Sari la conținut

program centura


lendoc

Postări Recomandate

nam mai postat de vreo 3 ani...in fine,am auzit niste zvonuri,povestind cu un coleg,cica ar fi pe langa stadion 2 stradute infundate unde sunt fete la strada (studente,seminar etc) este adevarat sau vraja :laugh2 :laugh2 :laugh2...si cica in parculetul din fata judecatoriei ar sta fete...astept vreun cunsocator sa raspunda ,intreb pentru un prieten. :bow 

Link spre comentariu

nam mai postat de vreo 3 ani...in fine,am auzit niste zvonuri,povestind cu un coleg,cica ar fi pe langa stadion 2 stradute infundate unde sunt fete la strada (studente,seminar etc) este adevarat sau vraja :laugh2 :laugh2 :laugh2...si cica in parculetul din fata judecatoriei ar sta fete...astept vreun cunsocator sa raspunda ,intreb pentru un prieten. :bow

or fi si bune ,😅😅 suna cam prea bine sa fie adevarat,de ce să stea pe "străduțe înfundate ".
Link spre comentariu

Am luat dameza de langa Geraico 70 ron combinat a inceput cu o muie luandu-mi capul pulii la supt si smotocit si acceptand sa o bag deep in gura ei terminand in timp ce ea era axata pe supt iar dupa aceea sa pus capra si a inceput sa il bage in ea terminandu-ma usor usor eu unu zic ,ca merita 70 ron

Link spre comentariu

Mi se pare așa o laba cu nespalatele astea de pe centură. Plm. Te Uiți la 30 de lei. Dai la muie incomod în mașină în loc să stai in pat, întins pe spate.. mi se pare așa de ultimă speță,bani și în final labă. Nu îmi vine să cred că mai sunt care caută pe centura...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...