Sari la conținut

ANTONIA-sibiu-prodomina


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Hai sa va lamuresc pe cei seriosi si pe cei labagi care fac off-topic . Aveti intrebarii ori doritii o programare suna-ti . Nu imi plac discutiile interminabile . Acest topic il voi folosi pentru a imi specifica serviciile , tariful , perioada in care activez sau nu activez si voi pune o poza din cand in cand .

Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

Mata cum spune sau cum scrie ? :)

a fost doar o intrebare daca spuneai sunati-ma era cu cratima dar sunati se scrie fara cratima!!!e de inteles ca tu nu ai prea ajuns la scoala datorita faptului ca iti era gandul la pula!!!dar daca ti am atras atentia asta nu inseamna ca trebuie sa fii si nesimtita!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

a fost doar o intrebare daca spuneai sunati-ma era cu cratima dar sunati se scrie fara cratima!!!e de inteles ca tu nu ai prea ajuns la scoala datorita faptului ca iti era gandul la pula!!!dar daca ti am atras atentia asta nu inseamna ca trebuie sa fii si nesimtita!!!

Menacheeeee, tată, cred ca ai grave probleme ca prea te bagi pe majoritatea topicurilor aiurea !!!

Nici macar nu cunosti persoanele in cauza si te crezi mare profesor de gramatica. Scrierile aici se pott face, daca nu stii, dupa tel, tableta,,laptop, etc...se greseste fara sa vrei. Deci , mai bine te abtineai, ar fi fost mai corect si mai frumos.

Snteti unii, care in loc de recenzii pe forumul asta, faceti numai caterinca ieftina si comentati rautacios la majoritatea fetelor.

 

Scz Antonia ca ma bag, de felul meu nu prea scriu d.astea, dar nu m.am putut abtine, cand vad tot felul de dubiosi pe forumul asta, unii mai smekeri decat altii...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

a fost doar o intrebare daca spuneai sunati-ma era cu cratima dar sunati se scrie fara cratima!!!e de inteles ca tu nu ai prea ajuns la scoala datorita faptului ca iti era gandul la pula!!!dar daca ti am atras atentia asta nu inseamna ca trebuie sa fii si nesimtita!!!

asculta idiotule , iti pot aprecia sfatul ... Dar , poti face pe profesorul cu mata si familia ta ... Recunosc nu scriu corect si gramatical romaneste ... Bagarea in seama costa ... Si cu fustrariile tale poti merge la psiholog pentru ca eu nu sunt in masura sa te tratez ... Daca vrei te fut in cur taratura perversa ;)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Menacheeeee, tată, cred ca ai grave probleme ca prea te bagi pe majoritatea topicurilor aiurea !!!

Nici macar nu cunosti persoanele in cauza si te crezi mare profesor de gramatica. Scrierile aici se pott face, daca nu stii, dupa tel, tableta,,laptop, etc...se greseste fara sa vrei. Deci , mai bine te abtineai, ar fi fost mai corect si mai frumos.

Snteti unii, care in loc de recenzii pe forumul asta, faceti numai caterinca ieftina si comentati rautacios la majoritatea fetelor.

Scz Antonia ca ma bag, de felul meu nu prea scriu d.astea, dar nu m.am putut abtine, cand vad tot felul de dubiosi pe forumul asta, unii mai smekeri decat altii...

La asta ii gol frigideru si il doare pula de felul in care scriu eu corect , daca are una de un leu in buzunar se bucura ... Tristul : ))) Sau ar fii trebuit sa il faca masa draga comentator ... De odiosii dinastia sunt satula ... Din bunavointa m-am gandit sa il lamuresc pe acest odios , oligofren : ))))
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Esti o fata deosebita, Antonia, trebuie sa recunosc!

Cu tine as vrea sa incerc mai multe, chiar am cu cine...vedem noi... :blushing2  :kiss3

 

 

Menacheeeee, tată, cred ca ai grave probleme ca prea te bagi pe majoritatea topicurilor aiurea !!!

Nici macar nu cunosti persoanele in cauza si te crezi mare profesor de gramatica. Scrierile aici se pott face, daca nu stii, dupa tel, tableta,,laptop, etc...se greseste fara sa vrei. Deci , mai bine te abtineai, ar fi fost mai corect si mai frumos.

Snteti unii, care in loc de recenzii pe forumul asta, faceti numai caterinca ieftina si comentati rautacios la majoritatea fetelor.

 

Scz Antonia ca ma bag, de felul meu nu prea scriu d.astea, dar nu m.am putut abtine, cand vad tot felul de dubiosi pe forumul asta, unii mai smekeri decat altii...

 

 si aici esti mah , urata panarama esti , pe care urmeaza s-o lingi in cur ?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Va sarut talpile Stapana! Va implor sa-mi spuneti daca acceptati in sclav pe care sa-l inchiriati doamnelor sau domnisoarelor din sibiu care vor sa se distreze pe seama mea. Accept sa mi se faca orice. Tot beneficiul va ramane dvs.

Link spre comentariu
  • Oras:European Union
  • Oras:European Union

Va sarut talpile Stapana! Va implor sa-mi spuneti daca acceptati in sclav pe care sa-l inchiriati doamnelor sau domnisoarelor din sibiu care vor sa se distreze pe seama mea. Accept sa mi se faca orice. Tot beneficiul va ramane dvs.

: )))))))))))))))))))) chiar in halul asta bre :D poate te inchiriaza cu ora la batut covoare acum cand sunt 35 de grade afara :D 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

: )))))))))))))))))))) chiar in halul asta bre :D poate te inchiriaza cu ora la batut covoare acum cand sunt 35 de grade afara :D

 

Taci din gura ca e mana cereasca omu!!!iti dai seama ca vine culesul porumbului al vitei de vie?pai imaginează ti câți bani face fata cu el!!!vrea umilința na umilința...fara apa fara mancare
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...