Sari la conținut

Diana zona dristor kaufland 0767 791 309


Postări Recomandate

  • Oras:B
  • Oras:B

O alegere foarte buna.Diana este o fata draguta, simpatica vorbareata care te face sa te simti bine in prezenta ei.

Ca si servicii oral soft bine facut cu finalizare orala de la mine nota 9, normal 9 iar locatia nota 10 iar finalizarea 100 lei.in mod sigur voi reveni cu placere data viitoare raman client fidel Diana.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare baieti..am poposit si eu la domniță..si chiar a fost super ok...programat aici ..ajuns ..zona dristor..bloc super nou ..cam aiurea ca sunt camere..de filmat asta daca esti VIP..urcat..mi a deschis de dupa usa îmbrăcată in sutien si chilotei..o prezență placuta..si am ramas

Locatie super curata ..baie cu de toate..ingrijita si curata

Diana o fiinta miniona bruneta..vopsita blond..sani micuți..aici ar fi bine un implant..dar nu eu decid asta..ingrijita epilata..miroase super..nu a facut dus inainte dar cred ca facuse

Am inceput cu un masaj usor urmat de un oral facut fff bine..cu limbi pe maciuca cat e de mare luat mai mult de jumate in gura si supt frate pt ca marea parte doar o baga in gura si o molfaie dar Diana chiar o suge..bravo ei

Pus un balanas DUREX sa dat cu lubrefiant si a intrat taurul in pepene..spun asta ca cam paraia..e stramta

Schimbat vreo trei poziții si cum vulcanul statea sa erupa am scos balonasul si am rugat o sa o suga.

Si a supt o pana a scos tot din coaie..aici zece..aici e de laudat pt ca nu e fitoasa si chiar daca esti genul sa ai o tona de sperma in tine o ia toata..si nu da drumul pana nu trage tot..apoi se duce la baie

Fugit la dus..lasat banii in fata patului ..100lei..on fin si fugit cu promisiunea ca voi revenii de multe ori

Note

Locatie 10..locuri de parcare la KFC..bloc nou..ap super curat

Diana..9 sanii un pic micuti si burtica cu o urma de nastere sau de slabire

Oral 10 cu plus daca ar inghiti cred ca ar fi si mai bine

Normal..10 stramta

Anal..nu

Gfe.9..e ok chiar face cu placere

Pret 100 cu CIM

De recomandat si de revenit plus ca la ce servicii ofera si pretul e de top..plus ca multe de acolo nu prea au ce cauta..fite si beșini in cap

Asi compara o cu Simona..cam la fel..bravo lor

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat domnisoara mai mult pe fuga. Incep sa zic ca imi pare rau ca nu am stat o ora, placut impresionat de aspect. Amabila, draguta deci ok. Locatie pe gustul meu. Nu incep cu povestiri ion creanga etc, oral ok nu tocmai pe gustul meu dar ok 7, normal 9 aici m_am simtit cum trebuie, cred ca ii si place. De revenit clar da. Atitudine prietenoasa.

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Hai 

 

Vizitat domnisoara mai mult pe fuga. Incep sa zic ca imi pare rau ca nu am stat o ora, placut impresionat de aspect. Amabila, draguta deci ok. Locatie pe gustul meu. Nu incep cu povestiri ion creanga etc, oral ok nu tocmai pe gustul meu dar ok 7, normal 9 aici m_am simtit cum trebuie, cred ca ii si place. De revenit clar da. Atitudine prietenoasa.

hai ca poti mai mult :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Si eu o apreciez pe Diana. 

Pe langa multe însușiri fizice si de caracter are si un bun raport preț/calitate. 

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Si eu o apreciez pe Diana. 

Pe langa multe însușiri fizice si de caracter are si un bun raport preț/calitate. 

Cu mentiunea ca are toane

Indraznesc sa spun ca Dianei ii este frica sa treaca la top, pentru ca nu vrea sa fie in centrul atentiei. Efortul de a ajunge acolo ar consta in o mica ajustare de atitudine. E alegerea dansei, sa i-o respectam

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Cu mentiunea ca are toane

Indraznesc sa spun ca Dianei ii este frica sa treaca la top, pentru ca nu vrea sa fie in centrul atentiei. Efortul de a ajunge acolo ar consta in o mica ajustare de atitudine. E alegerea dansei, sa i-o respectam

Dupa 4 vizite la domnișoara Diana n-am constatat "toane". 

Dar nu e timpul pierdut.

Poate ma va tonifica! 

:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...