Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

prieteni /gagic/amant

• Topic inchis Acest topic e inchis
6 raspunsuri in acest thread

#1 sensuality 69

sensuality 69

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Inscris la:
    15 January 2016
  • Reputatie: 0

Postat 15 January 2016 - 09:51 PM

Bună! Nu dau foarte multe detalii despre mine decât celor care sunt cu adevărat interesati/interesanți. . După cum scrie și în titlu caut prieteni, gagic etc. (Da , nu e tocmai locul potrivit dar cine știe? ) așadar nu vreau sa va fac o pledoarie despre frustrările mele sau mai știu eu ce .. concret e ca nu caut "aventuri " . Nu sunt interesata de bărbați care cauta sex mocca sau ce mai visează alții. NU caut satisfacție sexuala ci doar niște oameni mișto pentru conversație, întâlniri etc. Acum nu neg nici posibilitatea satisfacției sexuale,dar asta tine doar de "talentele" tale de cuceritor. Oricum nu asta este în prim-plan . Deci , dacă te consideri un barbat inteligent , vesel , open-minded cred ca putem sa găsim lucruri în comun. As prefera sa nu fiu contactata decât de cei 25+ (consider ca sub vârstă asta un om nu capătă maturitatea necesara ) .. nu am chef de vrăjeli, idioțenii, glume tâmpite, frustrați , cocalari și alte specimene. . Desigur nu o să-mi las numărul de telefon. Ma găsiți aici => sensuality.sensuality@yahoo.com .. și era sa uit , valabil pentru Argeș, Pitești (împrejurimi? ) și sa încheiem frumos .. va aștept sa petrecem niște timp de calitate.
    • 0

#2 money_talks

money_talks

VIP Member

• Membru Premium
    • 2013 Postari:
    • Inscris la:
      28 November 2015
  • Reputatie: 951

Postat 15 January 2016 - 10:15 PM

Bine ai venit draga noastra!eeeee,deja e altceva...usor,usor ne indreptam spre matrimoniale,relatii si casatorii :kiss2

• 0

#3 intrebare

intrebare

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 30 Postari:
    • Inscris la:
      10 January 2016
  • Reputatie: 1

Postat 16 January 2016 - 12:09 PM

Bună! Nu dau foarte multe detalii despre mine decât celor care sunt cu adevărat interesati/interesanți. . După cum scrie și în titlu caut prieteni, gagic etc. (Da , nu e tocmai locul potrivit dar cine știe? ) așadar nu vreau sa va fac o pledoarie despre frustrările mele sau mai știu eu ce .. concret e ca nu caut "aventuri " . Nu sunt interesata de bărbați care cauta sex mocca sau ce mai visează alții. NU caut satisfacție sexuala ci doar niște oameni mișto pentru conversație, întâlniri etc. Acum nu neg nici posibilitatea satisfacției sexuale,dar asta tine doar de "talentele" tale de cuceritor. Oricum nu asta este în prim-plan . Deci , dacă te consideri un barbat inteligent , vesel , open-minded cred ca putem sa găsim lucruri în comun. As prefera sa nu fiu contactata decât de cei 25+ (consider ca sub vârstă asta un om nu capătă maturitatea necesara ) .. nu am chef de vrăjeli, idioțenii, glume tâmpite, frustrați , cocalari și alte specimene. . Desigur nu o să-mi las numărul de telefon. Ma găsiți aici => sensuality.sensuality@yahoo.com .. și era sa uit , valabil pentru Argeș, Pitești (împrejurimi? ) și sa încheiem frumos .. va aștept sa petrecem niște timp de calitate.

Ai primit  mail

• 0

#4 petre441

petre441

VIP Member

• VIP Member
    • 1081 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2012
  • Reputatie: 381

Postat 16 January 2016 - 01:19 PM

alta vrajeala si pierdere de timp......oare exista disperati care trimit mail ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 intrebare

intrebare

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 30 Postari:
    • Inscris la:
      10 January 2016
  • Reputatie: 1

Postat 16 January 2016 - 02:23 PM

alta vrajeala si pierdere de timp......oare exista disperati care trimit mail ?

Da chiar  exista :snap

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 daywalker78

daywalker78

I BOW TO NO ONE !

• Membru Premium
    • 14404 Postari:
    • Inscris la:
      27 November 2013
  • Reputatie: 14840

Postat 18 January 2016 - 12:59 AM

Fără caterincă, ai mâncat și tu ceva azi?

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#7 galmencea3

galmencea3

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 56 Postari:
    • Inscris la:
      13 February 2016

Postat 14 February 2016 - 07:31 PM

ai pb mari treci la rosu recomand alte site de matrimoniale si hookup  aici vezi ca baietii ti-o trag nu se joaca

Fisiere atasate

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: Sunt amanta

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi