Sari la conținut

O cunoaste cineva?


retz19

Postări Recomandate

  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

Posteazaaaaaaa macaaaaaaar numaaaaaar de contaaaact, anunturile expira, se pot sterge sau pot pica siteurile

Si [une un titlu care sa ajute sa deosebiti un topic de altul fara sa fie nevoie sa intrati pe toate.. plus ca cu numarul in titlu google gaseste usor un topic sau altul, ceea ce nu se intampla altfel

 

0799081566

 

Te invit in locatia mea sau cheama-ma in camera ta de la hotel pentru a petrece momente unice alaturi de mine ! Gurita mare si pasarica stramta si gustoasa astept sa ne facem de cap ! Poze recente din locatie si 100 % reale !

 

post-35672-0-23429300-1454003223_thumb.jpg

post-35672-0-26607500-1454003229_thumb.jpg

post-35672-0-63229100-1454003234_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator catalin_revine
Reputație: 0

Plinuta asta are locatie pe Stefan cel Mare in spate la E-on. la blocurile turn...cele noi. Adama. Sta in casa cu cel putin o dameza....grasa..care are si ea anunturi pe aici. Deci nu-ti recomand sa te duci...

Link spre comentariu

Plinuta asta are locatie pe Stefan cel Mare in spate la E-on. la blocurile turn...cele noi. Adama. Sta in casa cu cel putin o dameza....grasa..care are si ea anunturi pe aici. Deci nu-ti recomand sa te duci...

Nu-mi recomanzi pentru ca e plinuta sau pentru ca mai sta cu cineva in casa?Mai explicit putin, te rog.Si pentru @Cassy imi cer scuze, sunt nou pe forum.Multumesc pentru intelegere.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...