Sari la conținut

Recenziile Roxanei


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Este perfect sanatos si neriscant sa dai limbi prostituatelor  :rax2 . Una e cand ii dai lu gagica-ta si stii ca dai unde si-au mai bagat 20 pula, alta e cand dai lu una care isi baga pula 20 pe zi, si orice fel de barbati, ca deh, pentru bani se munceste

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Este perfect sanatos si neriscant sa dai limbi prostituatelor  :rax2 . Una e cand ii dai lu gagica-ta si stii ca dai unde si-au mai bagat 20 pula, alta e cand dai lu una care isi baga pula 20 pe zi, si orice fel de barbati, ca deh, pentru bani se munceste

 

Ha ??!  :thinking 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

 La ora stabilita s-a prezentat frumusel la usa mea un domn simpatic (nu va spun cine e :rax2

 

 

dar.....

 

Recomand cu incredere!

 

 

 

 

Asta da logica :))))  aidplm :laugh2

 

 

ps. am mancat ceva bun ieri, nu va spun ce dar va recomand la toti  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Si pentru ca eram datoare cu o recenzie "ca la carte" 

 

Programarea facut prin PM , cu 1 saptamana inainte , respectata , ba chiar cu 30 de minute ajuns mai devreme . 

Ce frumos  :blushing2 . Poate nu-s asa de grasa si urata cum spun unii , daca vine cineva special de la Brasov , la Bucuresti  :girly .

Dupa cum spuneam mai devreme cu 30 de minute decat programarea initiala se prezinta la usa mea un domn . 

Intra facem cunoastinta , il intreb daca il servesc cu ceva , cam rezervat dar totusi l-am convins sa bea macar nu pahar de apa (totusi n-am putut intelege de ce era asa rezervat , probabil pentru ca era prima intanlire)

MErgem la dus , si trecem la treaba . Cativa pupici pe corp , mangaiat si pupat sanisori mei :).. Finish primul numar ... Cateva discutii , s-a mai linistit , este mult mai vorbaret.  Cateva sfaturi , de luat in seama !  :bow2  Este un bun sfatuitor ! :)

Si Iar la treaba ca ardeam de pofta sa mi-o bage si  :sexanal ... Exact asta s-a si intamplat ... Hmmm... Cred ca foarte putini clienti au reusit sa ma faca sa-mi doresc "si m-ai mult , si mai tare , si mai repede " nu stiu e o senzatie placuta .. Iar eu ador oralul si analul poate umpic mai mult decat sexul normal :) . Ca era si o vorba "Pizda fute si magarul ". Scuzati cuvantul "magar" :)

Dusati again , cateva vorbe pupic si la revedere ! 

Apect : ingrijit , chiar i-am spus ca miroase foarte bine (lucru care nu prea obijnuiesc sa-l fac)

Atitudine : umpic rezervat la inceput , dar dupa am fost pe aceiasi lungime de unda :)

Curatenie : Nu am ce reprosa , pentru mine este un ADEVARAT DOMN , curat , fara mirosuri , cuculet epilat .  :drool

Nota de final : Oral (nu stiu ) nu punctez :D

                       Normal : 9 

                       Anal : (al meu , nu al lui =)) ) 10  :138x

Da recomand : Fetelor futeti-l pe "bobobv " ca asa merita !!! 

Te pup Domn Elegant ! :onbed 

  • Like 17
Link spre comentariu

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Si pentru ca eram datoare cu o recenzie "ca la carte" 

 

Programarea facut prin PM , cu 1 saptamana inainte , respectata , ba chiar cu 30 de minute ajuns mai devreme . 

Ce frumos  :blushing2 . Poate nu-s asa de grasa si urata cum spun unii , daca vine cineva special de la Brasov , la Bucuresti  :girly .

Dupa cum spuneam mai devreme cu 30 de minute decat programarea initiala se prezinta la usa mea un domn . 

Intra facem cunoastinta , il intreb daca il servesc cu ceva , cam rezervat dar totusi l-am convins sa bea macar nu pahar de apa (totusi n-am putut intelege de ce era asa rezervat , probabil pentru ca era prima intanlire)

MErgem la dus , si trecem la treaba . Cativa pupici pe corp , mangaiat si pupat sanisori mei :).. Finish primul numar ... Cateva discutii , s-a mai linistit , este mult mai vorbaret.  Cateva sfaturi , de luat in seama !  :bow2  Este un bun sfatuitor ! :)

Si Iar la treaba ca ardeam de pofta sa mi-o bage si  :sexanal ... Exact asta s-a si intamplat ... Hmmm... Cred ca foarte putini clienti au reusit sa ma faca sa-mi doresc "si m-ai mult , si mai tare , si mai repede " nu stiu e o senzatie placuta .. Iar eu ador oralul si analul poate umpic mai mult decat sexul normal :) . Ca era si o vorba "Pizda fute si magarul ". Scuzati cuvantul "magar" :)

Dusati again , cateva vorbe pupic si la revedere ! 

Apect : ingrijit , chiar i-am spus ca miroase foarte bine (lucru care nu prea obijnuiesc sa-l fac)

Atitudine : umpic rezervat la inceput , dar dupa am fost pe aceiasi lungime de unda :)

Curatenie : Nu am ce reprosa , pentru mine este un ADEVARAT DOMN , curat , fara mirosuri , cuculet epilat .  :drool

Nota de final : Oral (nu stiu ) nu punctez :D

                       Normal : 9 

                       Anal : (al meu , nu al lui =)) ) 10  :138x

Da recomand : Fetelor futeti-l pe "bobobv " ca asa merita !!! 

Te pup Domn Elegant ! :onbed 

Multumesc mult pt recenzie !A fost o placere sa te vizitez!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...