Sari la conținut

Noua in oras!!!- 0774661915


bestsexever

Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Momentan are doua numere in folosinta (numerele le pun ca si linkuri catre anunturi)

 

0774661915

0725146812

Pt al doilea numar exista si topic pe HD https://nimfomane.com/forum/topic/61148-daria-0725146812/

 

 

Bună dragilor..va astept în locatia mea pentru clipe frumoase petrecute alături de mine ..ofer seriozitate si discretie domnilor. Serviciile mele sunt : oral neprotejat si pasional , normal protejat , strâmt si umed , 69 , fetişuri , fantezi si alte nebuni pe care le poti îndeplini alturi de mine.. finalizarea este la alegerea ta..mai multe detali la telefon....detin locatie

 

Tanara sexy cu forme apetisante ,senzuala si foarte pasionala ofer domnilor orice placere si fantezie ...program non stop

Primele patru poze apar pa anuntul pt primul numar, restul la al doilea

post-35672-0-23597300-1456149598_thumb.jpg

post-35672-0-03361900-1456149602_thumb.jpg

post-35672-0-99552100-1456149605_thumb.jpg

post-35672-0-37356400-1456149610_thumb.jpg

post-35672-0-63442800-1456149672_thumb.jpg

post-35672-0-09952000-1456149678_thumb.jpg

post-35672-0-38186900-1456149699_thumb.jpg

post-35672-0-51342200-1456149703_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Prin zona
  • Oras:Prin zona

Pozele de pe topicul pe HD sunt reale, cele din anunt false. Am sunat si i-am zis ca sunt doua anunturi pe Alba cu poze asemanatoare si am rugat-o sa-mi spuna daca stie ceva despre asta. A zis ca nu stie nimic si ca pozele din anunt sunt reale si ii apartin. Nici pe departe... Am fost pana acolo (in spate la Blue Hours), initial a avut-o colega pe Flori, acum este (cred) tipa matura, roscata care face si anal si am urcat. Era in tinuta de strada, ca si cum doar ce venise de la o plimbare, inalta, simpatica (de aceea am si ramas, desi pozele nu ii apartin) si destul de joviala. Usa de la camera colegei larg deschisa. De la venire pana la plecare, m-a vazut de doua-trei ori. E drept ca nu avea pe nimeni, dar mi s-a parut destul de neglijenta atitudinea legata de acest aspect. Am intrat in dormitor, lumina difuza de la cateva lumanari, un cadru destul de intim si relaxant si zic hai ca situatia se imbunatateste. Fumam o tigara, se cere la dus, ma cer si eu desi facusem cu 2-3 ore inainte (consider ca e o minima dovada de respect fata de celalalt sa faci un dus inainte de a te baga in pat), apoi purcedem la fapte. Achit 200 Ron pentru o ora si ma pun pe canapea. Acum cateva precizari: baia ok, dusul la fel, dar prosopul era ud (ca si cum abia l-ai scos din masina de spalat), iar pe jos destul de multa apa. Poate sunt eu prea pretentios dar e pacat de conditiile oferite, sa strici impresia cu un prosop pe care probabil l-au mai folosit 5-6 inaintea ta. Si s-au inventat mopurile... Am primit papuci de casa in schimb, ce-i corect, e corect. "Patul" este de fapt o canapea de doua persoane care se intinde in fata si pe care, foarte greu reusesti sa gasesti o pozitie confortabila daca ai peste 1,50-1,60 m. La 1,80 ai mei, ramaneau picioarele pe "afara" de la genunchi in jos. Sutien, un tanga fainutz, ia cutia de baloane, se aseaza langa mine, mainile "rastignite" de-o parte si de alta intr-un fel de abandon care sugera ceva de genul: "fa ce vrei ca oricum nu ma misc", si sta... Incerc sa o mangai, o sarut usor, incerc un FK la care abia, abia, raspunde, cobor usor spre locul unde ar fi trebuit sa fie sanii, ea sta... Nici o miscare, nici un sunet, nimic... Ma uit un pic la ea, imi zambeste, zic sa continui, cobor un pic mai jos, pe abdomen, pe interiorul coapsei usor (atat cat am putut fara sa risc o cazatura), ea sta... Nici un fel de reactie... Sincer am fost tentat sa aprind lumina sa vad daca a aterizat cu mine-n pat aceeasi faptura care ma intampinase... Imi zice ca stie sa faca masaj de relaxare si zic, plm, daca tot sunt aici si "Vasilica" n-are nici un gand sa "salute" (v-ati prins cine-i Vasilica sau desenez? :-) ), macar, cu asta sa raman. A luat un pic de crema, m-am intins, a inceput sa ma maseze (binisor chiar), dupa vreo 10 minute am zis ca totusi merita sa-mi pun in practica ideile cu, care venisem. Ma intorc cu fata spre ea, ii dau sutienul jos (o piesa vestimentara ABSOLUT NENECESARA in cazul ei), se asaza langa mine si incepe un oral destul de satisfacator... Pentru a doua sau a treia oara in mai putin de juma' de ora imi zic: "hai ca-i bine, nu-i dracu' asa negru". Dupa cca. 20-30 de secunde, se opreste, se uita la mine cu ochi de Bambi si ma intreaba relativ sec: "punem prezervativul"?! Cumva am impresia ca intrebarea a fost pur formala si indiferent ce-as fi raspuns "Vasilica" se trezea oricum echipat de iarna. Am inceput un lady on top, cu miscari obisnuite, nimic spectaculos, dupa cca. doua-trei minute m-a rugat sa trec eu deasupra ca a obosit. Norocul meu ca eram dupa o zi de munca si eram ca nou, altfel nu stiu ce faceam... Am trecut deasupra, un clasic misionar, cu capul proptit de spatarul canapelei si in 5 minute aproximativ, am reusit sa termin. Si aici implicarea (a ei) a fost la nivelul celei din surogatul de preludiu pe care am incercat sa-l creez... Primesc servetele si umede si uscate, efectuez o igiena corespunzatoare a obiectului muncii, ea imi zice ca mai pot fuma o tigara daca vreau ca mai este timp... Am mai fumat o tigara, timp in care a flecarit diverse, despre faptul ca serviciile ei pot fi achizitionate si pe o noapte intreaga, ca are un tip care a rezervat-o doua nopti, ii scria prin sms un prieten de-al ei si era amuzata ca respectivul ramasese fara permis, o aiureala totala d.p.m.d.v. Nu ma astept sa vorbesc despre fizica cuantica atunci cand merg in astfel de vizite, dar e o diferenta intre conversatie si flecareala. Nu exclud faptul ca poate sunt mai pretentios si mai drastic din anumite puncte de vedere si merita luat in calcul (desi asta nu ma priveste), faptul ca am fost la o ora destul de tarzie. La telefon mi-a zis ca programul ei e non-stop, poate la inceputul zilei sa fie mai fresh, nu stiu ce sa zic... Exceptand partea cu flecareala inutila, la absolut toate celelalte capitole a fost low-battery. Nu stiu daca mai au rost notele, dar hai sa incerc:

 

 

Locație - 6 spre 7. (baia si faptul ca m-am incrucisat cu colega).
ON - 2 spre 3. (20-30 secunde, daca tinea un minut, avea un 6).
FK - 3 cu indulgenta.
GFE - 3 tot cu indulgenta.
Aspect - 7-8 (nu-i urata), dar trebuie sa te straduiesti sa ignori absenta sanilor.
 
 
Sper sa va fie de folos si un mare RESPECT pentru cei care merg si ajuta ceilalti useri prin postari. Restul d.p.m.d.v. sunt niste purtatori ilegali de pula. Respecte ;-)
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bârlogul Lupului
  • Oras:Bârlogul Lupului

Fiind prea incalzit, am sunat la 0725146812 pentru o programare. Nu stiu daca are sau nu mai multe numere, eu pe asta am gasit-o. Trebuie spus din capul locului ca pozele nu corespund, insa fata arata bine, nu e urata deloc, dar nici vreo frumusete.Singurul defect ar fi sanii destul de mici.  Are 19 ani,  e inalta cam la 1.75, craci frumosi, numa buni de pus pe umeri
Tarifare - 200 ora, n-am intrebat de altceva.
- Locatia : In spate la  blue hours, la M-uri. Gresie uda, papuci pula,  asa cum zicea un coleg,mai are o colega de 30+ ani cu care inevitabil te vei intersecta.  Nimic de lux. Becul stins in camera si niste lumanarele aprinse, sa fie mai excitant . Mie unul mi-a placut.
O/N : bun, dar mai are de invatat. Nota 8
N/P : excelent, accepta orice pozitie, sta cum ii spui tu, niciun comentariu,   french kiss, gemete frumos si sacadat.  Aici ii dau 10 fiindca si m-am simtit ca si cu o iubita, ne-am sarutat pasional si futut in toate  pozitiile pe care le-am vrut. I-am facut si eu putin oral si n-am simtit nimic suspect. Pasarica frumos epilata si placut mirositoare. Toate bune si pe muzica hip hop gen b.u.g mafia.
Anal : nu am intrebat, nu cred ca face , oricum nici nu ma interesa[/size]
GFE : nota 10 . 
 
De revenit? As zice da. Nu e de lux, dar merita banii. Se straduie sa te faca sa te simti bine!
Halat : 200 de lei ora.

 

Per ansamplu o experienta placuta :)>

 

P.S : fata chiar are activitate, puneti mana si scrieti si voi ,ca nu va doare mana

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

din pacate am vizitat-o! HORROR! pot spune cea mai proasta experienta de pe alba. avea locatia pe gladiolelor in blocul cu garsoniere. parter. e deja a doua sau a treia fata pe care o vizitez acolo. plm tipa nu are nici o treaba cu cea din poze! pot spune un cuvant si lamureste tot!NESPALATA! restul nu mai conteaza. pt mine de evitat clar! NEVER AGAIN! Note? 1! 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...