Sari la conținut

EVA 0730 828 318


Postări Recomandate

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

A incercat cineva?

Are anunt si pe site:https://nimfomane.com/forum/topic/62295-eva-roscata-mignona-ofer-companie-domnilor-manierati-detalii-la-telefon-0730828318/.

In anunt spune ceva de locatie dar cind am sunat raspunsul a fost scurt: 200 lei ora la motel.

cele care raspund flegmatic, mai mult ca sigur vor avea aceeasi atitudine si in pat.....

Link spre comentariu
  • Oras:Dambovita
  • Oras:Dambovita

Am fost eu cu domnisoara inainte de revelion ......locatie la Picolo,sunat stabilit detalii,lucreaza doar la ora(200 ron ora),am sunat-o dupa ce am luat camera si in 10 min a venit.Am facut ON(functie de igiena...da am trecut testul ) si NP.O chestie ciudata in timpul normalului am zis sa trecem iar la oral (deoarece a zis ca face si CIM)si nu a mai vrut,desii i-am spus ca ma duc si fac dush iar.Nu prea se implica la normal in rest e ok....este fata din poze...poate un pic mai plinuta,da nu exagerat.

 

Notele:

Oral  8-9 

Normal 7 nu se agita deloc :))

Locatie : motel Picolo

tarif    200 / ora

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Buna Eva, ai o ora anume cand esti mai libera ca am incercat ultima saptamana seara dar nici o sansa de raspuns. Esti tu cu adevarat sau doar o himera ca sa evitam o situatie neplacuta. M-ar interesa si care ar fii pretentiile pentru o noapte pe valea prahovei cu preluare/returnare bineinteles din Targoviste. O zi superba iti doresc!

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

De la ora 9 30 pana la 21 00 zilnic Nu vreau sa zic ca sant foarte ocupata dar daca nu raspund... nu ma deplasez decat la moteluri/hoteluri din tgv.si desi multa lume nu intelege, nu negociez la pret si nu sant interesata de inalniri pe mai multe ore...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

daca nu suni nu o sa ne intalnim,daca nu ne intalnim nu are rost...sant destule care vb.cu voi pe forum... :))) 

am citit de 5 ori si nu am inteles ce vrei sa zici.

nici tu nu cred ca sti ce ai vrut sa zici.

dar daca tu preferi sa fi sunata de 100ori/zi si sa repeti aceleasi tarife servicii (cu toate ca in targoviste conversatia este de genu: "oral normal 100fin 200 ora la hotel ") e problema ta. dar ca sa nu fim nevoiti sa sunam si tu sa toooot raspunzi la tel ai putea detalia serviciile  complete.nu iti va lua mai  mult de 2 minute.

asta ca o forma de bun simt pentru noi "sponsorii"

multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

am citit de 5 ori si nu am inteles ce vrei sa zici.

nici tu nu cred ca sti ce ai vrut sa zici.

dar daca tu preferi sa fi sunata de 100ori/zi si sa repeti aceleasi tarife servicii (cu toate ca in targoviste conversatia este de genu: "oral normal 100fin 200 ora la hotel ") e problema ta. dar ca sa nu fim nevoiti sa sunam si tu sa toooot raspunzi la tel ai putea detalia serviciile  complete.nu iti va lua mai  mult de 2 minute.

asta ca o forma de bun simt pentru noi "sponsorii"

multumesc

chiar regret ca nu reusesti sa intelegi. e simplut nu are rost sa o lalai pe forum....pt .a te intalni cu mine trebuie sa suni.asa fac cei interesati....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

chiar regret ca nu reusesti sa intelegi. e simplut nu are rost sa o lalai pe forum....pt .a te intalni cu mine trebuie sa suni.asa fac cei interesati....

logica ta spune asa: daca te sun cu siguranta "ma intalnesc cu tine"

 

ok.sa zicem ca te sun.dar daca nu imi convin serviciile sau tariful de ce sa ma deranjez si eu cu un telefon si sa te mai deranjezi si tu sa raspunzi?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

din punctul meu de vedere astea sunt fite de targoviste.

atat tu cat si celelalte fete ce procedeaza la fel nu veti avea nici o sansa.

acum chiar te rog frumos sa nu mai postezi si alte detalii legate de servicii sau alte poze pentru ca "nu are rost" (asa cum spui tu) avand in vedere ca Bucurestiul e aproape si ofertele sunt mult mai atractive.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...