Sari la conținut

Bianca - 0758416275


Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salut,

 

Cum febletea mea Katy nu a raspuns la telefon am cautat alta pizda. Anuntul original de pe publi24 suna cam asa:

 

Buna sunt Bianca si am 19 ani,sunt o fata sociabila si imi place ceea ce fac,(oral,normal,finalizari,vorbim la telefon,stramta in pasarica si jucausa la MAXIM)pentru mai multe detalii,va ofer la telefon si va astept in locatia mea!!!

 

 

A raspuns din prima (am aflat dupa de ce), mi-a zis locatia si preturile, am stabilit sa ne vedem in 10 minute. Ajuns acolo m-a pus sa mai astept 5 minute ca abia termina un client, dupa asteptare am sunat din nou si m-a invitat sus.

 

E bruneta, slabuta, cam 1.65, sani medii, am luat un numar (80 RON ATUNCI). A inceput cu un oral foarte slab, dupa doar cateva minute am trecut la normal ca era prea nasol oralul, aici la normal a venit surpriza, cum spune si in anunt "stramta in pasarica", faza naspa e ca nu se implica neam, adica nu mai lasa telefonul din mana...deasupra nu sta ca o o doare..in fine am trecut peste toate astea ca ..era stramta :))

 

Azi am zis ba pana data viitoare o largesc baietii, asa ca am mai trecut pe la ea si am luat ora, am zis ca nah ne cunoastem acum oleaca poate se implica si ea cat de cat...o pl, tot butona telefonul, raspundea la potentiali clienti...nu avea o treaba. Aa si inca ceva, cand am fost prima oara preturile erau asa: 80 RON NR. si 160 ORA. Acum 100 NR. si 200 ORA....

 

Deci eu as recomanda-o ca e stramta si atat, la oral e praf, nu se implica...

 

Locatia este in Mazepa la Salcia 1 iar Bianca nu e singura in locatie, mai sunt 2 :)) nu stiu daca locuiesc toate 3 acolo sau erau in vizita, dar cand am fost astazi erau 3, dintre care inca una presteaza dar e cam grasuta. Era o blonda frumoasa care a adus suc si o tigara intre numere :)) faza tare blonda a stat cu noi acolo cat am fumat o tigara ma gandeam ca se baga si ea ca bonus :))

 

Note:

 

Locatie: 8

Aspect: 8

Oral: 5 (nu face finalizare orala)

Normal: 9 (daca se implica macar putin dadeam 10)

Atitudine: 5

 

 

post-35509-0-18212000-1453902936_thumb.jpgpost-35509-0-41318000-1453902936_thumb.jpgpost-35509-0-68926000-1453902936_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...