Sari la conținut

transexual antonella


Postări Recomandate


Apeleaza la serviciile mele profesionale nu vei ramane nesatisfacut, sunt inalta 1.70cm, am masura 4 la sani prin implant chirurgical mamar(siliconata) si dotatie de 18cu 3 reali::) sunt foarte sociabila linistita nu stau cu ceasu dupa mine sa vad cum iti trec clipele:) important sa ne simtim bine reciproc ca pana la urma si eu tot ca pe o placere o iau:) suna-ma si ne punem de acord sunt versatila, sunt in pauza hormonala deci totul e perfect functional :) te pop dulce unde vrei tu :) te astept


  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu prea le am cu siteul acesta voi incerca deci asa cum urmeaza 1ora 400ron jumate de ora 300ron si o finalizare 200ron e bine asa? Sunt reala am masura 4 la sani 18cm 155 înălțime (mai pitica asa):) 55kg plina de viață simpatica sociabila

  

Apeleaza la serviciile mele profesionale nu vei ramane nesatisfacut, sunt inalta 1.70cm, am masura 4 la sani prin implant chirurgical mamar(siliconata) si dotatie de 18cu 3 reali::) sunt foarte sociabila linistita nu stau cu ceasu dupa mine sa vad cum iti trec clipele:) important sa ne simtim bine reciproc ca pana la urma si eu tot ca pe o placere o iau:) suna-ma si ne punem de acord sunt versatila, sunt in pauza hormonala deci totul e perfect functional :) te pop dulce unde vrei tu :) te astept

 

 

1.55 in 2016 si 1.70 in 2017?

ai mai crescut sau e cu/fara tocuri? :)

Link spre comentariu

  

 

1.55 in 2016 si 1.70 in 2017?

ai mai crescut sau e cu/fara tocuri? :)

nu mai reusesc sa dau editare :) dar varianta fara tocuri e 1.55 :) cu tocuri 1.70 folosesc doar tocuri acrilic :) gen lady gaga :) sa devin inalta :) 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș

La vocabularul folosit esti groaznica si fitzoasa se vede ca ai impresii din afara pe tine... insa nu te condamn multi romani uita se unde au plecat, Stai calma nu cred ca sar pulele moldovenilor pe tine cu una cu doua la ce tarife ai scris mai sus ... pacat de ei saracii merita oricum ceva mai bun

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureș
  • Oras:Târgu Mureș

La vocabularul folosit esti groaznica si fitzoasa se vede ca ai impresii din afara pe tine... insa nu te condamn multi romani uita se unde au plecat, Stai calma nu cred ca sar pulele moldovenilor pe tine cu una cu doua la ce tarife ai scris mai sus ... pacat de ei saracii merita oricum ceva mai bun

AM ATERIZAT LA IASI :) MOLDOVENI SARITI CU PLULELE SI CURURILE PE MINE :)))

 

AM ATERIZAT LA IASI :) MOLDOVENI SARITI CU PLULELE SI CURURILE PE MINE :)))

 

Link spre comentariu

Si vezi ca nu ai 18 reali, maxim 14, intr-adevar cu 3! Hai sa nu mintim Iasul, si nici poporul

nu mai mintiti de îngheață apele sunt de ieri dupa-amiaza în Iași si sincer nu am lucrat deci nu aberati degeaba dar e ok continuați sa ma promovați,apropo scumpete ciudat ca ești inscris azi in nimfomane si culmea la mine te-ai găsit sa comentezi

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...