Sari la conținut

Alexandra-0728484482


intens

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

nu am spus ca nu m-ai multumit, ai fost chiar ok per total. Am vrut doar sa notez si aspectele negative (dar au fost mai multe pozitive) deci nu mi-ai lasat o impresie proasta.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am vizitat astazi aceasta tanara domnisoara ... sunat la nr. 0799598123 , am gasit-o destul de usor ,  si am luat o ora, 2 finalizari, 200 ron. 

Am stat putin de vorba, am trecut la un oral NP . Schimbat cateva pozitii , si chiar daca a mai sunat telefonul intre timp, nu face FK si altele ( cum s-au vaitat altii pe aici ) , eu ma declar multumit 100%. 
Fata este ok, arata foarte bine si as putea sa spun ca se prezinta cu mult peste ce avem in oras ( nu o includ aici pe Carmen :)

Note : 
Locatie 9 

Fata 10  - ca si atitudine  / Corp 10 ( mica , slaba, sanii mari ) 

Oral 10++ 

 

O experienta placuta, cu siguranta revin. 

Cam atat. Spor la futut ! 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Vizitat ieri. Locatie peste drum de itm pe langa croitorie. Platit o finalizare. Se urca pe mine gogu se ridica pe urma zice pun prezervatovul zic da . Si primul numar ia deasupra am finalizat. Dupa care a scos prezervativul ma sters am mai platit un numar. A fumat o tigara si zice sa imi spui cand esti gata. Zic gata monteaza prezervativul si ma urc peste ea in timp ce am inceput sa pompez mai tare ma ciupit cu amandoua mainile de spate. Sa urcat ea deasupra putin dupa care mam urcat eu Si am finalizat.Geme fals spre deloc nu da contre este larga. Note locatie 9 oral nu am incercat normal 6 gfe 6.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

Vizitat ieri. Locatie peste drum de itm pe langa croitorie. Platit o finalizare. Se urca pe mine gogu se ridica pe urma zice pun prezervatovul zic da . Si primul numar ia deasupra am finalizat. Dupa care a scos prezervativul ma sters am mai platit un numar. A fumat o tigara si zice sa imi spui cand esti gata. Zic gata monteaza prezervativul si ma urc peste ea in timp ce am inceput sa pompez mai tare ma ciupit cu amandoua mainile de spate. Sa urcat ea deasupra putin dupa care mam urcat eu Si am finalizat.Geme fals spre deloc nu da contre este larga. Note locatie 9 oral nu am incercat normal 6 gfe 6.

Vizitat ieri. Locatie peste drum de itm pe langa croitorie. Platit o finalizare. Se urca pe mine gogu se ridica pe urma zice pun prezervatovul zic da . Si primul numar ia deasupra am finalizat. Dupa care a scos prezervativul ma sters am mai platit un numar. A fumat o tigara si zice sa imi spui cand esti gata. Zic gata monteaza prezervativul si ma urc peste ea in timp ce am inceput sa pompez mai tare ma ciupit cu amandoua mainile de spate. Sa urcat ea deasupra putin dupa care mam urcat eu Si am finalizat.Geme fals spre deloc nu da contre este larga. Note locatie 9 oral nu am incercat normal 6 gfe 6.

Ma si miram..ca eu nu ciupesc :))) :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vizitat astazi pe Alexandra in locatia din spatele institutului de proiectare. Locatie pe care o va schimba pentru o alta din spatele complexului Fortuna. Ca de obicei a fost o intalnire foarte placuta, dupa o pauza de aprox, o luna si jumatate. Primire calduroasa, plina de tandrete. Am mai spus si in alte postari, exat ca si o iubita. Locatia OK dar nu mai conteaza ca o schimba intr-o zi sau doua. O scurta igienizare din partea mea, aflat pe drumuri de vreo patru ore, dar si a ei, chiar daca eram primul client, si, apoi trecut la treaba, cu un oral exceptional, care te pune in trei picioare... Apoi un normal, cu ea deasupra mai intai, urmat de misionar ce m-a dat gata. Trecut la igienizare si, dupa o scurta pauza in care am depanat amintiri, trecut la nr. 2. Dupa un oral magnific, in vreo cinci minute m-a pus iar pe piciare! Trei picioare, evident. Am finalizat pentru a doua oara in pozitia caprei. A fost totul perfect. Toata lupta  a durat cam 50 de minute. Daca  as fi avut cu 20 de ani mai putin putea dura si cu 30 de minute mai mult, ca nimeni nu s-a uitat la ceas...(de fapt m-am uitat eu, ca sunt mereu grabit). Foarte multumit de prestatie, am lasat darul (200 lei) si am plecat cu gandul de a o mai revedea foarte repede. Multumesc Alexandra!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...