Sari la conținut

0752419470 , 0740261626 - 38 ani


Postări Recomandate

Descriere anunt :

 

cauti alceva?doamna voluptoasa pt barbati peste 35ani,discreti si seriosi.nu raspund la privat sau sms

 

 

Am contactato telefonic, o voce placuta, te intreaba cati ani ai, se autoproclama voluptoasa ( eu m-am gandit la gen MILF ) , am facut programare, are locuinta proprie, undeva in 39 , aproape de centura ( reper : benzinaria petrom).

 

 

Am urcat la ea, am vazuto, nu m-a impresionat f tare, dar am zis , hai sa raman sa vad ce poate si stie.

Preturile sunt urmatoarele : 150 ron ora, 80 lei - numarul, am ales un numar. Ca servicii, oral+normal ambele protejate , prezervativ durex din colectia ei, este casatorita , dar nu am intrat prea mult in detalii. Camera unde s-a desfasurat actiunea, este de moda veche, patul este de pe timpul bunicii, tocmai ce facuse dus, a precizat la tel, ca are nevoie de o jum de ora pt a face dus . Continui cu aspectul, sanii sunt mari , dar si fundul este f mare . Nu prea comenteaza la pozitii, incearca sa isi dea silinta, telefonul i-a sunat , dar l-a pus rpd pe silentios.

Ca parere personala, a fost sa zicem una nu chiar frumoasa, eu nu voi mai reveni, intr-un fel regret ca am ramas, nu exceleaza la nici un capitol, nu este f urata la fata, dar goala este este prost proportionata, aici revin cu fundul imens .

Prefer sa ma abtin la note , pt ca as da unele foarte mici.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

florian5, poate dai tu detalii (recenzie). Offtopicul se pedepseste, daca nu ai ceva folositor de spus, mai bine te abtii.

Link spre comentariu
Vizitator Coita
Reputație: 0

Salut dragi futaciosi tipa este foarte nasoala grasa si mai vine îmbrăcată in trening si cu adidasi ,cind am văzută am fugit cit mai ținut picioarele eu fa sfatuiesc sa nu incercati.

 

bye

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

poze nu are nimeni? si face total?

are cineva poze cu ea?

Sunt sigur ca nu ai citit regulamentul (ghid in semnatura). Te rog sa te uiti ce inseamna offtopic. (exact ce faci tu) O sa fiu milos cu tine si nu primesti pedeapsa, dar sa stii mai ai o singura sansa.

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Fratilor tipa este jalnica arata ca una care vinde la taraba,am fost si eu la ea dar am ramas masca foarte nasoala intr-un bloc de nefamilisti in micro 39. Am fugit cit am putut nu o recomand la nimeni este foarte neigrijita nu ar fi problema ca este plinuta dar macar apari putin aranjata sa te inebuneasca putin macar daca vrei sa faci bani ....

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut , da mai practica . Am fost la ea , este plinuta sa zicem , face orice . 

 

Pret : 50 lei / nr. 

 

ORAL / NORMAL 

 

I'am mai dat 50 lei pentru anal . ( Pacat ca geme si mai tipa ) . In fine este frumos chiar daca are putina sunculita . Incercarea moarte nare .

La bani astia..

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...