Sari la conținut

❌💚Alina Salonta💚0752457094💚


brokoli

Postări Recomandate

  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea
  • Telefon: 0758290800
  • Oras:Oradea

as dori sa te vizitez si eu, in poze arati bine poti totusi sa-mi spui ce inaltime si cate kilograme ai nu ca ar conta foarte mult dar vreau sa-mi formez o imagine mai completa

1,65 h,si aprox.81,5 kg(dimineata dupa cacare)😂😂
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Revin si eu cu o recenzie de la ultima intalnire cu domnisoara in cauza..vreau sa precizez ca sa perfectionat foarte mult fata de la celelalte vizite...sunat..programat..am ajuns bat la usa unde ma asteapta ascunsa timida dupa usa goala goluta..dintr-o data am avut o erectie ..actiunea a inceput direct pe hol una am primit un oral de zile mari in care am si finalizat in gurita ei ..nu sa lasat pana nu a curatat si ultima picatura...mers la dus fumat o tigara si trecem la treaba..Unde pana la urma ma futut ea pe mine nu eu pe ea...in toate pozitiile posibile...nu a comentat nimic in privinta asta...camera era plina de jucarii ..unde am inceput sa ne jucam cu ele..o penetram in pizda am facut si fisting pana cand fata a ajuns la orgasm..

 

Notele??? Nu cred ca isi mai au rostul .din partea mea are 10 pe linie

Pret 100 lei ora

  • Like 1
Link spre comentariu

Prima mea recenzie pe acest site. Sincer nu ma pricep la scris, sper sa fie ok. Am viztato pe Alexuta. Are cred trei anunturi.  Frumoasa, tanara dar prea dominanta! Incearca sa te conduca ea in pat, ceea ce nu imi place! Serviabila, curat si vorbareata. Corp plinut dar bine proportionat. Oral satisfacator, o suge cu pofta dar nu adanc. Am fututo in gura cateva minute, limbi in pizda, curata, limbi in cur, curata, tras capison, pozitia misionar cu masturbare cu un vibrator imens, in lateral de admirat curul mare si mijlocul mic, finalizat cu gemete  de ambele parti. O tigara si un pahar de cola dupa care inca un numar cu  oral scurt, fisting, masturbare si finalizare in gura si pe fata. Depasit timpul cu zece minute fara comentarii. 

Discretie, locatie si igiena 10. Finalizare orala 10. Sex 9. 150 o ora( si 10 minut) cu tot tacamul! Recomand cu placere.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...