Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Singapore
  • Oras:Singapore

sunat  fara sa verific nr

aceeasi locatie, curata, 2 geluri de dus,prosop curat, aceeasi lumina discreta... pe nr asta lucreaza 2 sau mai multe fete.

la telefon mi a raspuns o voce calda si bine dispusa, la usa m-a intampinat o blonda nenaturala cu voce de fumator inrait.

am ezitat sa raman intreband de "Antonia", moment in care a chemat-o pe colega; evident, Antonia era in "concediu"

Colega, Eva, tot o  blonda nenaturala, gene false, unghii lungi....pitzi, dar prezenta agreabila, sani mari naturali, usoara burtica dar nederanjant, pasarica mica fara labii proeminente, carne tare aveam sa aflu mai tarziu

Servicii la telefon: fk, oral p/n, normal, mici fantezii; anal nu am intrebat, am acasa

o conversatie usoara, glumite( fata destul de spumoasa, joviala..mi-a placut ca si prima impresie!) ma cer la dus; baia comuna cu o alta camera de unde se auzea un confrate/ peste, nu stiu( baiat educat dupa limbajul folosit) ce initia pe colega in tainele scolii de soferi si in ale condusului; daca te recunosti poate dai mai multe detalii despre fete

ma reintorc in camera, soseste si Eva in prosop. renuntam repede la el, de pe marginea patului incep sa sug la tatele fetei, scormonind intre craci dupa clitoris

ma las pe spate, ea vine deasupra, ma pupa pe gat; ii caut buzele si ne inlantuim pt cateva momente intr-un fk ce nu avea sa se mai repete

se lasa in jos, continuandu-si nr, in timp ce tatele erau framantate de facalet; o imping in jos dornic sa ma suga

oral normal, ajutat de mana, fara "acrobatii in afara ariei",  fara elemente spectaculoase care sa impresioneze juriul

montam un cauciuc, misionar cateva minute apoi trecem la doggy; pasarica mica si  umeda  se muleaza bine,acompaniata de usoare gemete, rapunandu-ma eroic dupa alte cateva minute

sederea mea se termina in aceeasi nota glumeata, ne pupam, ne uram toate cele bune si ne promitem ca ne vom revedea...candva

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...