Sari la conținut

Carla 0757632523


supermax

Postări Recomandate

Am fost eu sa o vad. Locatia e una destul de centrala, la parter de bloc. M-au intampinat amandoua, adica si Carla si Alexandra. Carla mi-a zis cand am ajuns ca are o programare in urmatoarele clipe si ca pot intra cu Alexandra sau o pot astepta pe ea 20-30 minute. Mi s-a parut cam aiurea sa o sun pe una si sa intru cu cealalta, dar si sa astept pitit sa vina altul si sa termine cu Carla, asa ca n-am ramas pentru niciuna.

Daca apar recenzii pozitive, poate mai trec o data pe la ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

multi km colegu :D

 

eeee.... , spalata e ca noua , de aia nu trebuie sa stie barbatu ce stie satu......

Tu ca barbat trebuie sa fi credul , asa ne-a facut mama natura , nu incerca sa i te impotrivesti :no2

Link spre comentariu

Intr-o plimbare am trecut sa vizitez domnisoara!

Sunat si programat! Programare respectata, nu am avut neplaceri.

Locatia vis a vis de Fisc....parcat masina pe sensul unic mai in fata pe Bld Unii parca ii zice.

Intru in casa, fata imbracata in rochita. Tinuta nu era una stralucita, dar nici de casa cum s-a zis mai sus.

Colega ei, Alexandra, era in bucatarie vorbea la telefon.

Apartamentul ciudat cu mai multe intrari in dormitor, si dinspre bucatarie treci pe un hol secundar, ai baia pe dreapta si apoi dai in dormitor sau poti sa intri din holul principal in sufragerie si apoi in dormitor. Locatia curata, un singur gel de dus si prosop uscat si curat.

Aspectul fetei este unul de nota 8, e ok pentru cei ce vor fete corpolente.Sanii sunt rotunzi si nu sunt lasati deloc. Fundul este numai bun. Are cosuri in zona umerilor, ceea ce e un minus.

Prestatia e buna, totul protejat, se implica si vrea sa pleci multumit, nu comenteaza . Face un oral bunicel si la normal are o implicare medie, Nota 9.

Pare sociabila si nu da impresia ca te grabeste.

Camera este oki, patul mare si curatel. Nota 9.

De revenit zic eu, dar mai asteptam pareri.

Halatul 100 lei finalizare.

  • Like 3
Link spre comentariu

O fata de nota 9...Am fost la ea și am fost întâmpinat frumos...Este o fata foarte calma și pune suflet în tot ce face...Este acea fata care nu vrea sa pleci nesatisfăcut de la ea...casa cât de cât curata...ce sa va zic,merita incercata...într un cuvânt eu am sa mă mai întorc la ea...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Vizitat ei eu pe domnisoara, poze sunt reale, puti mai plinuta, locatie langa ITM Pitesti, apartament comunist, in locatie mai erau si ale persoane se auzeau voci prin bucatarie (femei) am optat pt. un nr. O+N totul protejat, fite nu vreau pe la spate k ma jeneaza, oral mecanic, in fine finalizez si am rupt usa. Nu am fost incatat de experienta, halatu 100 ron. Spor :pepsi

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...