Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am vizitat-o si eu ieri pe Domnisoara Miruna. O pustoaica de 19 ani un pic mai dolofana, dar simpatica. Am facut un dus impreuna, dupa care am intrat in camera de activitate. FK la greu, coborat la gogu, oral soft si umed. Fara atentie la zonele adiacente, dar totusi ok. Pus cauciuc - aici a fost o faza simpatica - l-a pus prima data invers.  :laugh2 LOT timp de cateva minute. Finalizat in cauciuc. Urmat de un alt dus impreuna. Am stat la taclale cateva minute, dupa care am reluat activitatea cam in aceeasi ordine. Finalizat in misionar. Miruna zice ca se excita maxim cand vede partenerul ejaculand. Nu stiu ce sa cred... poate.

 

Note:

Locatie: 8 (stie Miruna din ce cauza)

Oral: 9

Normal: 9 (se implica frumos)

GFE: 9 

Achitat 150 la inceput.

 

Parerea mea? De revenit!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

Am vizitat-o si eu ieri pe Domnisoara Miruna. O pustoaica de 19 ani un pic mai dolofana, dar simpatica. Am facut un dus impreuna, dupa care am intrat in camera de activitate. FK la greu, coborat la gogu, oral soft si umed. Fara atentie la zonele adiacente, dar totusi ok. Pus cauciuc - aici a fost o faza simpatica - l-a pus prima data invers.  :laugh2 LOT timp de cateva minute. Finalizat in cauciuc. Urmat de un alt dus impreuna. Am stat la taclale cateva minute, dupa care am reluat activitatea cam in aceeasi ordine. Finalizat in misionar. Miruna zice ca se excita maxim cand vede partenerul ejaculand. Nu stiu ce sa cred... poate.

 

Note:

Locatie: 8 (stie Miruna din ce cauza)

Oral: 9

Normal: 9 (se implica frumos)

GFE: 9 

Achitat 150 la inceput.

 

Parerea mea? De revenit!

Buna,iti mulțumesc mult si te mai aștept :*
Link spre comentariu

m-am decis sa fac cont dupa placuta experienta cu domnisoara miruna. acum nu pot spune ca dupa standardele moderne e o tipa mega-sexy, dar nici nu caut asta. mie-mi plac tipele plinute si finute ca ea. o sa trec direct la note.

locatie: 8

igiena: 10

gfe: 10

oral:10

normal: 9 

 

o recomand tuturor doritorilor de fete tinere si voluptoase

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)
  • Oras:Bdul Mircea Voda :)

m-am decis sa fac cont dupa placuta experienta cu domnisoara miruna. acum nu pot spune ca dupa standardele moderne e o tipa mega-sexy, dar nici nu caut asta. mie-mi plac tipele plinute si finute ca ea. o sa trec direct la note.

locatie: 8

igiena: 10

gfe: 10

oral:10

normal: 9 

 

o recomand tuturor doritorilor de fete tinere si voluptoase

Mersi :*
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

m-am decis sa fac cont dupa placuta experienta cu domnisoara miruna. acum nu pot spune ca dupa standardele moderne e o tipa mega-sexy, dar nici nu caut asta. mie-mi plac tipele plinute si finute ca ea. o sa trec direct la note.

locatie: 8

igiena: 10

gfe: 10

oral:10

normal: 9

 

o recomand tuturor doritorilor de fete tinere si voluptoase

Asta-i recenzie ?

App, cum e la fatza? Are tenul curat? Make-ul potrivit? Ms

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...