Sari la conținut

Recenziile Roxanei


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Da , asa chef ce am sa-mi expun sentimentele si trairile de n-ai pomenit ... 

Deci  :slap2  fara deci ca nu trag nici o concluzie . 

Actiunea se petrecea ieri , programat prin PM cu cateva zile inainte .. Toate bune si frumoase ... La ora stabilita s-a prezentat frumusel la usa mea un domn simpatic (nu va spun cine e :rax2 ) . Facem cunostinta , si il servesc cu un pahar de coca-cola  :pepsi !

Merg la dus si hai sa trecem la actiune !Sarutat pe corp (gura nu-i voie  :no2 ) si trecut la treaba , cu o pofta maxima de oral (ador oralul :D ) m-am apucat de cocosel , mai sa-l mananc si altceva nimic .. Placerea bine-nteles ca trebuia intoarsa , trece el la fifi a mea si dai si lupta , si pup-o pe Fifi , si alint-o si mangaie-o si tot ce trebuie  :69  ... Hmmm... Prea bun , prea bun ,  pe cuvantul meu  :bow .

Dusati din nou , pupic si la revedere ! :)

Aspect : Ingrijit , un adevarat domn , imbracat ok . :)

Atitudine : IREPROSABILA , asa clientii tot sa intanlesc  :blushing2

Curatenie : Fara mirosuri , cuculetul spalat si epilat :)

Dimensiunii : Hmm... nu prea ma pricep eu .... dar era perfect , nici prea mic , nici prea mare , nici stramb .. Tocmai bun de pupacit  :icecream

Note : Oral : 9 (se implica , stie meserie  :bow2  , )

 

     Normal 9 :*

Recomand cu incredere!

 

Mi-a facut mare placere sa te cunosc , daca intr-adevar te simti , si te recunosti in cateva randuri scrise aici de mine , iti multumesc pentru intanlirea frumoasa de care am avut parte! Te pup , si te mai astept  :innocent .

  • Like 26
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Identitatea virtuala, de pe forum, nu cu nume, pronume, cnp, de pe persoana fizica   :) ..... nu de alta, da' sa stie fetele pe cine sa primeasca :P

Nici n-am intrebat pe cineva nume , prenume =)) LOL 

Dar am o intrebare , daca nu se recomanda cu numele de pe forum , sau nu e programat prin PM :) , nu trebuie recenzat ? Sau atunci ii fac eu cont repede ? Pentru a-l putea recomanda ? :D

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Uitati cum facem ,  la intanlirile urmatoare (sa numai ziceti ca-s rea :D ) cer aprobarea clientului pentru dezvaluirea identitatii (de pe forum )aici :D .. Punct ochit , punct lovit ...

Am permisiunea , il voi recenza , nu am nu m-ai fac recenzie .. 

E bine ? 

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:danpulea
  • Oras:danpulea

pai si el a zis 1,5 si in catalog se trece 2 ..dar in marea majoritate a timpului se trece 4 :D

 

2 se ia la "suflat". pentru 4 inseamna ca a "muncit", dar nu s-a straduit. Si de un 5 "muncit" ce sa mai zicem!? :laugh2

 

Sau ii da 4 in prima sesiune, ca sa ii dai in "re" un 5 ? :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

2 se ia la "suflat". pentru 4 inseamna ca a "muncit", dar nu s-a straduit. Si de un 5 "muncit" ce sa mai zicem!? :laugh2

 

Sau ii da 4 in prima sesiune, ca sa ii dai in "re" un 5 ? :laugh2

Dar nu era el :) 

Cand va fi el (daca va fi ) , si voi avea permisiunea sa il recenzez , vei afla ce note primeste :D

Uhuhuh , tare imi mai place ideea asta cu recenziile ! :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:danpulea
  • Oras:danpulea

Dar nu era el :)

Cand va fi el (daca va fi ) , si voi avea permisiunea sa il recenzez , vei afla ce note primeste :D

Uhuhuh , tare imi mai place ideea asta cu recenziile ! :)

Stiu ca nu era. Nu ma intereseaza notele nimanui, nici macar cele pe care le-as putea primi eu. ;) Dar ideea recenziilor e "mijto"! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Stiu ca nu era. Nu ma intereseaza notele nimanui, nici macar cele pe care le-as putea primi eu. ;) Dar ideea recenziilor e "mijto"! :)

Da , inainte imi placea sa povestesc in coltisorul celalalt :) al fetitelor intanliri haioase , sau mai "neobijnuite " 

Pup:*

Seara faina !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te-ai intrebat daca "profa" n-are bucurii la tine si te "tranteste" doar ca sa vii la re, la re re si tot asa!? :)

 

E posibil dar totuși e ciudat ca toate profesoarele să facă la fel. Adică nu mi-a dat nici una notă de trecere. Nici măcar la restanțele din toamnă. Nimic, zero...

 

=))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...