Sari la conținut

Off-topic Roxana


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

O metoda de a comunica prin mesaje sau mail sau orice? :) Merci mult si un an bun

Iti este mai usor sa comunici prin mesaje sau pe mail ? Eu cea mai simpla metoda o vad , suni , intrebi , stabilesti si gata . Punct ochit , punct lovit :D 

Am mail , dar nu il folosesc ... 

Asa ca te astept cu un telefon :) 

kiss u 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Iti este mai usor sa comunici prin mesaje sau pe mail ? Eu cea mai simpla metoda o vad , suni , intrebi , stabilesti si gata . Punct ochit , punct lovit :D

Am mail , dar nu il folosesc ... 

Asa ca te astept cu un telefon :)

kiss u 

Merci de raspuns.. sunt mai comod... dar te inteleg.. ai dreptate si tu :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Merci de raspuns.. sunt mai comod... dar te inteleg.. ai dreptate si tu :)

Intr-adevar pentru unii poate fii mult mai comod ... din diferite motive... dar din ce am citit de la fetele care folosesc messengerul/ mail / whatsapp 95 % din cei care poarta o conversatie o poarta doar m de dragul de a vorbii cu cineva / de plictiseala ... iar restul de 5% sunt interesatii de o programare si de serviciile oferite. 

Ai 2 modalitatii de a putea lua legatura cu mine : Suni :D sau PM ... 

Sper ca ti-am fost de folos . 

O zi frumoasa iti doresc , si numai bine ! :* 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Esti?

La ora aceea sigur nu eram . daca citeai umpic topicul meu (celalalt ) vedeai ca programul meu este pana la 20..00, asta insemnand ca ultima programare poate fi la 19.00 .. 

Dar pentru a-ti face o programare pentru seara te rog contacteaza-ma cu o zi inainte , sau in dimineata zile in care vrei programarea . Pentru a avea prioritate ... 

Nu accept programarii gen "ajung acum in 5 minute" .. Programariile se fac cu minim jumatate de ora inainte.. 

Te pup! :* 

O Duminica faina! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ia spune dragul meu ce curiozitate ai ? 

roxi..am curiozitatea asta demukt.nu va doare vaginul de la 4 ...5 sau mai multe acte sexuale pe zi multe zile la rand ..numai zic de anus?ce ritual ai ca sa iti revii ..comprese ceaiuri etc?
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

roxi..am curiozitatea asta demukt.nu va doare vaginul de la 4 ...5 sau mai multe acte sexuale pe zi multe zile la rand ..numai zic de anus?ce ritual ai ca sa iti revii ..comprese ceaiuri etc?

Te doare doar in momentul in care nu te lubrefiezi /uzi atat cat trebuie ... De obicei in zilele in care ma dor ovarele .. nu lucrez ... este zemella med la farmacie , mie una imi face foarte bine ... sunt niste ovule , dar in alta ordine de ideei nu poti lua orice dupa sfaturiile tuturor ... cel mai recomandat este un control ginecologic .. si acolo se vede clar de unde vine durerea ... 

Sper ca ti-am fost de ajutor ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...