recomand sa incercati aceasta domnisoara sau mai bine zis doamna ca parea de peste 30 ani in niciun caz de 19 .

 

Bafta !

post-46877-0-87181300-1450867809_thumb.jpg

post-46877-0-74508200-1450867810_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din ce reiese din cele 2 topicuri de mai jos! degeaba dai 60 de lei daca nu face nici 10 lei! Eu prefer un loc sigur unde dai banii de placere nu sa fie aroganta,sa se grabesca si sa nu fi in siguranta! 

 

 

Mai erau doua topicuri deja deschise despre aceasta fata:

https://nimfomane.com/forum/topic/40602-bruneta-poze-realedrumul-taberei/?hl=kunis

https://nimfomane.com/forum/topic/52668-0763055299/

 

Poate le uneste un moderator pe toate trei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...