Sari la conținut

FLORY masaj 0764152740 ( sex total doar daca are chef )


Postări Recomandate

  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Ce vreau sa spun eu este ca fac masaj.

Muncesc o ora la masaj si nu i.au din timpul nimănui.

De multe ori depăsesc orA si nu permit nimĂnui sa zică ca pe timpul si banii lui ce am facut?

auzi stimabile domn,nu ti.am facut masaj?ti.am promis ceva si nu m.am tinut de cuvînt?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Ce vreau sa spun eu este ca fac masaj.

Muncesc o ora la masaj si nu i.au din timpul nimănui.

De multe ori depăsesc orA si nu permit nimĂnui sa zică ca pe timpul si banii lui ce am facut?

auzi stimabile domn,nu ti.am facut masaj?ti.am promis ceva si nu m.am tinut de cuvînt?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Distracție mare aici ... nu stiu ce are toată lumea cu Flory ea e fata buna .. dar nu prea arată .. acum ca si o trage pt. 200 de lei nu o face curva ... curve sunt alea care si o trag cu toti de plăcere .. ea o face de nevoie doar .. ști cum e .. nu i place la servici sa munceasca 8 ore pe zi pt 2000 de lei .. e mai usor sa futi pe bani ... cred ca din cauza asta are curul asa elastic ..munceste prea mult

Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Distracție mare aici ... nu stiu ce are toată lumea cu Flory ea e fata buna .. dar nu prea arată .. acum ca si o trage pt. 200 de lei nu o face curva ... curve sunt alea care si o trag cu toti de plăcere .. ea o face de nevoie doar .. ști cum e .. nu i place la servici sa munceasca 8 ore pe zi pt 2000 de lei .. e mai usor sa futi pe bani ... cred ca din cauza asta are curul asa elastic ..munceste prea mult

iar tu esti avocatul ei?

 

ma amuza remarca "curve sunt alea care si o trag cu toti de plăcere" ...hai sa te lamuresc intr-o privinta, aia e o nimfomana, in schimb "curva" are mai multe sensuri, dar se poate referi si la caracterul omului care te poate insela, pacali, minti, trada...

 

referitor la meserie, nu este de condamnat, fiecare e liber/a sa aleaga ce face cu mintea si corpul sau

 

insa nu incerca sa-i gasesti o justificare pentru ceea ce face, ca e constransa de imprejurari sau ca nu-s alternative mai bune de la viata, ca traim intr-o tara lipsita de perspective...

 

cu totii cautam varianta mai simpla pentru a ne atinge obiectivele, intr-un fel sau altul cu totii ne vindem la un moment dat in viata sau suntem pusi intr-o astfel de situatie, dar conteaza compromisurile pe care suntem dispusi sa le facem

 

probabil vrei s-o ridici pe un piedestal, dar realitatea e ca se prostitueaza mascat, indiferent ca e pentru 1 leu sau 200 de lei, isi vinde corpul pentru foloase materiale, si nu conteaza frecventa sau numarul, ci actul in sine, tot curva e

 

stiu, e nevoie de sacrificiu pentru asta, sa renunti la demnitate si principii, dar aici nu vorbim despre moralitate sau scopul care scuza mijloacele, pentru ca eu un loc al viciilor, unde se cauta placeri carnale

 

in concluzie....terminati in PLM cu justificari din astea penibile

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Si totusi,va astept la masaj de relaxare,terapeutic,reflexoterapie pe masa de masaj.

Pt "altceva"contactatii pe stimabilii domni de mai sus.

Ei se ocupă de afacerea mea!

Daca va puneti bine cu ei aveti trecere la mine.

Masajul costa 100 de roni pe masa de masaj.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:agricultori
  • Oras:agricultori

Si ,totusi,va astept la masaj de relaxare,terapeutic,reflexoterapie pe masa de masaj.

Pt "altceva"contactatii pe stimabilii domni de mai sus.

Ei se ocupă de afacerea mea!

Daca va puneti bine cu ei aveti trecere la mine.

Masajul costa 100 de roni pe masa de masaj.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce este mai facil ?

Masaj una ora ?

Masaj si sex una ora ?

Sex una ora ?

La tarife diferite....bineinteles....

De obicei cine le ofera pe amandoua nu le face de calitate pe nici una....

Madame Flory , am sa cheltui 100 de ragete ale leului nou sa vin sa te testez.

Dar ce ne facem ca eu sunt pretentios la masaje ?

Te incumeti ?

O zi ZEN !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

iar tu esti avocatul ei?

 

ma amuza remarca "curve sunt alea care si o trag cu toti de plăcere" ...hai sa te lamuresc intr-o privinta, aia e o nimfomana, in schimb "curva" are mai multe sensuri, dar se poate referi si la caracterul omului care te poate insela, pacali, minti, trada...

 

referitor la meserie, nu este de condamnat, fiecare e liber/a sa aleaga ce face cu mintea si corpul sau

 

insa nu incerca sa-i gasesti o justificare pentru ceea ce face, ca e constransa de imprejurari sau ca nu-s alternative mai bune de la viata, ca traim intr-o tara lipsita de perspective...

 

cu totii cautam varianta mai simpla pentru a ne atinge obiectivele, intr-un fel sau altul cu totii ne vindem la un moment dat in viata sau suntem pusi intr-o astfel de situatie, dar conteaza compromisurile pe care suntem dispusi sa le facem

 

probabil vrei s-o ridici pe un piedestal, dar realitatea e ca se prostitueaza mascat, indiferent ca e pentru 1 leu sau 200 de lei, isi vinde corpul pentru foloase materiale, si nu conteaza frecventa sau numarul, ci actul in sine, tot curva e

 

stiu, e nevoie de sacrificiu pentru asta, sa renunti la demnitate si principii, dar aici nu vorbim despre moralitate sau scopul care scuza mijloacele, pentru ca eu un loc al viciilor, unde se cauta placeri carnale

 

in concluzie....terminati in PLM cu justificari din astea penibile

Eu avocatul "doamnei" ... eram doar sarcastic ... sincer ma distrează patimă doamnei
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Poate ca "doamna" te va rasplati cu un masaj din partea casei...daca te abonezi vei avea chiar si un discount :masaje

Am fost la ea de 5 ori ...si de 3 ori am facut sex anal .... si asta datorită comentariilor de aici .. am avut unele fantezii cu curul ei ..nu cred ca o mai o vizitez ..

Singurul ei avantaj e faptul ca la anal se poate cam tot ce ti trece prin minte .. in rest nu se merita

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Am fost la ea de 5 ori ...si de 3 ori am facut sex anal .... si asta datorită comentariilor de aici .. am avut unele fantezii cu curul ei ..nu cred ca o mai o vizitez ..

Singurul ei avantaj e faptul ca la anal se poate cam tot ce ti trece prin minte .. in rest nu se merita

Si nu ti-a propus sa-ti faci abonament de 500 de lei sau sa te intrebe de vreun imprumut?!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Si nu ti-a propus sa-ti faci abonament de 500 de lei sau sa te intrebe de vreun imprumut?!

Sincer ceva de abonament spunea ea dar nu am foat atent si de vaitat ca are nevoie de bani mai tot timpul ..dar cum sunt eu nesimțit m am multumit sa i largesc curul
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la ea de 5 ori ...si de 3 ori am facut sex anal .... si asta datorită comentariilor de aici .. am avut unele fantezii cu curul ei ..nu cred ca o mai o vizitez ..

Singurul ei avantaj e faptul ca la anal se poate cam tot ce ti trece prin minte .. in rest nu se merita

Ai facut fisting anal cu ea?
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ai facut fisting anal cu ea?

Nu cu tot pumnul doar trei degete si largita ..dar cu putina răbdare cred ca poti face fisting .. eu aveam o boală sai bag jucaria in pizda si sa o fut in cur .. si sa mai schimb din cand in cand ..
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...