Sari la conținut

Alexandra-0728484482


intens

Postări Recomandate

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am vizitat-o si eu pe Alexandra , o fata frumoasa , corp frumos si sani mari si placuti la atingere , din pacate nu prea parea sa-i placa mangaierea sanilor , m-a indepartat de cateva ori .

Mi-a placut oralul facut de ea , umed , gurita calda , adanc cat de mult se poate , daca continua terminam asa . Am pus prezervativ si am trecut la normal , destul de placut dar fara pasiune  , asa am si terminat .

Intanlirea a durat cam o jumatate de ora , totul cam rece in afara de caldura din camera nu prea am simtit si altceva . Nu accepta sarutari , nici ca preludiu nu insista foarte mult numai ca fiind frumoasa ma incitat destul de repede si am putut sa intru in actiune .

Cadoul 100 dati inainte , locatia o garsoniera intr-un bloc nou , totul era ok .

 

Surprinzator..acum mai bine de o luna am fost si eu prima data la Alexandra. Cand am intrat m-a anuntat ca la ea totul este protejat. Drept pentru care oralul a fost cu prezervativ, desi eram proaspat ras la tot ce se putea...Am optat pentru o ora si am dat halatul 200 Ron.

Deci Alexandra, in final cum poate fi oralul? Protejat sau nu?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Surprinzator..acum mai bine de o luna am fost si eu prima data la Alexandra. Cand am intrat m-a anuntat ca la ea totul este protejat. Drept pentru care oralul a fost cu prezervativ, desi eram proaspat ras la tot ce se putea...Am optat pentru o ora si am dat halatul 200 Ron.

Deci Alexandra, in final cum poate fi oralul? Protejat sau nu?

Am vizitat-o si eu de curand  la locatia din negru voda , nu am facut decat o finalizare orala asa ca nu pot sa ma pronunt cu privire la prestaia fetei , totusi oralul a fost destul de placut , cu finalizare in gurita .

Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

e cineva care are acces la telefonul sau calculatorul tau , practic tu ai intrat cu aceiasi parola , era clar ca mesajul nu e dat de tine

daca nu schimbi parola probabil va mai intra sa posteze cate ceva

Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

What! ? Pisicuts mi s a schimbat parola de catre cineva. Rog sa se steargă comentariul so sa imi spui cum fac sa imi recuperez contul.

Schimba parola Alexandra, asa cum a spus si colegul mai sus cred ca cnv iti foloseste contul!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...