Sari la conținut

BIA noua descoperire 0721722187


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenziile incep sa curga in asentimentul meu si ma bucur ca am intuit repede deznodamantul si nu am ramas.

Sincer va spun ca nici la 50 lei nu as incerca, dar e alegerea si problema mea.

Oricum interesant ca s-a animat topicul, iar cu reclama negativa nu exista...

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Salutare,

 

Am trecut și eu sa le vad pe fete ieri.

Am sunat, ajuns la blocul turn din piata natiunilor unite, urcat la un etaj superior și primit în casa.

Fetele sunt uratele foc, iar apartamentul este jalnic... Nu am rămas va dati seama...

Ah și colac peste pupăză se auzea și o voce masculina de prin bucătărie... Probabil pestele...

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am trecut și eu sa le vad pe fete ieri.

Am sunat, ajuns la blocul turn din piata natiunilor unite, urcat la un etaj superior și primit în casa.

Fetele sunt uratele foc, iar apartamentul este jalnic... Nu am rămas va dati seama...

Ah și colac peste pupăză se auzea și o voce masculina de prin bucătărie... Probabil pestele...

Interesant nu e asa?

Groaznice si locatia..., iar cu pestele m-ai dat gata.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E uratica foc la fata,nu stiu unde o vedeti voi frumoasa.Aveti niste gusturi ....

Crede-ma, uratica e nimic pe langa intelect. E venita de la stana atat ca si fizic (fatza, dintii), cat ca si intelect, vocabular, pricepere intr-ale fututului.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fratilor, am sunat si eu zilele trecute la aceste domnisoare. Prima oara mi-a raspuns una din ele, cu un "Alo" , de zici ca mi-a raspuns o femeie din perioada paleolitica, se pare ca nu ma auzea si a inchis. Cand am sunat a 2-a oara mi-a raspuns o voce mult mai placuta dar se pare ca nu o duce capul deloc. Poate o tine pestisorul de aur drogata. Nici macar nu intelegea ce anume vreau. Evident ca nu am fost am stat linistit acasa ca si asa incepuse sa mi se faca cam somn :)).

 

P.S. Locatia e pe undeva pe Magheru, se pare ca le schimba foarte des iar halatul 100 finalizarea / 200 ora.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

Nu era guvidul, ca nu-i ia banii. E iubitul Biei. El neavand venituri, munceste ea. Si "amandoi fumeaza, trebuie sa si manance".

 

Nici un iubit normal ar sta in bucătărie in timp ca prietena i futut de client la 2 metri distanta.

 

Sa fiim seriosi, sta in bucatarie sa: "tine sub control situatie", daca tine sub control situatie, nu iaa banii pomana de la prietena, iaa si el salariu, etc... etc... etc...

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Nici un iubit normal ar sta in bucătărie in timp ca prietena i futut de client la 2 metri distanta.

 

Sa fiim seriosi, sta in bucatarie sa: "tine sub control situatie", daca tine sub control situatie, nu iaa banii pomana de la prietena, iaa si el salariu, etc... etc... etc...

nașpa situație, nu înțeleg cum unele pot sa creadă ca respectivul chiar le iubește...
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Recenzie proaspata.

 

Doar ce mi-am incheiat vizita la Bianca.

 

Am sunat si m-am programat in 15-20 de minute. Ajuns in zona, la Natiunile Unite, dau 2 lei la parcagiu si ma indrept catre blocul turn. O anunt ca am ajuns si in 2 minute coboara colega ei sa imi deschida.

Locatia este curata, pozele sunt reale, dar pot spune ca, pe Bianca o cam dezavantajeaza.

 

Inmanez cadoul, ma dezechipez si trecem la fapte mari.

Ca de obicei am inceput cu oral. Nu este deep, se ajuta de mana si se cam simt dintii. Punem caciulita si trecem la normal: ea deasupra, eu deasupra, doggy. Dau cu putin scuipinol(nu are lubrifiant) si incerc anal. Intra greu, dar intra aproape toata. La inceput o bagam si o scoteam un cm apoi putin mai mult. O cam durea, asa ca am continuat in pasarica, unde am si finalizat in balonas.

 

Note:

Locatie: 9 - locuri de parcare "pazite", usor de ajuns, curatenie...de mentionat ca nu am vizitat baia.

Aspect: 7 - tanara, dintii cam strambi, sani tari.

Oral: 7 - se ajuta de mana, se simt dintii

Normal: 9 - se implica

Anal: 7 - nu comenteaza dar nu poti sa dai foarte tare

GFE: 6 - se implica dar este profi. FK nu stiu daca face dar nu m-a interesat.

Halat: 150 - oral neprotejat, normal si anal protejat.

 

PS: Asa cum au spus si colegii, era un barbat in apartament. S-a auzit vocea lui pe toata durata prezentei mele acolo.

  • Like 16
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Recenzie proaspata.

 

Doar ce mi-am incheiat vizita la Bianca.

 

Am sunat si m-am programat in 15-20 de minute. Ajuns in zona, la Natiunile Unite, dau 2 lei la parcagiu si ma indrept catre blocul turn. O anunt ca am ajuns si in 2 minute coboara colega ei sa imi deschida.

Locatia este curata, pozele sunt reale, dar pot spune ca, pe Bianca o cam dezavantajeaza.

 

Inmanez cadoul, ma dezechipez si trecem la fapte mari.

Ca de obicei am inceput cu oral. Nu este deep, se ajuta de mana si se cam simt dintii. Punem caciulita si trecem la normal: ea deasupra, eu deasupra, doggy. Dau cu putin scuipinol(nu are lubrifiant) si incerc anal. Intra greu, dar intra aproape toata. La inceput o bagam si o scoteam un cm apoi putin mai mult. O cam durea, asa ca am continuat in pasarica, unde am si finalizat in balonas.

 

Note:

Locatie: 9 - locuri de parcare "pazite", usor de ajuns, curatenie...de mentionat ca nu am vizitat baia.

Aspect: 7 - tanara, dintii cam strambi, sani tari.

Oral: 7 - se ajuta de mana, se simt dintii

Normal: 9 - se implica

Anal: 7 - nu comenteaza dar nu poti sa dai foarte tare

GFE: 6 - se implica dar este profi. FK nu stiu daca face dar nu m-a interesat.

Halat: 150 - oral neprotejat, normal si anal protejat.

 

PS: Asa cum au spus si colegii, era un barbat in apartament. S-a auzit vocea lui pe toata durata prezentei mele acolo.

o recenzie realista. La început stiu ac nu făcea anal. S-a oferit ea sau ai convins-o tu?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...