Sari la conținut

0729356284-Pozele i-mi apartin facute cu tel. la locatie


luci1972

Postări Recomandate

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Pai mai PLAYGIRL,i-mi spui si mie de ce nu mai raspunzi la tel.dupa ce faci o programare?In cazul meu,sunat la 14.00 pentru 14.20,ajuns la 14.20 la farmacia Unica,sunat inapoi pt. adresa exacta si tu nu ai mai raspuns la tel.E frumos sa pui oamenii pe drumuri degeaba?RUSINICA!!!!!!!!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Pai mai PLAYGIRL,i-mi spui si mie de ce nu mai raspunzi la tel.dupa ce faci o programare?In cazul meu,sunat la 14.00 pentru 14.20,ajuns la 14.20 la farmacia Unica,sunat inapoi pt. adresa exacta si tu nu ai mai raspuns la tel.E frumos sa pui oamenii pe drumuri degeaba?RUSINICA!!!!!!!!!!

Vai de capu meu, mare e gradina ta Doamneeee. Playgirl ti-a pus un link despre fata care incerci s-o promovezi ca e deja la EVITAT si tu ai luat-o drept posesoarea ftopicului. Doamneeeee.....  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Asta e cand te programezi...si nu sti unde !  :slap2  :laugh2 Si...ca tine...mai sunt !  :slap2 Citeste profilul meu, sa vezi de unde sunt, sa poti sa-ti dai seama daca la mine ti-ai facut programare si apoi ...da-ti doua palme sa-ti revii !  :laugh2 RUSINICA!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...