Sari la conținut

Andreea - 0735862028


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Asa cum v-am spus, pensiunea se afla intr-un loc foarte retras.

Si sa vrea cineva sa dea de tine, nu cred ca reuseste.

Oricum sunt sigur ca nu am vazut nici un magazin prin apropiere, asa ca si daca o trimiteam sa cumpere prezervative, nu cred ca ar fi avut de unde !

 

:laugh2 :laugh2

 

MULTA BAFTA !

Da, e bunuta fata dar la ce pizdoarca are... cred ca e destul de rulata (chiar daca nu in meseria asta...)

Si cam neepilata totusi... dar in sfarsit...

Din poze pare cam saracacioasa pensiunea... dar de, la 50 de lei ce sa ceri...?!

Daca iti permiti si vrei super conditii, mergi la "Oscar" (pe Muscel) unde camera este 100 lei/zi.

La pensiunea asta unde te-a dus, erau si proprietarii in locatie?!?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Vorba ta,la 50 lei nu putem cere conditii de 5 stele.

Dar sa sti ca pensiunea chiar arata bine,este pitita,in camere este foarte curat,baia la fel este curata,cabina de dus generoasa (am facut dus impreuna),prosoape de toate dimensiunile,poate un pic cam rece,sau cel putin asa mi s-a parut mie dupa ce am iesit din dus. Dupa aceea ne-am incalzit.

 

MULTA BAFTA !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Da, e bunuta fata dar la ce pizdoarca are... cred ca e destul de rulata (chiar daca nu in meseria asta...)

Si cam neepilata totusi... dar in sfarsit...

Din poze pare cam saracacioasa pensiunea... dar de, la 50 de lei ce sa ceri...?!

Daca iti permiti si vrei super conditii, mergi la "Oscar" (pe Muscel) unde camera este 100 lei/zi.

La pensiunea asta unde te-a dus, erau si proprietarii in locatie?!?

Rulata? :laugh2 Daca asa are fata pasarica, ce vrei?

Link spre comentariu

Baieti pot sa spun ca o cunosc putin mai bine .Fata are un "prieten"care o plaseaza aproape nonstop peste tot .De aceea nu are timp si ptr ea sa se mai aranjeze.E prietena cu o vecina de a mea si inainte de ocupatia asta era ca o papusa de curata si aranjata.

Eu am fost intr o dimineata cu ea si tocmai isi petrecuse noaptea cu un mos care mai mult a chinuit o.Arata jalnic fetita dar a avut o prestatie f buna comparativ cu multe dive din ploiesti pe care le lauda multi pe site.

Spuneti domnilor adevarul despre fiecare sa nu se mai duca toti sa dea cu banul degeaba.Ce tot le promovati atat?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Baieti pot sa spun ca o cunosc putin mai bine .Fata are un "prieten"care o plaseaza aproape nonstop peste tot .De aceea nu are timp si ptr ea sa se mai aranjeze.E prietena cu o vecina de a mea si inainte de ocupatia asta era ca o papusa de curata si aranjata.

Eu am fost intr o dimineata cu ea si tocmai isi petrecuse noaptea cu un mos care mai mult a chinuit o.Arata jalnic fetita dar a avut o prestatie f buna comparativ cu multe dive din ploiesti pe care le lauda multi pe site.

Spuneti domnilor adevarul despre fiecare sa nu se mai duca toti sa dea cu banul degeaba.Ce tot le promovati atat?

"... o plaseaza aproape nonstop..." :hmmm Eu v-am zis ca-i rulata bine... ;)

Frate dar daca tot stii mai multe, mai spune-ne si alte lucruri de interes national... e intr-adevar majora, e sau nu de etnie, cam de cand practica meseria asta...?!? Etc...

Multumim! :hihat

 

PS: Si poate dai ceva detalii si despre cel care o pescareste... E permanent pe umele ei, prezinta vreun pericol individul...? Etc... ;)

Oricum, de cand am aflat treaba cu pestele... mi s-a cam taiat de donsoara... :(

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Nu il contrazic pe colegul electro223,dar sunt unele aspecte care nu se leaga.V-am zis ca am asteptat-o in benzinaria OMV.

Eram pozitionat cu fata spre intrarea in Campina. La inceput nu mi-am dat seama,abia când am inceput sa vorbim la telefon am realizat ca ea este.

Era singura si a traversat pe trecerea de pietoni de la semafoare de pe partea opusa.

Cat timp am stat amândoi,singurul care a scos telefonul din buzunar si am si purtat doua convorbiri,am fost eu.

Telefonul ei nu l-a scos din buzunar.

Stiti cred marea majoritate care ne-am tepuit cu cate o fata care avea si un pestisor,ca tot timpul ii dadea telefon.

Se urca in masina,telefon,da sunt bine,ajungea la locatie,da sunt bine,tot timpul confirmari telefonice.

Repet,de când s-a urcat in masina si pana a coborat,fata nu a scos telefonul din buzunar.

Daca tot o scoate pestele la produs nonstop,cum de numai ea raspunde la telefon si aproape imediat.

 

Imi cer scuze, dar ceva nu se leaga aici.

 

MULTA BAFTA !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

In mare ea poate sa confirme, se poate întreba si așa se afla cel mai ușor. Ca referința la cat e de mica trebuie sa aibă pe cineva lângă ea, in domeniul care lucrează da de tot felul de oameni, persoane dezaxate mintal sau chiar pestisori care își caută fete, e suficient un contat mai dur cu cineva si se va schimba.

Link spre comentariu
  • Oras:bv
  • Oras:bv

Nu il contrazic pe colegul electro223,dar sunt unele aspecte care nu se leaga.V-am zis ca am asteptat-o in benzinaria OMV.

Eram pozitionat cu fata spre intrarea in Campina. La inceput nu mi-am dat seama,abia când am inceput sa vorbim la telefon am realizat ca ea este.

Era singura si a traversat pe trecerea de pietoni de la semafoare de pe partea opusa.

Cat timp am stat amândoi,singurul care a scos telefonul din buzunar si am si purtat doua convorbiri,am fost eu.

Telefonul ei nu l-a scos din buzunar.

Stiti cred marea majoritate care ne-am tepuit cu cate o fata care avea si un pestisor,ca tot timpul ii dadea telefon.

Se urca in masina,telefon,da sunt bine,ajungea la locatie,da sunt bine,tot timpul confirmari telefonice.

Repet,de când s-a urcat in masina si pana a coborat,fata nu a scos telefonul din buzunar.

Daca tot o scoate pestele la produs nonstop,cum de numai ea raspunde la telefon si aproape imediat.

 

Imi cer scuze, dar ceva nu se leaga aici.

 

MULTA BAFTA !

Salut colegu danteluv

Pensiunea pe care ea o stie cu 50 lei..apa calda...blabla...eu zic ca acolo e si ,, protectorul"

Locatia pe care ai descris-o ; NU DA NICI DRACU DE TINE...deci😉?!

 

Oricum , multumim ptr recenzie/poze

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Salut colegu danteluv

Pensiunea pe care ea o stie cu 50 lei..apa calda...blabla...eu zic ca acolo e si ,, protectorul"

Locatia pe care ai descris-o ; NU DA NICI DRACU DE TINE...deci?!

Oricum , multumim ptr recenzie/poze

Asta nu e un indiciu foarte clar... :hmmm

Putea foarte bine sa mearga unde vroia clientul... din cate am inteles... ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu

Scurt are 19 ani a facut liceul la petrol nu e gipsy e mai saracuta.Prietenul care o plimba si plaseaza e tot pustan are un golf cu nr bulgaria .

Numai ea raspunde la tel dar si comunica cu el prin sms.Am vazut asta cand am plecat la receptie sa platesc camera si cand am iesit din dus.

Ciudat mi a spus ca la inceput i a fost mai greu dar acum chiar ii place ce face.Ma repet cu mine a facut cam tot ce i am cerut nu a comentat deloc.Si lucreaza de putin timp dar acum mai intens.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Scurt are 19 ani a facut liceul la petrol nu e gipsy e mai saracuta.Prietenul care o plimba si plaseaza e tot pustan are un golf cu nr bulgaria .

Numai ea raspunde la tel dar si comunica cu el prin sms.Am vazut asta cand am plecat la receptie sa platesc camera si cand am iesit din dus.

Ciudat mi a spus ca la inceput i a fost mai greu dar acum chiar ii place ce face.Ma repet cu mine a facut cam tot ce i am cerut nu a comentat deloc.Si lucreaza de putin timp dar acum mai intens.

Daca stii si ce numar are la masina flacaul care o pescareste, inseamna ca il cunosti.. :hmmm

Cat despre varsta ei, esti sigur ca are 19 ani?!? Ti-a spus ea sau ai date mai solide in sensul asta...?!!? Iti dai seama ca nicio fatuca n-o sa recunoasca ca se prostitueaza dar e **spam editat**! ;)

Numai bine! :hihat

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Domnul sculermen esti f reticent.

am spus mai sus ca e prietena cu o tipa pe care o cunosc cat de cat si au fost colege deci da are 19 ani au terminat liceul.Pe flacau nu l cunosc l am vazut cand am lasat o unde mi a zis ea ca na tintuia cu privirea .Ea a coborat ,s a indreptat spre el iar el a intors masina dupa ce am inceput sa ma deplasez.dar nu i nicio problema nu i am simtit prezenta deloc .

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...