Sari la conținut

Recenziile lui Pisicuts


Postări Recomandate

  • Oras:Muzeu
  • Oras:Muzeu

sa auzim recenziile !

:) Merci.

M-a anuntat o fata ca sunt invocata aici...

Ca sa nu se supere nimeni, o sa-i fac recenzie sefului, ca vad ca tot planeaza o aura de mister in jurul lui.

 

Pisicuts:

 

A inceput cu o programare prin telefon, de la o voce de mascul tanar si jovial: "Ce faci, Dianaaaaa? As vrea sa vin si eu pe la tine... Esti libera azi?" Nu eram libera, dar a acceptat binevoitor o programare pentru a doua zi.

A venit cu 5 minute mai devreme, evident ca i-am spus sa urce... Si am descoperit o figura simpatica, obrajori draguti... si ochi veseli. L-am servit cu o apa si un Pepsi, a ales APA, fiindca se duce la sala si era "la regim"... Am stat un pic la discutii, era cam morcovit ca nu stia pe ce program sa-si puna adidasii in masina de spalat... Noroc ca ma pricepeam eu :D

Si a purces la baie...

Parca nu-mi vine sa descriu in sine actiunea... A fost foarte dragut, el deasupra, eu deasupra... m-a mai si gadilat pe spate... super jucaus... si extrem de pupacios... Se misca bine si, mai mult de atat, are o atitudine prietenoasa, te face sa te relaxezi...

 

Nu ma pricep si nici nu vreau sa descriu detaliat.

Hai cu notele...

Locatie: in general, a fost notata cu 9

Igiena lui: 10

Atitudine: 10

Aspect fizic: 9 cu potential (are peste 1.80, un pic mic de burtica, in curs de a fi data jos)

Cunni: 9.50

Normal protejat: 9.50 (poate data viitoare ar fi fost mai bine, dar oricum... foarte bine pt prima data).

Anal: HELL NO! Nici in popoul meu, nici in al lui...

BFE: foarte boyfriend material = 10 :)

Boooon....

 

Si trecuse ziua "de lucru"... El plecase deja de vreo 6 ore... Stateam pe forum... Si primesc mesaj de la Administratie... "au iesit super bine adidasii, Diana". Am ramas pilaf-chiftea, m-a apucat rasul... Si aia a fost :)

 

:boob

poate iti era dor :D

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Pfuu sa ma risc , sa nu ma risc :huh: ...nu descriu ”actul/actele in sine ”

O sa trec direct la nota finala care este de 9.5 de ce nu 10 ? pt ca io in locu lui ”m.as comporta ca un SEF” (le.as fute mai hard oleaca)...fetelor nu sariti pe mine e doar parerea mea ;)

PISICUTS sa nu cumva sa ma banezi. :rax2  :kissing2

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Pfuu sa ma risc , sa nu ma risc :huh: ...nu descriu ”actul/actele in sine ”

O sa trec direct la nota finala care este de 9.5 de ce nu 10 ? pt ca io in locu lui ”m.as comporta ca un SEF” (le.as fute mai hard oleaca)...fetelor nu sariti pe mine e doar parerea mea ;)

PISICUTS sa nu cumva sa ma banezi. :rax2  :kissing2

 

scrie-o si tu :))

  • Like 6

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

Pfuu sa ma risc , sa nu ma risc :huh: ...nu descriu ”actul/actele in sine ”

O sa trec direct la nota finala care este de 9.5 de ce nu 10 ? pt ca io in locu lui ”m.as comporta ca un SEF” (le.as fute mai hard oleaca)...fetelor nu sariti pe mine e doar parerea mea ;)

PISICUTS sa nu cumva sa ma banezi. :rax2  :kissing2

 

e cam moale, å? =))

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...