Sari la conținut

Recomandare salon masaj erotic pt femei


Vizitator ndcg

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi puteti recomanda un salon de masaj erotic pt femei in Bucuresti? Multumesc!

http://amazoniamasaj.ro/servicii_preturi_masaj_erotic.html

 

In prezent , nu ştiu cum e calitatea masajului erotic pentru femei 

Pentru mine,  ar fi 8/10 în decembrie. 

În 2011 am vorbit cu o femeie care fuse mulţumită de masajul amazonian. Atunci, era 10/10  pentru mine  

 

:exclamation: Discretă. 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Extras de pe site-ul lor:

 

Masaj erotic pentru femei

 

Masajul erotic pentru femei are la baza aceleasi principii ca si masajul erotic pentru barbati (vezi mai sus). Insa difera tehnica. Fiind femeie, vei avea nevoie de si mai multa atentie, relaxare. Zonele erogene de pe corp iti vor fi rasfatate in toatalitate, vei invata sa te cunosti mai bine. Corpul unei femei este plin de surprise de aceea ar fi pacat sa nu le descoperi. Masajul erotic este facut exact pentru acest lucru. Masajul pe care ti-l oferim este facut de o fata pe care poti sa o alegi chiar tu. Trebuie doar sa-ti doresti sa te cunosti, noi te ajutam. Intr-un cadru discret si o atmosefara extrem de primitoare si placuta te asteptam sa simti si altceva.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi puteti recomanda un salon de masaj erotic pt femei in Bucuresti? Multumesc!

 

 

Ma intereseaza maseuri barbati. La amazonia au asa ceva?

Daca ai sti tu cati barbati ti-ar face masaj gratis :69 :69 :69 :69 :69 :69

Si iti fac si cunilingus :69 :69 :69 :69

Tot gratis :69 :69 :69

Trebuie doar sa scrii numarul tau si sa vezi cati te sunam :69 :69 :69 :69

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca ai sti tu cati barbati ti-ar face masaj gratis :69 :69 :69 :69 :69 :69

Si iti fac si cunilingus :69 :69 :69 :69

Tot gratis :69 :69 :69

Trebuie doar sa scrii numarul tau si sa vezi cati te sunam :69 :69 :69 :69

Aici tovarasul confutador Pizdacila are total dreptate. Sfatul meu este sa iti iei o cartela cu numar pe care sa il folosesti doar pt asta, ca altfel nu o sa mai ai aer de cat o sa sune telefonul. Bafta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca fratii confutadori sunt de acord iti luam 2 cartele telecom si vod si iti cautam si o garsoniera cat ce cat ieftina mobilata cu tot ce ai nevoie. Nu suntem crapi sau somoni , vrem doar sa ajutam o tanara domnisoara cu pofte mari. Succes.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Imi puteti recomanda un salon de masaj erotic pt femei in Bucuresti? Multumesc!

 

 

nu cred ca exista asa ceva pentru ca nu prea ar avea cliente incat sa faca un profit care sa acopere o chirie, personal. femeile din Romania sunt prea pudice.

exista maseuri pe care ii poti chema la tine sau te poti duce la ei.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Black Velvet este exagerat de scump. Un YONI massage care dureaza 60 de minute costa 450 RON. Nu e justificat un astfel de pret pentru un astfel de tip de masaj in RO.

 

Eu am o buna prietena care a mers la Lucky Massage. Mi-am adus aminte ca mi-a trimis atunci mailul initial primit de la ei inainte de a-si face prima programare:

 

"Avem trei barbati frumosi ; realizeaza yoni masaj


Yoni/vulva masaj pentru femei
Efectele lui sunt uimitoare ajungând să permita chiar experimentarea unor nuante orgasmatice.

Masajul senzual ne mangaie, ne invaluie si ne exalta fiind asemenea unui preludiu al sufletului. La femei, mai ales atunci cand ele reusesc sa se abandoneze mainilor pricepute ale maseuzei sau ale maseurului, bunastarea si fericirea plenara care este atinsa prin mangaiere este fabuloasa. Temerile si ingrijorarile se destrama incet incet fiind imediat inlocuite de o stare magica, paradisiaca si plina de euforie.
În plus, femeile vor experimenta o amplificare a starii de armonie, încredere în sine, relaxare şi vor emana o strălucire aparte.

Yoni-masaj (MASAJUL ZONEI INTIME) este un masaj care se realizează în zona sexuală doar la cerere. Efectele lui sunt uimitoare ajungând să permita chiar experimentarea unor nuante orgasmatice. Barbatul te atinge el pe tine intr-un mod foarte delicat, rafinat, senzual, erotic.
 
Pentru programare cu un barbat va rugam sa sunati cu o zi inainte!!
 
Multumim!
 

Lucky Love
0754.035.723/ 0722.110.003/ 0763.644.409
www.luckylove.ro
www.luckymasaj.ro"

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...