Sari la conținut

Brunetă senzuala


Vizitator craciun ferice

Postări Recomandate

Vizitator craciun ferice
Reputație: 0

m.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/el-pentru-ea/anunt/bruneta-senzuala-noua-in-oras/7b0f65727d6b6451.html

Sunat răspuns spus prețurile 100 ron on +np 200 ora ,cunilingus ,ani,69 ..

zic hai ca mă bag.

Ajung acolo răspunde altă fata la țel șimi spune detaliile urc sus zonă magazinului crisu .

Ajung acolo vine fata din poze doar ca pozele o avantajează.

Mă cer la baie ,mă băga intro baie fără dush săpun...ce mai nici refresh la junior nimic.

Ajung în cameră și zice 150 nr ,3oo h zic aaa ca nam atâția banii și ca nu stau ca las la 10o nr și 2oo ora tot protejat...îi țin oleacă de morală ca la țel au fost alte tarife aici sunt altele ...se tot scotea ca colega a vorbit .

Îi sau 1oo și incepe față în oral banal ,după 2min se plictisește și zice hai să începem ,vine lot tot așa plictisită eu la fel nu gemea nu nimic zic către ea dacă tu nu te simțit bine nici eu ,la care ea da ce ai vrea?? Zic nimic ,după 1 min incepe niște gemete molcome ,o pun capră sau ca în Bosnia și termin războiul ca și Ceaușescu cu regrete.

La sfârșit i-am zis ca nubse face așa zici un preț apoi altul la care ea fiecare costa 1oo lei analul,50 on,50 lei 69 etc.

Note

Locație 4 pat prost ,baie pula.

Față 7

Sâni 10 bestili.

Fund 8 mare și tare.

Oral 4

Normal 4

Total corijenta.

Evitați ai nu va luați muie ca mine.

Sau saca vrei un fastfuck e ok.

Iertati greșelile de ortografie ,dar scriu de pe tel.

Nu cred ca face dush după clienți doar se șterge cu șervețelul și gata.

Mirosea și a transpirație.

La sfârșit zice a fost ok? Daaaaa prințeso a fost super dacă faceam o laba mă simțeam mai bn și mâncam la mc donald o săptămână sau la mc nil

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

am vb cu ia sau cu careva asa de informatii !!!;) i am zis ca preturile raman fixe?! asa cum am vb si cand ajung? deja ahh ca depinde ce doresc i am zis cum adica? acuma mi ai zis oral normal!!!(protejat) si i am zis ca prietenul o fot aseara si cand o ajuns iai dat alt tarif din start ....ea: poi eu nu stiu nimic ca suntem 4 colege. s a facut ca ploua deci eu zic ca mare atentie la ei

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...