Sari la conținut

Andreea animatoare - Nerva Traian 0736414183


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

WOW!

 

Asa se termina experienta cu Andreea.

Nu vreau sa dau multe detalii despre actiune, insa pot spune ca experienta cu Andreea a trecut in top 3 personal, luandu-i locul celebrei Sarlote.

 

Daca mergeti si sunteti baieti finuti, civilizati si sarmanti veti avea parte de ceva frumos cu siguranta din cate mi-am dat seama.

 

Locatie langa Nerva Traian pe o str, laturalnica.

 

Fata: 10 corp (chiar daca are sanii micuti, o sa fiti hipnotizati de fundul ei cu siguranta), plus ca e draguta cu ochi albastri (posibil ca multi dintre voi sa fi suspinat odata cand ati vazut-o printr-un club ca si animatoare :) )

Oral: ne. 10 cu felicitari ! e punctul ei forte; ii place la nebunie, zici ca a primit cadou cand era mica un tort cu o lumanare de la sex shop de ii place asa mult;

Normal: 9, insa apreciez implicarea

GFE: ori eu sunt compatibil, ori e ea asa tot timpul: 10; plecati de acolo cu gandul de a reveni!

 

Nu detaliez actiunea, va las sa descoperiti singuri.

 

CU siguranta voi reveni!

 

Multumesc.

 

P.S.: poate cineva sa ataseze pozele din anunt: https://nimfomane.com/forum/topic/63824-noua-in-orasul-tau-poze-100-reale0736414183/ ?

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

WOW!

 

Asa se termina experienta cu Andreea.

Nu vreau sa dau multe detalii despre actiune, insa pot spune ca experienta cu Andreea a trecut in top 3 personal, luandu-i locul celebrei Sarlote.

 

Daca mergeti si sunteti baieti finuti, civilizati si sarmanti veti avea parte de ceva frumos cu siguranta din cate mi-am dat seama.

 

Locatie langa Nerva Traian pe o str, laturalnica.

 

Fata: 10 corp (chiar daca are sanii micuti, o sa fiti hipnotizati de fundul ei cu siguranta), plus ca e draguta cu ochi albastri (posibil ca multi dintre voi sa fi suspinat odata cand ati vazut-o printr-un club ca si animatoare :) )

Oral: ne. 10 cu felicitari ! e punctul ei forte; ii place la nebunie, zici ca a primit cadou cand era mica un tort cu o lumanare de la sex shop de ii place asa mult;

Normal: 9, insa apreciez implicarea

GFE: ori eu sunt compatibil, ori e ea asa tot timpul: 10; plecati de acolo cu gandul de a reveni!

 

Nu detaliez actiunea, va las sa descoperiti singuri.

 

CU siguranta voi reveni!

 

Multumesc.

 

P.S.: poate cineva sa ataseze pozele din anunt:

Sall Gorghe spune si tu cat ai stat,cat ai cotizat,FK daca ofera,un cico,o cafa,un sut in cur ceva,da si tu detalii deastia care nu prea intereseaza pe nimeni.Vii aici si arunci asa 2-3 vb sa agiti apele si ne lasi "neterminati".

Ps:cam multe tre sa indeplinesti ca sa iasa ceva frumi,nu de alta da la 400ron/h,se cam zbarleste pelea pe OO.

O seara faina!!!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

Ii voi face si eu o vizita din curiozitate si o sa revin cu recenzia, merita incercata. Promit sa postez toate detaliile necesare pentru a sti si voi daca merita sau nu, ma voi risca eu.. :) o seara faina!

Aşteptăm cu nerăbdare!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

400 de lei sunt maculatura pentru mine

Asa ziceam si io,ce te doare degetele sa scrii? :laugh2

 

Ii voi face si eu o vizita din curiozitate si o sa revin cu recenzia, merita incercata. Promit sa postez toate detaliile necesare pentru a sti si voi daca merita sau nu, ma voi risca eu.. :) o seara faina!

Sa nu uiti!! :hihat .

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In pula mea...

Stiu ca nu va intereseaza, dar sa stiti ca m-am dus, cum dreq sa nu ma duc, ca doar animatoarele e veața mea. :laugh2

Sa v-o recomand, n-ar avea niciun sens, ca oricum nu sunt un membru de incredere. :no2

şi acu' unde eşti ?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...