Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator eutuel123
Reputație: 0

Dis de dimeneata am vizitat.o astazi ,si fata de dimineata nu fuma ..s-a lasat ceva vreme , dupa cum am vazut ca a scris ca s-a apucat iar . E a treia oara cand merg la ea si este superba de fiecare data . Chiar sunt singurul care nu este de acord cu ultimele recenzii lasate fetei ?!

Da, esti singurul, fiecare fata are momentele ei, e noua in bransa o sa invete, poate a avut 10 clienti intr-o zi, dupa al 4-lea a avut o experienta proasta cu el, nu i s-a mai sculat baiatului si a dat vina pe ea, nu vrut sa ii dea banii, s-au certat, al 5-lea care a venit l-a tratat prost pt ca nu a putut psihic sa treaca peste cel de-al 4-lea...dar o sa fie bine dupa ce o sa vada recenzii slabe...de aceea avem forumul ...sa invatam sa ne futem mai bine...bafta
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, esti singurul, fiecare fata are momentele ei, e noua in bransa o sa invete, poate a avut 10 clienti intr-o zi, dupa al 4-lea a avut o experienta proasta cu el, nu i s-a mai sculat baiatului si a dat vina pe ea, nu vrut sa ii dea banii, s-au certat, al 5-lea care a venit l-a tratat prost pt ca nu a putut psihic sa treaca peste cel de-al 4-lea...dar o sa fie bine dupa ce o sa vada recenzii slabe...de aceea avem forumul ...sa invatam sa ne futem mai bine...bafta

eu am fost la ea de 2 ori si o sa ma mai duc

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...