Sari la conținut

program centura


lendoc

Postări Recomandate

Da mai stau in Peco. Eu am găsit 2 intr-o seara pe la 22 seara, da nu m-am putut înțelege cu ele ca aveau impresii si nu erau nu știu ce, tu încearcă, asta era cam acum o luna, poate s-or mai schimbat..pirandele.

=)) dreptate iti dau(odata era una in pantaloni de treling,uzati zici ca o lucrat 20 de ani cu ei,dameza refuzandumi oferta de 30 de lei)....am vazut si am putut 3 pirande bune(cand iti zic ca erau bune sa ma crezi..ca am futut si o grasa de vreo 2 ori din lipsa de altceva) cu 30 de lei,nu stau la discutii cu ele

Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba

Am fost si eu pe la tipele in cauza, la fel , cand au inceput cu impresiile mi-a pierit interesul. De obicei pe inserate le gasesti in zona benzinariei, de stat nu au ora fixa, cred ca in functie de cum isi fac banii.

Cred ca este si un travestit pritre ele.

O alta optiune mai buna am gasit mai jos putin de spalatoria si parcarea de camioane , dar acolo se observa mai greu pe intuneric.

Propun sa incercam ca atunci cand gasim o dameza care sa merite sa o promovam pe site - dar din dar se face rai! Astfel cred ca o sa le mai scada impresiile celor in cauza. Ciocane tari!

Link spre comentariu

Am fost si eu pe la tipele in cauza, la fel , cand au inceput cu impresiile mi-a pierit interesul. De obicei pe inserate le gasesti in zona benzinariei, de stat nu au ora fixa, cred ca in functie de cum isi fac banii.

Cred ca este si un travestit pritre ele.

O alta optiune mai buna am gasit mai jos putin de spalatoria si parcarea de camioane , dar acolo se observa mai greu pe intuneric.

Propun sa incercam ca atunci cand gasim o dameza care sa merite sa o promovam pe site - dar din dar se face rai! Astfel cred ca o sa le mai scada impresiile celor in cauza. Ciocane tari!

bai treaba cu travestitu nu am stiuto =)))))))))(tot ce am putut o avut pasarica),treaba cu promovatu sunt de acord cu tine ..da la ce program incarcat au doamnele nu cred ca le gasim de 2 ori(eventual sa le cerem un numar,sa facem o poza la fata =))))(da dupaia nu cred ca vi se mai scoala,poate poza fata+cur)....era odata o doamna avea pantaloni roza,era buna,si cand iam zis de 30 de lei o ras ironic(poate de la cum ii de colorat pantalonu isi face tarifu...)

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

@lendoc, @BigGame, @bestsexever, colegii, doar zic, nu-i prea OK să vă lăsați adresele de email pe aici. Poate le-ați mai folosit și prin alte părți pe net, poate chiar și pe Facebook. Nu-i foarte greu să dai de un om dacă-i știi adresa de email și poate că nu vreți să știe lumea pe unde umblați. De exemplu, la cea mai simplă căutare, am aflat că pe unul dintre voi îl cheamă Florin, e din Sebeș, nu fumează, dar îi place berea, etc. Fiți mai atenți cu datele voastre. Numa zic.

Link spre comentariu

@lendoc, @BigGame, @bestsexever, colegii, doar zic, nu-i prea OK să vă lăsați adresele de email pe aici. Poate le-ați mai folosit și prin alte părți pe net, poate chiar și pe Facebook. Nu-i foarte greu să dai de un om dacă-i știi adresa de email și poate că nu vreți să știe lumea pe unde umblați. De exemplu, la cea mai simplă căutare, am aflat că pe unul dintre voi îl cheamă Florin, e din Sebeș, nu fumează, dar îi place berea, etc. Fiți mai atenți cu datele voastre. Numa zic.

cand vine vorba de pizda nu mai gandeste omu...cum facem sa stergem mesajele,sau nu avem voie ca sunt pre mici in rank

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

cand vine vorba de pizda nu mai gandeste omu...cum facem sa stergem mesajele,sau nu avem voie ca sunt pre mici in rank

Cred că un admin v-ar putea ajut să ștergeți adresele de email. Încercați cu "pisicuts". V-ar putea ajuta.

Link spre comentariu
  • Telefon: posesiv
  • Telefon: posesiv

.. dupa cum spuneau si alti "colegi de suferinta", pe centrua doar "fite si figuri".

Aseara, pe la 20-21 am dat o tura, aveam chef sa stau relax pana mi se face un oral. In fata la peco, 3 "muncitoare", din care 2 .. iti facea banana sa se ascunda, sa se aplece, iar una (cu care am mai fost de 2 ori), e mai rasarita, cu un piept frumos si ferm, insa cer 50 fnalizarea, fara oral, ca ele "oral nu mai fac", iar de lasat din pret, nu vor sa lase ca "isi strica numele" :))))))))

Nu stiu unde ati gasit voi pe alea cu 30-40 RON, de nu fac nazuri, ca am strabatut de 3 ori centura aseara (sambata fiind) si nimic-nimic, nici pe la pod (pe unde mai erau candva vreo 2 de mai stateau).

Daca stiti voi locuri prin care mai stau "harnicutele" si cam pe la ce ora .. spuneti-ne si noua :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Da este una care face centura, o gasiti seara dupa 7 , eu am gasito intr-o seara ,e buna pizada ,am negociat desi era destul de tarziu cam 10 seara i-am dat 70 de.ron oral+normal ,e buna face un oral de 10 . o zis k vine si la camera ,daca mai pulsezi. Da are si facebook xxxx are bine tipa ,are niste sanii.superbi .eu zic ca are silicoane ,dar ea o zis k . Are si numar de te .spor la futu

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Da este una care face centura, o gasiti seara dupa 7 , eu am gasito intr-o seara ,e buna pizada ,am negociat desi era destul de tarziu cam 10 seara i-am dat 70 de.ron oral+normal ,e buna face un oral de 10 . o zis k vine si la camera ,daca mai pulsezi. Da are si facebook xxxx are bine tipa ,are niste sanii.superbi .eu zic ca are silicoane ,dar ea o zis k . Are si numar de te .spor la futu

Lasa numarul :) 

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

Iti spun ca nu e barbat sigur am dus in masina si s-a dezbracat si e femeie normala nu e barbat ,poate nu vb de aceias persoana

dupa facebook-ul ce l-ai dat si din ce am vorbit cu ea acolo i-ti dau dreptate bobo. revin saptamana viitoare cu detalii. am stabilit o intalnire cu ea si sper sa ajung in Alba cum am promis.

Link spre comentariu

  • Oras:Alba
  • Oras:Alba

Iti spun ca nu e barbat sigur am dus in masina si s-a dezbracat si e femeie normala nu e barbat ,poate nu vb de aceias persoana

https://nimfomane.com/forum/topic/29356-cosmina-ts-0756478244/    Uitate aici despre asta e vb si clar are madular (nu stiu ce ai dezbracat u dar daca e vb de cosmina e clar ca are ceva tare in pantaloni) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...