Sari la conținut

transexual antonella


Postări Recomandate

Nu prea le am cu siteul acesta voi incerca deci asa cum urmeaza 1ora 400ron jumate de ora 300ron si o finalizare 200ron e bine asa? Sunt reala am masura 4 la sani 18cm 155 înălțime (mai pitica asa):) 55kg plina de viață simpatica sociabila

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu pot pune poze mai explicite...unde mai e surpriza? :-)

tu vinzi ceva , iar acel ceva nu il arati :) ar trebui sa faci reclama la poponet si scula , nu  sa le ascunzi . ne plac surprizele , dar nu pe banii nostri , mai ales daca sunt neplacute :)

iar preturile.....pffff sunt aproape cele din londra unde sunt trans chiar superbe ( no offence) 

Link spre comentariu

Aici nu suntem la piață sa expun marfa pe taraba :) si crede ma lucrez la estero si preturile mi se par ok nimeni nu a spus ca sunt batute in cuie .;) nu e genul meu sa imi arat genitalele in public las treaba asta pe seama vecinilor mei sudamericani . Pot trimite in privat pe whatsapp poze nuda la numarul meu de beg 0032465282359

  • Minus 1
Link spre comentariu

Bine-ai venit (sau revenit) printre noi !!! Ceva detalii despre servicii se poate ?! Iar ca tarif nu vreau sa te descurajez,dar sunt totuși cam ridicate...oricum e alegerea ta si-ti urez succes !!!

daca tu observi dupa pret am pus un punct interogativ.nu este batut in cuie dar daca vrei un serviciu de calitate nu te uiti la pret .din cate am observat sunt una din putinele transexuale cu Tmare reale deci crezi ce vrei kiss
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

tu vinzi ceva , iar acel ceva nu il arati :) ar trebui sa faci reclama la poponet si scula , nu sa le ascunzi . ne plac surprizele , dar nu pe banii nostri , mai ales daca sunt neplacute :))

iar preturile.....pffff sunt aproape cele din londra unde sunt trans chiar superbe ( no offence)

doar una pt tine post-192898-0-31664000-1451980338_thumb.jpg
  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu

Daca o jumatate de ora costa 300 ron, iar o finalizare 200, pai atunci cat timp e alocat unei finalizari? Ca devine cam inghesuita situatia....

Esti si activa?

sunt si activa sincera nu le am cu ron dar eu ofer timp clientului adica jumate de ora si o ora daca clientul se termina in jumate de ora de trei ori pe mine nu ma deranjeaza poate sa finalizeze de cate ori vrea 200 ron ma referam asa la clienti care sunt pe graba si trec pentru ceva repede .o sa schimb preturile inca ma adaptez situație si concurentei ca nu prea le am in tara cu de astea :( :-*
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...