Sari la conținut

edit


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:danpulea
  • Oras:danpulea

Da' ma puneti si nas?

Eu stiu ca o data vede nasul puta finei(nu ca nu as fi vazut-o,dar sa nu stie finul)

 

Ca ai vazut-o, asta e exact treaba ta, poate ai visat. Oricum, pe-a miresei (a finei din discutie) nu aveai cum s-o vezi, doar daca ai mai nasit-o o data. Doar zic. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

  --PICON SI CELEBRA LUI FASOLE!!

 

 Fetelor eu zic sa va faceti programare la el daca doriti sa mancati o fasole gatita cu dragoste si sa fiti ''muncite''cum trebuie dupa masa propriu-zisa!

 Acum mai trebuie sa ma invete treaba cu ''iii-urile'',inca nu sunt 100% dumerita :girly si sper sa ma invite si pe mine la o fasole!

 

Acum,sa fie cu iertare Corynuta...da; ce legatura are totusi titlul cu continutul? Inca nu ai papat fasolica. ;)

  • Like 2
  • Minus 15
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Să revenim la recenzii! :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  

Amu amu..  :)  

 Hmm @picon un adevarat domn si in realitate si aici pe forum,un bucatar bun care surprinde cu tot felu de bunati alese da si un mascul pe masura mea”

Nota finala este 9

RECOMAND  :2qm40hg

:)
  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Amu amu..  :)  

 Hmm @picon un adevarat domn si in realitate si aici pe forum,un bucatar bun care surprinde cu tot felu de bunati alese da si un mascul pe masura mea”

Nota finala este 9

RECOMAND  :2qm40hg

Tu ai papat fasolica de la picon?;) :girly

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Aspect

Hm, un domn ingrijit, simpatic, zambaret , aici trebuie sa dau 10, tocmai pt ca nu prea ii piere zambetul de pe buze :)

 

Atitudine

Gazda atenta, 10 pt drobul de miel (am mancat prima data in viata mea), dimineata cafeluta era pregatita deja cand m-am trezit,

 

Curatenie

10 aici no comment, cum zicea cineva pe forum ori e, ori nu e

 

Actiune detaliata

No, aici il depunctez pt preludiu, a fost prea infierbantat de oralul aplicat de mine , s-a grabit un pic sa treaca la alte chestiuni :)

Mai mult ce sa detaliez? ii place sexul de ar sta nonstop in bratele unei femei :) sau unor femei :)

 

Dimensiuni

Aducator de orgasm :)

 

De recomandat.. da, recomand, daca vreti un domn atent, grijuliu, si care simti ca te apreciaza exact cum esti sau fix pt cum esti,

  • Like 21
Link spre comentariu

Aspect

Hm, un domn ingrijit, simpatic, zambaret , aici trebuie sa dau 10, tocmai pt ca nu prea ii piere zambetul de pe buze :)

 

Atitudine

Gazda atenta, 10 pt drobul de miel (am mancat prima data in viata mea), dimineata cafeluta era pregatita deja cand m-am trezit,

 

Curatenie

10 aici no comment, cum zicea cineva pe forum ori e, ori nu e

 

Actiune detaliata

No, aici il depunctez pt preludiu, a fost prea infierbantat de oralul aplicat de mine , s-a grabit un pic sa treaca la alte chestiuni :)

Mai mult ce sa detaliez? ii place sexul de ar sta nonstop in bratele unei femei :) sau unor femei :)

 

Dimensiuni

Aducator de orgasm :)

 

De recomandat.. da, recomand, daca vreti un domn atent, grijuliu, si care simti ca te apreciaza exact cum esti sau fix pt cum esti,

 

Foarte frumoasa recenzia! Felicitari Cassy!

La cum ai povestit, de maine ati belit p*a fetelor, pe care va mai viziteaza achitati "halatu' " :))) 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Foarte frumoasa recenzia! Felicitari Cassy!

La cum ai povestit, de maine ati belit p*a fetelor, pe care va mai viziteaza achitati "halatu' " :))) 

Hehe, regulamentul nu prevede asa ceva :D

Link spre comentariu

  • Oras:danpulea
  • Oras:danpulea

Amu amu..  :)  

 Hmm @picon un adevarat domn si in realitate si aici pe forum,un bucatar bun care surprinde cu tot felu de bunati alese da si un mascul pe masura mea”

Nota finala este 9

RECOMAND  :2qm40hg

 

El este Picon

 

 

Fiti ca Picon.! ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...