Sari la conținut

edit


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Pai normal, dupa ce ai modificat scriptu la forum, si ai aruncat bomba, acum stai cu ochii pe pereti si cu pop-corn-ul (eventual sarmalele) si oala de lut plina cu vin rosu in fata. :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:duc cu sorcova
  • Oras:duc cu sorcova

Se intapla si la case mai mari. Vorbeam cu profu' meu de fizica din facultate (e in comisia de acordare a premiului Nobel pe fizica laserilor, ca sa se stie cu ce valori umblu), mi-a zis ca niciodata nu stie cand sa puna "copii" cu 2 de i, sau articulat cu 3 de i, de aceea scrie mereu cu 3. :))))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se intapla si la case mai mari. Vorbeam cu profu' meu de fizica din facultate (e in comisia de acordare a premiului Nobel pe fizica laserilor, ca sa se stie cu ce valori umblu), mi-a zis ca niciodata nu stie cand sa puna "copii" cu 2 de i, sau articulat cu 3 de i, de aceea scrie mereu cu 3. :))))

 Mai bine...:)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se intapla si la case mai mari. Vorbeam cu profu' meu de fizica din facultate (e in comisia de acordare a premiului Nobel pe fizica laserilor, ca sa se stie cu ce valori umblu), mi-a zis ca niciodata nu stie cand sa puna "copii" cu 2 de i, sau articulat cu 3 de i, de aceea scrie mereu cu 3. :))))

Am un unchi, pe timpul lui Ceasca' a facut Cibernetica Buc., prin '86. Avea, la mate', ca si profesor (nu mai retin numele) un mare academician si profesor asociat la Univ. de Matematica din West Virginia, insa purta pantofi cu talpile tocite, de i se vedeau sosetele (care si alea erau rupte) si la fel, stalcea anumite cuvinte, insa iti numara toate numerele prime pana la un miliard intr-un minut, derivate, functii logaritmice, "floare la ureche" etc... Uneori, cei care sunt mari "valuori" au "pasarelele" lor ! :)

Link spre comentariu
  • Oras:duc cu sorcova
  • Oras:duc cu sorcova

Am un unchi, pe timpul lui Ceasca' a facut Cibernetica Buc., prin '86. Avea, la mate', ca si profesor (nu mai retin numele) un mare academician si profesor asociat la Univ. de Matematica din West Virginia, insa purta pantofi cu talpile tocite, de i se vedeau sosetele (care si alea erau rupte) si la fel, stalcea anumite cuvinte, insa iti numara toate numerele prime pana la un miliard intr-un minut, derivate, functii logaritmice, "floare la ureche" etc... Uneori, cei care sunt mari "valuori" au "pasarelele" lor ! :)

de la un nivel de cunoastere incolo deja ti se atrofiaza celelalte abilitati. plm... trebuie sa ingustezi banda celorlalte pt a face loc :)))))

asa a zis nea' asta de fizica. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5
  • Oras:Bd. LibertăÅ£ii, nr.14, sector 5

  --PICON SI CELEBRA LUI FASOLE!!

 Impresia mea virtuala despre acest maestru al fasolei cu ciolan era ca in spatele monitorului se ascunde o acritura pentru ca mereu ma intepa si ma ''ataca''pe unde ma prindea!

 El avea dreptate intr-un fel,nu toate raspunsurile si fotografiile postate de mine la debutul meu pe @nimfomane au fost laudabile,iar el ca un castor batran statea in spatele monitorului asteptand momentul sa imi gaseasca greselile! :laugh2

 Intr-o zii s-a intamplat minunea si ma trezesc la usa cu .....@picon cel nesuferit care nu a vrut sa isi desconspire identittaea lui virtuala,dar nasul meu finut nu a putut fii pacalit! :no2si l-a mirosit! :yummy

 Ca aspect fizic arata si se intretine bine,este uns cu toate alifile,sunt sigura in perioada lui de glorie a frant multe inimi :girly,nu ca nu ar mai avea succes si  ,dar de cand a descoperit ''ograda cu pasarici a motanului'' se lasa  cu programare la o fetita de top si nu numai!  :laugh2

  Sfaturile si povatele lui sunt demne de luat in calcul!!

 Despre cum se dezlantuie fiara din el cand ajungem in intimitate nu o scriu,nu este frumos! :refoz

 Este un client de nota 10+ :* ,si un bun fotograf! :snap

 Fetelor eu zic sa va faceti programare la el daca doriti sa mancati o fasole gatita cu dragoste si sa fiti ''muncite''cum trebuie dupa masa propriu-zisa!

 Acum mai trebuie sa ma invete treaba cu ''iii-urile'',inca nu sunt 100% dumerita :girly si sper sa ma invite si pe mine la o fasole!

 Te pup @piconas si sper sa zambesti cand vei vedea talentul meu literar! :bye

aspect:9-trebuie sa mai slabeasca putin

igiena:10

coportament:10

Da eu il recomand!

 

acu zici ca esti alt om. sa nici  nu te mai recunosc...

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...